Şimdi Ara

Forum için mobil sürüm yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
5
Favori
132.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasarımını esas olarak iPhone için hazırladığımız, ancak farklı mobil cihazlar için de kullanılabilecek olan forumun mobil sürümü kullanıma açıldı. İlk etapta sizden geliştirmeye yönelik önerilerinizi alacağımız bu sürüm, bu öneriler doğrultusunda daha kullanışlı hale gelecek.

Mobil servis sağlayıcılarının sunmuş olduğu çeşitli internet paketleri, kullanıcılara indirdikleri veri miktarını eskisi kadar önemsemeksizin daha rahat internette dolaşma özgürlüğü verdiğinden dolayı bu sürümün hazırlanmasındaki gereklilik artmıştı, bundan dolayı kaçınılmaz olan bu hizmeti başlatmış olduk.

Önerileriniz için bu konuyu kullanabilirsiniz.

Mobil sürüm:https://forum.donanimhaber.com/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Güzel bir gelişme ancak az önce Blackberry Bold üzerinde test ettim ve ana kategoriler sayfasından alt kategorilere geçmek için tıklandığında yine aynı sayfa açılıyor. Sanırım hala eksikleri var.

3G'nin hizmete girmesiyle aynı gün başlaması güzel oldu.
  • Peki normal olarak girmenin yolu nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladboy

Peki normal olarak girmenin yolu nedir ?

forum.donanimhaber.com 'dan girerseniz zaten normal şekilde açılıyor. Ayrıca mobil sayfanın altında "Tam sürüm için tıklayınız." linki mevcut.
  • hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun ama iPhone'u olan var olmayan var değil mi? Bu yüzden bence tasarım olarak diğer telefonlar için de iyileştirilmelidir.
  • Sana ne kadar teşekkür etsem azdır hocam. Beni opera minide yaşadığım basılabilir versiyon a tıklamadan mesajları okuyamama durumundan kurtarmış oldun.
  • Hayırlı olsun, çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık. : )
  • Çok güzel olmuş ellerinize sağlık..
  • Tebrikler
  • birşeylerin yenilendiğinin farkındaydım zaten sürekli uyarı alıyordum,tebrikler DH
  • w810i var bende onunla girebilirmiyim??
    dur deniyim bakıyım

edit: süper olmuş la

Congratulations

edit2: hesap girişi yapamıyoruum... neden acep???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loading -- 31 Temmuz 2009; 1:09:07 >
  • Hayırlı olsun
  • abi çok uzun zamandır bekliyordum.. çok sevindim tebrik ederim... bir de hepsiburada var bu işi yapmasını beklediğim.. sağda solda fiyat görünce adamakıllı karşılaştırabileceğimiz bir yer yok :)
  • Önerilerinizi yazabilirsini, demişsiniz. Hizmeti denedim ve bazı eksiklikler tespit ettim. Bunları burada belirteyim.
    1.si sayfa başına görüntülenen mesaj sayısı çok az. Ya bu sayısı arttırın yada arttırılabilmesi için foruma bir seçenek koyun
    2.si mobil versiyondan direkt giriş yapılamıyor. Buda bence eklenmeli.
    3. Foruma eklenen smiley ve avatarlarda bizim gibi kotali kullanıcıları olumsuz etkiliyor. Resimsiz bir seçenekte sunulsa iyi olur.
  • Mobil sürümün içerisinde giriş butonu var, oradan giriş yapabilirsiniz.

Smiley, avatar ve sayfalama sorunu bu hafta da düzeltilebilir ama grafikçimiz biraz meşgul olduğu için ertesi haftaya kalabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Mobil sürümün içerisinde giriş butonu var, oradan giriş yapabilirsiniz.

Smiley, avatar ve sayfalama sorunu bu hafta da düzeltilebilir ama grafikçimiz biraz meşgul olduğu için ertesi haftaya kalabilir.

kanka sen mi yaptın
  • Konu listeleme sayfasına (forum içi) sayfalama eklendi.
  • yakışır

bütün taşınabilir cihazlar için uygun olursa daha iyi olur bence
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.