Şimdi Ara

)))))>Samsung s5230 / Star Firmware Güncelleme<((((( (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
2
Favori
141.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim versiyon S523AJVIE7.telefonum gayet hızlı valla.gerçekten şöyle adam gibi,türkçe,javayı destekleyen bir versiyon çıkarsa haberimiz olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti7158

Benim versiyon S523AJVIE7.telefonum gayet hızlı valla.gerçekten şöyle adam gibi,türkçe,javayı destekleyen bir versiyon çıkarsa haberimiz olsun...

Benim ver. de öyle sorunum felan yok ama bazen nete girerken kasıyor sayfaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Benim ver. de öyle sorunum felan yok ama bazen nete girerken kasıyor sayfaları.

nete giriş yaptığın sayfaların yoğunluğundan olabilir.bende de oluyor ara sıra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sate

S5230XEIG6

bu versyonu kullanan varmı
    varsa S5230XEIG4 dan ne gibi farkları var
    simdiden teşekkürler arkadaşlar

İnternet gezgininde ciddi degiklikler olmuş. Eskiden bir foruma yada herhangi bir sayfaya ilk girdiginde yazılar bit gibiydi manuel büyütmen gerkiyordu sayfayı ama şimdi yazılar ilk açılışta rahatlıkla okunuyor sayfayıda büyütmek zorunda kalmıyor + sayfalar daha hızlı açılmaya başladı bu beni çok sevindirdi. Başka farklılık göremedim ama büyük ihtimallae ufak buglar bizim farketmedigimiz hatlar giderilmiştir. Yeni versyonu yüklemek her zaman iyidir
  • yeni surum yukledim anlatımdaki şekilde ama bittikten sonra teli acınca kırmızı ekran altındada mavi cizgicıkıyor ne yapmam gerekiyor simdi arkadaslar
  • 1. mesajın sonundaki yada 2. mesajdaki videoyu birebir uygularsan o sorunla karşılaşmazsın. Seçmen gereken bir yer var orayı atlıyorsun onun için oluyor. Hazırladıgım videoyu izle ve uygula sorun çözülür.
  • sorun cozuldu tesekkurler sorunsuz kullanıyorum surumu
  • Hala forumda yanıt bulamadım star 5233 de SMS arşivleme imkanı var mı ? Kullananlardan hiç SMS kapasitesini önemseyen yok mu acaba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralhit.com -- 25 Ağustos 2009; 1:20:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralhit.com

Hala forumda yanıt bulamadım star 5233 de SMS arşivleme imkanı var mı ? Kullananlardan hiç SMS kapasitesini önemseyen yok mu acaba...

Arkadasım samsung pc suıte ıle denedın mı ordan mesajları okuyobılıyorsun.Belkı yedekleme ımkanı da vardır.
  • arkadaşlar ben de IG4 versiyonunu yükledim az önce,fakat internete giremiyorm vodafone kullnıcısıyım...müşteri hizmetleririni arayıp internet ayarlarını aldım tekrar ama olmuyor...yardımcı olabilirseniz sevinirim...
  • Ben telefonu buna göre alıcam yada almıycam :) Elimde telefon olsa denerdim ama henüz almadım 500-600 e kadar çıkarırım bütçeyi ama SMS arşivleme şart. Tüm forumu taradım kullananlardan da bu konuda bilgi yok gibi.

quote:

Orijinalden alıntı: medicus07

quote:

Orijinalden alıntı: kralhit.com

Hala forumda yanıt bulamadım star 5233 de SMS arşivleme imkanı var mı ? Kullananlardan hiç SMS kapasitesini önemseyen yok mu acaba...

Arkadasım samsung pc suıte ıle denedın mı ordan mesajları okuyobılıyorsun.Belkı yedekleme ımkanı da vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralhit.com -- 26 Ağustos 2009; 1:21:11 >
  • vodafone internet ayarlarını yazabilecek biri var mı??
  • S5230XEIG6 VE S5230XXIE7 nin linkleri hata veriyor....bu versiyonları paylaşırsanız sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faith_22 -- 26 Ağustos 2009; 10:49:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faith_22

S5230XEIG6 VE S5230XXIE7 nin linkleri hata veriyor....bu versiyonları paylaşırsanız sevinirim...

Arkadasım ılk once yazının arasında tire (-) var onu kaldır.Bu seferde mahkeme kararı ıle yasaklanmıstır uyarıusı gelecek
    Sende vtunnel.com a gır adresı oraya kopyala yapıstır begın browsıng e tıkla acılan sayfadan ındır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MedicuS_ -- 26 Ağustos 2009; 14:59:23 >
  • fireware nedir? ne işe yarar?

• quote:

Orijinalden alıntı: medicus07

quote:

Orijinalden alıntı: faith_22

S5230XEIG6 VE S5230XXIE7 nin linkleri hata veriyor....bu versiyonları paylaşırsanız sevinirim...

Arkadasım ılk once yazının arasında tire (-) var onu kaldır.Bu seferde mahkeme kararı ıle yasaklanmıstır uyarıusı gelecek
    Sende vtunnel.com a gır adresı oraya kopyala yapıstır begın browsıng e tıkla acılan sayfadan ındır

eywallah arkadaşım sağol...siteye girdim ama dosyayı yükleyemedim bi türlü...

2 gündür yaklaşık 5 tane versiyon yükledim ve sonunda XXIF3te karar kıldım...XEIG4 ile aralarında hız açısından bi fark yok,çift sekmeli menüsü ve türkçe dil seçeneği mevcut...iyi seviyede ingilizce bilmeme rağmen içime sinmedi bi türlü XEIG4,yeni widgetler gelmiş fln ama rusça hepsi bi işe yaramıyo yani.......XXIF3te java uygulamasını pcden atarsanız çalıştırmıyor,ama ben sadece ebuddy ve opera kullandığım için bunları sitesinden yükledim ve bi sorun olmadı,bunun dışında facebook,havadurumu gibi şeyler zaten telefonda var...widget araması yaptığımda sonuç bulunamadı yazıyordu orjinal versiyonda bu sorun ortadan kalktı(ki bu güncelleme yapmamdaki nedenlerden biriydi)...ek olarak 3 tane oyun geliyor bu versiyonla.....

bir de ben ilk XEIG4ü yüklemiştim ve google mapsteki harita kayboldu yükleyince,yani sedece yollar var orjinal versiyonda evleri fln da görülebiliyordu....

güncelleme yapmamış arkadaşlar için kişisel fikrim resmi bi güncelleme çıkana kadar beklemek,ama telefondan sıkıldıysanız ve daha güzel bi menü olsun diyorsanız( iphonedaki gibi sağa sola kaydırarak) denenebilir bence...bir de telefonu uzun süre kullanmayı düşünenler biraz daha temkinli davransın bence,belki uzun vadede sorun çıkarabilir bu güncellemeler,ben bikaç ay sonra değiştireceğim için risk almaktan çekinmedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faith_22 -- 27 Ağustos 2009; 9:52:31 >

• ben XXli versiyonları takip edip yüklemeyi düşünüyorm...ayrıca XXli versiyonlar arasında geçiş yapınca telefon ayarları,rehber fln silinmiyor...
  • arkadaslar link verdıgım sıtede orgınal versıyonunu ıstemıstım bısıler yasmısla ama ıngılızce pek anlamadım anlayan bır bakabılırmı?

http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?s=4931092b8cf495a6a07a71241658d763&t=767656&page=4
  • quote:

Orijinalden alıntı: sweet81

arkadaslar link verdıgım sıtede orgınal versıyonunu ıstemıstım bısıler yasmısla ama ıngılızce pek anlamadım anlayan bır bakabılırmı?

http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?s=4931092b8cf495a6a07a71241658d763&t=767656&page=4

Ben orayı takıp edıyorum.Orjinal flash dusmedı daha
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.