Şimdi Ara

Facebook durum bölümüne yazılacak yazı tavsiyesi. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
8
Favori
107.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • msjım bulunsun.
  • "facebook bana motorları önermekten vazgeç"

bunu yaz kızlı erkekli muhabbet dönüyo iyide oluyo güzelde
  • "Kozmik odadayım fazla rahatsız etmeyin"

"Vaçı gona du?"

"Holy Shit!"

"Your attention please. Thank you for choosing earth as your planetary vehicle. We hope you enjoy the many wonderful features of this planet, as you hurtle through the cosmos. Please note, that in the event of continued inaction in the face of global warming - your seat cushion can be used as a flotation device. Please take a moment to locate this planet's emergency exits. As you can see, there aren't any!"

"9 dakika kadar sonra ölüm yıldönümüm kutluyoruz mahalleden arkadaşlarla. Yanımda Da vinci yine aşık olduğu kız için resim çizmekte. Sonrasında bulutların arasından bize bakan yarım elma. Bir genç adam güneşten ışık yontuyor bir mahur beste için. İçimdeki aforizmaları da yontar mısın diyorum. Hayır, günlüğü 0.99 dolardan yapıyorum."

Şu son yazdığımı öylesine saçmalayarak yazdım ama beğenenlerde oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Baba Naber

msjım bulunsun.

Bunu yazdım bolca yorum geldi
  • bu konu tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Powermove

Firefoxa Mozilla, Nod32ye Eset diyenler Windowsa Microsoft diyor mudur acaba? yazmıştım.

yazıdm hemen teşekkürler
  • Bugün mahşerin 4 atlısını izledikten sonra bunu yazdım:

Mahşerin 4 tatlısı. Kazandibi, sütlaç, muhallebi, profiteröl...
  • artiz ne arar lan bazarda yaz
  • Murphy'nin altın kuralı:

Altını bulan kuralı koyar.
  • up diyim
  • tut ucunu
  • Sırasıyla en son yazdıklarım;

AşK İçin Her Yol Romaya Benim Aşk'ım Sokar Adamı Komaya.....

Hedefin bensem... Her atışın karavana...

Senden sonra dünya kapkaranlik ve kocaman. Sanki yangin yeri sanki suc mahalli…

bin sitem etsem şimdi, bir ah demezsin... sen zehir gibi içine çekerken elin nefesini, benim her nefesim ölümdü bilmezsin... ben bıraktığın yerdeyim... sen yine de gelebilirsin... beklerim..

Ciğerimde öksürten OCAK soğuğuydun... Hastalandım...Dayanamadım ve kundakladım aşkı.... Tenimde ikinci derece yanıklarla metruk bir hastane koğuşunda tüm müdahalelere rağmen kurtaramadılar öfkeme yenilen sevdamı.... Şimdi sabah kalkışlarım çirkin, Yemeğim ekmek arası zıkkım...Yanımda hüznümü karıştırdığım bayat bir çay!

ŞİDDETLİ GEÇİMLİLİK..

Bu ne cenabet hayat. Bu ne usanmışlık.

• İnanç bir tarladır; hedefi olanların sürdüğü, Gülmek bir mükafattır; ağlayan gözlerin gördüğü, Ölüm bir karanlıktır; tüm ışıkların söndüğü, Madalyon 2 taraflıdır; iyi ve kötünün böldüğü...
    bunu yazabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless_1

İnanç bir tarladır; hedefi olanların sürdüğü, Gülmek bir mükafattır; ağlayan gözlerin gördüğü, Ölüm bir karanlıktır; tüm ışıkların söndüğü, Madalyon 2 taraflıdır; iyi ve kötünün böldüğü...
    bunu yazabilirsiniz

hafız bu sağlammış
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevarbe

quote:

İnanç bir tarladır; hedefi olanların sürdüğü, Gülmek bir mükafattır; ağlayan gözlerin gördüğü, Ölüm bir karanlıktır; tüm ışıkların söndüğü, Madalyon 2 taraflıdır; iyi ve kötünün böldüğü...
    bunu yazabilirsiniz

hafız bu sağlammış

Sagopa bunu müziğinde söyleyince ilahi dersiniz, ordan burdan bilmeden sagonun laflarını duyup-görünce, oha dersiniz..

0:57

http://www.youtube.com/watch?v=1bUibA5Jkso

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 30 Ocak 2010; 0:10:21 >

• quote:

quote:

bunu yazabilirsiniz

hafız bu sağlammış

• quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

quote:

quote:

bunu yazabilirsiniz

hafız bu sağlammış

Sagopa bunu müziğinde söyleyince ilahi dersiniz, ordan burdan bilmeden sagonun laflarını duyup-görünce, oha dersiniz..

0:57

http://www.youtube.com/watch?v=1bUibA5Jkso

ben sagopa kajmer de dinlerim.. zeki müren de dinlerim.. müslüm de dinlerim... MJ de dinlerim... çocukta yaparım, kariyer de yaparım

• quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Gün gelir devran döner, horoz domalır tavuk gömer

• Delik kayada olsa s.........

Ünlü üstat ŞAHİN K.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.