Şimdi Ara

[b]GTA 4 ARABA YÜKLEME YÖNTEMİ[/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
75
Cevap
6
Favori
176.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar gta 4 de araba nasıl yüklerim gtainside.com dan nasıl oluyor

• Öncelikle GTA IV kategorisinden yüklemek istediğiniz aracı indirin ve rar'dan çıkartın.(Bu araçlarıwww.gtainside.com veyawww.gtagaming.com dan indirebilirsiniz.)
    Sonra SparkIV programını bilgisayarınıza kurun ve çalıştırın.(SparkIV programı bilgisayarınızda yoksa İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN)
    Daha sonra indirdiğiniz arabanın klasör içeriğinde yazan araba ismine bakın , mesela admiral.wft ve admiral.wtd gibi dosyalar olacaktır , daha sonra SparkIV programına gelin ve yukarıdaki butonlardan Open'a basın.Oradan da C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\pc\models\cdimages\vehicles.img dosyasını bulup açın.Sonrasında admiral.wtd'yi bulun import'a tıklayın ve indirdiğiniz klasörü bulup oradaki admiral.wtd ile değiştirin.Aynısını admiral.wft'ye yapın , sonra da rebuild'e tıklayın yukarıdaki butonlardan , sonra da save butonuna tıklayın yine yukarıdan , sonra sparkIV programını kapatıp oyuna girin.Böylece arabamızı eklemiş oluyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.dRe`

Öncelikle GTA IV kategorisinden yüklemek istediğiniz aracı indirin ve rar'dan çıkartın.(Bu araçlarıwww.gtainside.com veyawww.gtagaming.com dan indirebilirsiniz.)
    Sonra SparkIV programını bilgisayarınıza kurun ve çalıştırın.(SparkIV programı bilgisayarınızda yoksa İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN)
    Daha sonra indirdiğiniz arabanın klasör içeriğinde yazan araba ismine bakın , mesela admiral.wft ve admiral.wtd gibi dosyalar olacaktır , daha sonra SparkIV programına gelin ve yukarıdaki butonlardan Open'a basın.Oradan da C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\pc\models\cdimages\vehicles.img dosyasını bulup açın.Sonrasında admiral.wtd'yi bulun import'a tıklayın ve indirdiğiniz klasörü bulup oradaki admiral.wtd ile değiştirin.Aynısını admiral.wft'ye yapın , sonra da rebuild'e tıklayın yukarıdaki butonlardan , sonra da save butonuna tıklayın yine yukarıdan , sonra sparkIV programını kapatıp oyuna girin.Böylece arabamızı eklemiş oluyoruz.

yaptım ama arabayı önüme nasıl getircem mesela san andreas ta gta inside.de sitesinden car installer 1.0 ile yükleyip vehicle spawner ile oyunda arabayı hemen önüme getiriyordum gta 4 de koskoca şehrin içinde yüklediğim arabayımı arıyacam onun bir programı yokmu

• Bunda da var o olay.GTA IV car spawner olarak aratırsanız bulabilirsiniz fakat 1040 patchi için var mı bilemiyorum.
  • ya tuning birader sen oyuna giremiyorum hata alıyorum yazmışsın burda da araba önüme nasıl incek diyorsun.bu arada mertcan niye banlandı ya ben tek başıma mı kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obenberk -- 4 Ağustos 2009; 14:48:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obenberk

ya tuning birader sen oyuna giremiyorum hata alıyorum yazmışsın burda da araba önüme nasıl incek diyorsun.bu arada mertcen niye banlandı ya ben tek başıma mı kaldım

Berk ben Mertcan , tek başına filan kalmadın.Bilerek banlattım da :) Bu hesaba geçmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kengermurat

quote:

ya tuning birader sen oyuna giremiyorum hata alıyorum yazmışsın burda da araba önüme nasıl incek diyorsun.bu arada mertcen niye banlandı ya ben tek başıma mı kaldım

Berk ben Mertcan , tek başına filan kalmadın.Bilerek banlattım da :) Bu hesaba geçmek için.

ohh tamam o zaman iyiyiyi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kengermurat

quote:

ohh tamam o zaman iyiyiyi

Ben bırakır mıyım bulmuşum böyle forumu.

• mertcan hocam ben araçalrı yüklüyorum fakat sorunlu oluyor şöyleki araca uzaktan bakınca orjinal yanına gelince yüklrdiğim mod a dönüşü veriyor nasıl çözücez yardım edermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurk

mertcan hocam ben araçalrı yüklüyorum fakat sorunlu oluyor şöyleki araca uzaktan bakınca orjinal yanına gelince yüklrdiğim mod a dönüşü veriyor nasıl çözücez yardım edermisiniz

Bende de öyle , mesela Nissan Skyline ekledim uzaktan eski hali gözüküyor yaklaşınca Skyline'a dönüşüyor , otomobili yapan kişiden kaynaklanıyor.Sorun bizde değil ve düzeltemiyoruz maaalesef.
  • quote:

ya tuning birader sen oyuna giremiyorum hata alıyorum yazmışsın burda da araba önüme nasıl incek diyorsun.bu arada mertcan niye banlandı ya ben tek başıma mı kaldım

birader oyuna giriyorum oyun esnasında hata alıyorum bu bir
    ikincisi araba yükleme sorum hata almadan önceydi
    üçüncüsü o arkadaşın gönderdiği dosyayı yükledikten sonra hata almalar daha da arttı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuning_vw

quote:

ya tuning birader sen oyuna giremiyorum hata alıyorum yazmışsın burda da araba önüme nasıl incek diyorsun.bu arada mertcan niye banlandı ya ben tek başıma mı kaldım

üçüncüsü o arkadaşın gönderdiği dosyayı yükledikten sonra hata almalar daha da arttı

Kardeşim 1030 patchini gönderdik işte kötü bir şey mi yaptık ? Ne hatası alıyorsun ? Hangi patch kurulu ayrıca şu an.

• ya aga bozmayın oyunun orjinalini :P
  • mertcan ne gönderdin lan iyice bozmuşsun.ama arkadaşta doğru düzgün bir cevap vermiyor ki hangi paket kurulu belki 4.paket kuruludur.sen 3.paketin hapını atmışsındır.
  • quote:

mertcan ne gönderdin lan iyice bozmuşsun.ama arkadaşta doğru düzgün bir cevap vermiyor ki hangi paket kurulu belki 4.paket kuruludur.sen 3.paketin hapını atmışsındır.

4.paketin kurulu olup olmadığını sormadım ama 1030 ile sağlam ilacını yollamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

quote:

Orijinalden alıntı: tuning_vw

quote:

Kardeşim 1030 patchini gönderdik işte kötü bir şey mi yaptık ? Ne hatası alıyorsun ? Hangi patch kurulu ayrıca şu an.

ya ben genellike haritaya bakmak için esc tuşuna bastığımda oyundan atıyor "gta 4 fatal error:resc10" ama ben neden olduğunu buldum windows vistada veri yürütme engellemesi (dep) var oraya girdim gta 4 dep devre dışı bırak dedim gta 4 dep devre dışı bırakılmaz dedi bi devre dışı bıraksa bidaha gelmiyecek eminim ama olmuyor ekran kartının güncelleyim dedim sitesine girdim atinin bu arada ekran kartım ati hd 4650 1 gb siteye girdim atinin bütün modelleri var 4650 hd yok çok enteresan

ayrıca oyunun hangi patch olduğunu nerden öğrencez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuning_vw -- 8 Ağustos 2009; 17:36:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ATLI_Sipahi

ya aga bozmayın oyunun orjinalini :P

+1903
  • arkadaşlar orada admiral wft.gibi bunları buldum yaptım ve benim yuklediğim araba corvette idi admiral dosyası şimdi kayıpmıu oldu 2. defa farklı araba yujlemem de yine admiral yapsam bu sefer corvette mi gider
  • Açıkçası sorununuzu tam olarak anlayamadım anlaşılır şekilde anlatırsanız yardımcı olabilirim.
  • mertcan yani gta 4 e araba eklediğimizde bi araba da siliniyormu ? bunu diyorum ben deiştirmiş gibi mi oluyoz yoksa eklemiş gibi mi!
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.