Şimdi Ara

SU GECIRMEYEN TELEFON ONERISI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
9.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesekkurler, darisi diger isteyenlere..
  • Nokia 6250'yi 10.kattan aşağıya düşürdüm hiç bir şey olmadı.
    Musluğun altında bulaşık deterjanı döküp süngerle yıkadım birşey olmadı.
    İçinde su dolu kaynayan tencereye attım ne su geçirdi nede plastiği eridi.

Ben Nokia 6250 ve ona yakın Ericson R310S'in üzerine telefon tanımam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Biotech^

valla tebrikler ama sonimde de ekran en hassas yeriymis ve kirilmis test sirasinda.

Son gelişmeyi aktarayım. :) Samsung firması (Samsung Türkiye değil.) ile görüşen Başarı cihaza müdahele izni alamadığından cihaz değişimi yapıyor. :) Bu cihazı kullananların bilgisi olsun. Herhangi bir şekilde kırarsanız tek ihtimal cihaz değişimi.

quote:

Orijinalden alıntı: Karadeniz Otoyolu

Nokia 6250'yi 10.kattan aşağıya düşürdüm hiç bir şey olmadı.
    Musluğun altında bulaşık deterjanı döküp süngerle yıkadım birşey olmadı.
    İçinde su dolu kaynayan tencereye attım ne su geçirdi nede plastiği eridi.

Ben Nokia 6250 ve ona yakın Ericson R310S'in üzerine telefon tanımam...

Bulursan sıfırını artık, tanımazsın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 18 Şubat 2010; 14:22:31 >

• range roverin yaptığı bir telefon var en sağlam telefonlardan biri bence üstünden range rover geçirip sağlamlık testi yapmışlar sonuçları felan var internette
  • quote:

Orijinalden alıntı: of dead

range roverin yaptığı bir telefon var en sağlam telefonlardan biri bence üstünden range rover geçirip sağlamlık testi yapmışlar sonuçları felan var internette

Range Rover değil üretici, Sonim. Bir önceki sayfada mevzusu geçmişti. Zaten olay en sağlamlık yarışından ziyade bulunacağınız koşullarda sizi yarıyolda hangisi bırakmayacaksa onu tercih etmek. Yoksa şehirler arası uçarken Concorde kullanmaya gerek yok.
  • kesinlikle eğer çok ağır koşullarda çalışıyor ve haftada ayda bir telefon bozuyorsanız sonim tam size göre bir telefon olacaktır. ama alınca en sağlamını alıyim bare diyenler içinde ilk tercih olacaktır sonim.
  • Nokia 6250 ve Ericsson R310s

bulamayınca Samsung b2100 aldım. Yazın sualtında balıkları çekeceğim : )))
  • Konuyu hortlatıyorum ama hem samsung hem de sonim 30 dakika su altında kalabilme diyor, ben tek başıma yüzdüğüm zaman sahilde telefon bırakmamak ve bana ulaşıbilmesini sağlamak istiyorum, suyun içinde sürekli kalabilen bir model yok mu? Yoksa bu telefonlardan birini seçip su geçirmez kılıfla taşımak sağlıklı sonuç verecek midir tecrübesi olan arkadaşlara sormak isterim. Şimdiden teşekkürler.
  • Sonim cep telefonları garanti kapsamında 30 dakika boyunca suya dayanıklı ancak bizim yaptığımız testler bundan çok daha uzun süreler boyunca suyun altında kalabildiğini gösteriyor. Su geçirmez kılıf ile kullanmak bir çözümdür ancak konuşmak için yine telefonu kılıfından çıkarmanız gerekecektir. Bu yüzden Sonim cep telefonları en iyi tercih olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazboys007

Sonim cep telefonları garanti kapsamında 30 dakika boyunca suya dayanıklı ancak bizim yaptığımız testler bundan çok daha uzun süreler boyunca suyun altında kalabildiğini gösteriyor. Su geçirmez kılıf ile kullanmak bir çözümdür ancak konuşmak için yine telefonu kılıfından çıkarmanız gerekecektir. Bu yüzden Sonim cep telefonları en iyi tercih olacaktır.

En fazla kaç dakikaya kadar ulaştınız? Kılıftan çıkardığımda bozulmayacak olması bir iç rahatlığı en azından, teşekkürler cevabınız için.
  • Açıkçası bozulana kadar suyun alltında bırakmadık ancakwww.sonim.com.tr adresinden izleyebileceğiniz videolarda da 18-20 metrelere kadar yaptığımız dalış sonrasında hala kullanabildik. yaklaşık olarakta dalış 45dk kadar sürüyor.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu...
  • hayırlı olsun
  • Yokmu bu aralar yeni modeller?

Samsung b2100 kullanıyorum ama balıkları çekerken 1.3 mp lik kamera tatmin etmiyor açıkcası. birde samsung son dönemlerde apple iphone'un kopyacısı taklitcisi olduğundan soğudum resmen bu firmadan...
  • MOTOROLA DEFY Araştırın.
  • Bu arada samsung b2100 ın yeni modelleri çıkmış!
  • quote:

Yokmu bu aralar yeni modeller?

Samsung b2100 kullanıyorum ama balıkları çekerken 1.3 mp lik kamera tatmin etmiyor açıkcası. birde samsung son dönemlerde apple iphone'un kopyacısı taklitcisi olduğundan soğudum resmen bu firmadan...

xperia active
  • Samsung B2710

Bu da videosu:http://www.youtube.com/watch?v=pRfqshiTBPo
  • quote:

Samsung B2710

Bu da videosu:http://www.youtube.com/watch?v=pRfqshiTBPo

Ne telefonmuş kavgada sopa niyetine kullanılır.
  • konuyu hortlatma ıhtıyacı duydum. bende "Samsung S5690 Galaxy Xcover" dan yana tercihimi kullandım baklaım gelince ızlenımlerımı paylaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: migale

konuyu hortlatma ıhtıyacı duydum. bende "Samsung S5690 Galaxy Xcover" dan yana tercihimi kullandım baklaım gelince ızlenımlerımı paylaşırım

Anne babama dusunuyorum geldimi cihaziniz memnunmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.