Şimdi Ara

3G bağlantıların hacim sınırına ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
11.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vodafone 3g usb modem aldım bugün, iki defa böyle bir uyarı verdi.
    altın da da;
    Gerçerli sınır: 51200 KB.
    Gerçerli Toplam: 51278 KB.
    nedir bu? ne değildir?

• Belirledikleri sınırı geçmişsin sanırım. Hızını düşürebilirler belki.
  • Haftalık bedava 5 mb 3g deneme vermişti vodafone o sınıra ulaşmış olabilirsiniz.
  • öğrendim ki vodafone'un bağlantı programının ayarlarından kendine sınır veriyormuşsun o sınıra ulaştığın zaman uyarı veriyormuş. kaldırdım sınırı.
  • slm benim hattım bu gün açıldı hemen 3g bağlantısı sizingibi uyarı verdi nasıl değiştirebilirim ayarları acaba bana yardımcı olun 30 tl lik fiyatı etkiliyormu bide anlamadım nedir??teşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman44

slm benim hattım bu gün açıldı hemen 3g bağlantısı sizingibi uyarı verdi nasıl değiştirebilirim ayarları acaba bana yardımcı olun 30 tl lik fiyatı etkiliyormu bide anlamadım nedir??teşş

vodafone programından-kullanımı görüntüle-sınır ayarla bölümünden istediğiniz bir sınırı verebilirsiniz.
  • önce cevap için teşş ama fiyatı etkiliyormu sorusuna cevap varsa mennun olurum teşş boşa değiştirmiyim 30tl yi aşıcaksa ayarları?*
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman44

önce cevap için teşş ama fiyatı etkiliyormu sorusuna cevap varsa mennun olurum teşş boşa değiştirmiyim 30tl yi aşıcaksa ayarları?*

oraya yazacağınız değerlerin fiyatla bir ilgisi yok.sadce size kotanızı hatırlatmak amacıyla yapılmış
    kotanız 5gb ise mesela 4,5gb değer yazarsanız bu değere ulaştığında sizi uyarır ve kotayı geçmemiş olursunuz.
    fatura ile bir ilgisi yok.sadece hatırlatıcı ve uyarıcı olarak düşünün.
  • Teşş ederim anlaşıldı ögrenicez artık.
  • öyle bir sınır belirleyebiliyorsanız mükemmel bence kotayı geçmezsiniz doğru çalışıyorsa tabii
  • kota sorgusu su an calışmıyor başka bir cözüm varmı ne kadar kullandıgımı bilmiyorum teşekkürr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecotorq
    kota sorgusu su an calışmıyor başka bir cözüm varmı ne kadar kullandıgımı bilmiyorum teşekkürr.

Şu an iyileştirme çalışmaları varmış bu nedenle henüz sorgulama yapılamıyormuş
  • ben kullanıorum vodafone programındaki kota bilgisi doğru kotayı gösteriyor.
  • 3G kullanım bilgisinin yanında GPRS kullanım miktarını veriyor.Bu nedir? sadece internete girdim,farklı birşey yapmadım? kotaya dahilmidir bu miktar??
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgm38
    3G kullanım bilgisinin yanında GPRS kullanım miktarını veriyor.Bu nedir? sadece internete girdim,farklı birşey yapmadım? kotaya dahilmidir bu miktar??

Tabii ki dahil 3g olmayan yerlerde gprs kullandığın için ayrıca gösteriyor.
  • ben vodafone vodem aldım bana o şeyi gösteriyo ayarlafandan bulamadım]
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.