Şimdi Ara

Hiç Sevgilim olmadı...Yanlışta mıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
6.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tip olarak yakışıklıyım denebilir abartılı değil tabii de normalden iyi denebilir.
    Genelde güleryüzlü falanımdır .İtici yanımda fazla olmamasına rağmen bu zamana kadar sadece 8.sınfta 1 kızla cıkmıstım ondan sonra Lise hayatımda hiç kız arkadasım olmadı acaba yanlıs yolda mıyım diye düşünüyorum.
    Cok manita eskitmek ,kızlarla sürekli mesajlaşıp,haşır neşir olmak daha mı iyi olacaktır benim için?
    Fikirleriniz benim için önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur ERYILMAZ -- 28 Temmuz 2009; 2:11:52 >

• evet yanlış yoldasın manita değil sevgili ara bence
  • Lisede kız mı tavlamak istiyorsun? Serseri ol yada şaklaban ol

• quote:

Orijinalden alıntı: Görünmeyen Adam

Yaşım 17
    Tip olarak yakışıklıyım denebilir abartılı değil tabii de normalden iyi denebilir.
    Genelde güleryüzlü falanımdır .İtici yanımda fazla olmamasına rağmen bu zamana kadar sadece 8.sınfta 1 kızla cıkmıstım ondan sonra Lise hayatımda hiç kız arkadasım olmadı acaba yanlıs yolda mıyım diye düşünüyorum.
    Cok manita eskitmek ,kızlarla sürekli mesajlaşıp,haşır neşir olmak daha mı iyi olacaktır benim için?
    Fikirleriniz benim için önemli.

Aynen bende öyleyim bazen söyleyemiyorum bazen emin olamıyorum.Çıksak cepte para yok nereye götürcem zaten pcden kalktığım yok çok genişimdir vs. bir sürü neden var

@Sakitty
    bide öyle yada çok artist olucan milleti ufak düşürmeye çalışıyon yavaş tipimdir genelde bu işi benle yapmaya çalışıyolar bi gün birini adam akıllı dövücem ama az kaldıSakinliğim şımarıklığı artistliği sevmememdendir ama bi gün bi gircem tam gircem birine az kaldı zaten sınıfın alayı böyle biraz tersledilermi yumuşuyolar hemen hem g.tleri korkuyor hem yapıyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArjesT -- 28 Temmuz 2009; 2:13:39 >
  • bu işlerde usta olan bi arkdasınla bi hafta takıl,onu taklıt et işe yaramazsa,
    yanıma gel,ben tedavi edecem seni....
  • secgili için tip gerekmezki.Tipsizsen tipsiz bulursun o sorun olmaz asla.Önemli plan konuşmasını bilmek ve çzgüven sahibi olmak.
  • --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancher -- 28 Temmuz 2009; 2:30:57 >
  • sitede takılmaktan zaman bulamıyorsun herhalde

Evet yanlış yoldasın
  • kesinlikle manita lafını at kafadan.. manita istiyorsan çok zengin olcaksın, sevgili istiyorsan az zengin olcaksın yok konu bence zenginlik değilde. nerede nasıl davrancağını ve sosyal olmana bağlı.. ben kendimi hiç yakışıklı bulmam. fotoda koyabilirim. 1.72 boyum var 72 kiloyum. yani biraz tombulumda. ve yüzmde sivlce izleride var. ancak 6 sevgilim oldu. şu andaki sevgilimle de gayet güzel birlikteliğimiz var. daha 7 ay oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: reos

kesinlikle manita lafını at kafadan.. manita istiyorsan çok zengin olcaksın, sevgili istiyorsan az zengin olcaksın yok konu bence zenginlik değilde. nerede nasıl davrancağını ve sosyal olmana bağlı.. ben kendimi hiç yakışıklı bulmam. fotoda koyabilirim. 1.72 boyum var 72 kiloyum. yani biraz tombulumda. ve yüzmde sivlce izleride var. ancak 6 sevgilim oldu. şu andaki sevgilimle de gayet güzel birlikteliğimiz var. daha 7 ay oldu

72 kiloya tombulsan ben 120 kiloyum boy 1.78 biraz şükretmeyi öğrenin
  • Sevgilim oldu ama sevdiğim olmadı
  • @Sakitty
    Serserilik de yalakalık da bana göre değil,2sini de olamam beni kendim olduğum için seven kız bulsam yeter bana.
    @mahmut716
    Bu işlerden anlayan derken ABAZA'lardan mı bahsediyoz?
    @Sancher
    SEN Kücüksün olm daha bırak aşkı meşki
  • quote:

@Sakitty
    Serserilik de yalakalık da bana göre değil,2sini de olamam beni kendim olduğum için seven kız bulsam yeter bana.
    @mahmut716
    @Sancher

Seninde pek olgun bir kişiliğe sahip olduğun söylenemez .
  • quote:

@Sakitty
    @mahmut716
    @Sancher

e tabi insanda bu yeteneğin gelişmesi için içinde bişeylerin kabarması lazım,

edit:yanlış anlaşılmasın..
  • yanlıştasın ama tam da zamanındasın, biraz sosyal ol bakem
  • Şimdi anlamazsın belki ama aradan 20-30 yıl geçtiğinde yanlışta mı doğruda mı olduğunu anlarsın
  • Knight online oynuyan bir çok insanın sevgilisi yok üzülme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicotinell

yanlıştasın ama tam da zamanındasın, biraz sosyal ol bakem

• "Görünmeyen Adam" olduğundan olabilir mi? mahuauha
  • Yaş 18..2 sene önceye kadar çok vardı,biri 1 yıl diğer 4 ü de 1 yıl içinde 1kaç ay arayla sürdü...Hepside çok güzeldi hepsinide çok seviyodum ayrılana kadar da aldatmamıştım hiç Ama 2 senedir sevgilim yok,neden olmuyo anlamıyorum,kimle konuşmaya çalışsam devamı gelmiyo.Bigün bi yüzsüzlük ettim daha 1kaç gündür tanıdığım kıza sevmediğim halde senden hoşlanıyorum ben dedim o da kem küm etti olmaz demeye çalıştı bende boşverelim ozaman dedim Lanet olsun yanlış yoldayız nabacağük?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.