Şimdi Ara

Çin Kungfusu Üzerine Filmler Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
8.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski çin filmleri arkadaşlar videodan görüldüğü gibi bana bu tip filmler tavsiye ediniz bildiklerinizi,

Bundaki müziği ve geyikleri geciniz :)

Tekniklere dikkat lütfen,

• ip man...
  • quote:

Orijinalden alıntı: özzer

ip man...

İzledim onu çok ciddi gereksiz bir film o yav sıkıcı,
  • Robinson_Crusoe ne yaptın hocam. ip man hayatımda izlediğim en güzel filmlerden biriydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

ip man...

aynı filmi mi izledik?
  •  Çin Kungfusu Üzerine Filmler Arıyorum

Aradığın türden bir film olmayabilir. Ancak film çok güzel geçen sene televizyonda göstermişti. Çok beğenmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metz -- 30 Temmuz 2009; 14:01:16 >
  • Bu iki filmide izledim arkadaşlar benim aradığım içinde geyikde olacak lütfen yukarıdaki videoları izleyiniz :) özellikle sarhoş kedi, kaplan pençesi, yılan tükürüğü, cennetten inen buda avuç içi vuruşu, vs... teknikleri gibi hareketler olmalı içinde, unutmadan söylüm kungfu da hız çok önemlidir.

Edit: Video ekleme ayrıca parmak tekniklerine dikkat ediniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson_Crusoe -- 30 Temmuz 2009; 14:39:26 >

• Arkadaşım sen "Kung Fu Hustle" filmini arıyorsun

Dragon Tiger Gate,Arahanve My Mighty Princess filmleri de aradığın türde güzel filmler bence(son ikisi G.Kore yapımıdır)

özellikle Kung Fu Hustle için yorumunu bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birce -- 30 Temmuz 2009; 15:00:50 >
  • Ip man sıkıcımı? 5-10 dk. izlemişsindir heralde, gösterdiğin yapmacık dövüş videolarından daha gerçekçi dövüş sahneleri var Ip man'de.
  • kung fu sokağı , komedi de var içinde işine yarıyabilir . Görsel olarak çok hoşuna gideceği kesin ...(ama biraz saçma)
  • Kung Fu Hustle izledim harikaydı

Aynı şekilde Şaholin futboluda harikaydı

Ayrıca benim yukarıda verdiğim filmlerde harika

İçinde geyik ve saçma sapan döğüş teknikleri hareketleri konuşmaları olsun daha da ziyede eski yapılanlar olsun onları daha çok seviyorum yeni filmler sizlerinde gördüğü gibi arkadaşlar epey saçmalıyorlar yani düzeyli saçmalasınlar yeterli ciddi döğüş çin filmleri çekilmiyor bana göre,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

ip man...

şaka yapıyorsun sanırım.İp man bu konuda şimdiden bir efsane olmuş bir film.
  • dilinde ağzı ve gözü olan bi çocuğun filmi geldi aklıma, hatta filmin sonlarıan doğru sensei bir inekle dövüşüyordu.. neydi o filmin adı acep ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

dilinde ağzı ve gözü olan bi çocuğun filmi geldi aklıma, hatta filmin sonlarıan doğru sensei bir inekle dövüşüyordu.. neydi o filmin adı acep ?

İnek süt filan atıyordu o daha da gereksiz bir filmdi ya,
  • ip man'e kötü diyen birisini ilk defa gördüm.Film dediğin full dövüş sahnesi olmayacakya arkadaş herhalde öyle bir film arıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglarnal

ip man'e kötü diyen birisini ilk defa gördüm.Film dediğin full dövüş sahnesi olmayacakya arkadaş herhalde öyle bir film arıyo

Nasıl filmler aradığımı yukarıdaki videolarla gösterdim neden anlamak istemiyiorsunuz arkadaşlar bir ip man filmine takıldınız kaldınız benim aradığım film tarzı o değil,
  • arkadaşlar ip man tam çin kung fu su üzerine yapılmış çok güzel bir film. Eğer kung fu yu seviyorsanız veya en azından ilgi duyuyorsanız bu filmi kaçırmayın.
  • kungfu panda

ipman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ke$meKe$

Çin Kungfusu Üzerine Filmler Arıyorum

Aradığın türden bir film olmayabilir. Ancak film çok güzel geçen sene televizyonda göstermişti. Çok beğenmiştim.

Aynen olabilir aslında buda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.