Şimdi Ara

Casper nirvana bios ayarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
170.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR FORMAT ATACAGIM BU NİRVANALARIN BİOS AYARLARINI BİLEN VARMI BEN BUNDAN ÖNCE 4-5 AYARI BİLGİSAYARA 30-40 KEZ FORMAT ATTIM AMA BÖYLE SACMA BİR BİOS GÖRMEDİM Bİ TÜRLÜ OLMUYOR CD'Yİ GÖRMÜYÖR MANTIKLI MANTIKSIZ HERŞEYİ DENEDİM OLMUYOR CILDIRACAM LÜTFEN NİRVANA KULLANAN BİR ARKADAŞ YARDIM ETSİN CÜNKÜ BU NİRVANALARIN BİOSU DİYERLERİNDEN COK FARKLI VALLA CILDIRDIM AZ KALDI BİLGİSAYARI KEMİRECEM VALLA
    ŞİMDİDEN CEVAPLARINIZ İCİN TEŞEKKÜRLER
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bilgisyar başlar-başlamaz F2'ye bas. Boot sekmesinden CD-DVD 1'ci yap HD'yi 2'ci.
    Ayarları kaydet (F10), bilgisayarı yeniden başlat.

Umarım yardımcı oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEMESIS.sys

Bilgisyar başlar-başlamaz F2'ye bas. Boot sekmesinden CD-DVD 1'ci yap HD'yi 2'ci.

Umarım yardımcı oldum.

saol dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre0134

quote:

Orijinalden alıntı: NEMESIS.sys

Bilgisyar başlar-başlamaz F2'ye bas. Boot sekmesinden CD-DVD 1'ci yap HD'yi 2'ci.

Umarım yardımcı oldum.

saol dostum

çok teşşekürler
  • bende de aynı sorun hiçbir tuş bios ayarlarına girmiyor bilgisayarım casper nirvana cnu i3 işlemcili
  • Caper nirvana masa bilgisayarim boot kaldi .press>f7> or enter bbs poup .press del or f2 or enter setup

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisyar başlar-başlamaz F2'ye bas. Boot sekmesinden CD-DVD 1'ci yap HD'yi 2'ci.

Umarım yardımcı oldum.

kardeş bilgisayar başlar başlamaz f2 ye basıp basıp çekcez mi yoksa basılımı tutcaz veya 1 kere mi bascaz cevabin için teşekkürler
  • kaan46 kaç sene sonra verdiğin bilgi işe yaradı tşk.ler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus2001123

Umarım yardımcı oldum.

kardeş bilgisayar başlar başlamaz f2 ye basıp basıp çekcez mi yoksa basılımı tutcaz veya 1 kere mi bascaz cevabin için teşekkürler

Bunu buraya uzun uzun yazana kadar deneseydin :)

Senin ki farenin sag tuşuna mı basıcaz sol tuşuna mı hesabı olmuş
  • emre0134 E kullanıcısına yanıt
    slm bu dediğin iş benim bios da olmuyor mevcut olanlar yer değişdirmiyor 1.ci2.ci yap diyorsun ya
  • Birçok kişi arıyor olabilir diye yazıyorum casper a15a biostan format atmak isterseniz oncelikle F2 tusuna basın bios karsınıza gelıcektır sonra Boot yazan yeri tıklayın Boot Option 1# CD-Room Boot Option 2# harddisk(numaralandırılmıs) rakamlarından oluşanı Seçiniz sonra biostan F10 basarak gelen ekrana yes (Y) diyerek kaydedin. çıkın ardından hemen....
    (Herkesin bildiğini sandığı F12 tuşu yada F10 basmayın bu kesinlikle yalnış yönlendirme'dir o tuslar recorey için atanan tuşlardır). arkadaşlar {ESC] tusuna basın karşınıza az evvelki Boot option da yaptıklarımız çıkacaktır siz CD-ROM olanı seçin ve Enter tuşuna basın Hayırlı olsun.... işleminiz Gerçekleşiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inmunse -- 6 Haziran 2015; 21:33:35 >
  • NEMESIS.sys kullanıcısına yanıt
    Kardes bu
    bilfisayarı acıyorum maustune gelir gelmez donuyor cozumu biliyor musun valla 2 hündur bunla oğraşıyorum

• Bende f2 basıyorum sonra tab bu çıkıyor yani bellek denetleme nilvana E6700

• Fotoğraf yüklen miyor f2 bastın mı sace Windows bellek tanımlama çıkıyor yardım duz bir şekil format attım ama herşey silindi disk dolu gozukuyor bios ekranından yapmalıyım

•  Casper nirvana bios ayarları

arkadaşlar şu bios ayrlarında cd den format atmak için nasıl bi ayar yapmam lazım

• Yeter hortlartmayın şunu!

• Sayısız cihazın sayısız farklı özellikte biosu ve format atma yöntemi var format atmak genel itibariyle kolay olsa da o ayarların ne olduğunu bilmek sıkıntı araştırın öğrenin müşteri desteği talep edin en kötü ve genel olarak f2 fn+f2 del f10 f12 f8 fn+f10 fn+12 fn+f8 vs vs bazılarında iğne yardımıyla bazılarında kısayol düğmesiyle bazı modellere de hiç format atamazsınız özel yazılmıştır içindeki recovery ile atmak zorundasınızdır. Format genel itibariyle budur gerisi sizde hortlatmayın şu konuyu bir zahmet format atabilin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Yeter hortlartmayın şunu!
    Vayy kendi mesajımı gördüm burda.

Evet beyler cevap F2 tuşudur; ama siz "bilgisayarı kapat" değil "yeniden başlat"a basmanız gerekiyor.
    Sebebi ise windows 10 kapanırken tam kapanmaz. Aslında uykuya girer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNY -- 15 Eylül 2018; 23:58:45 >
  • Nirvana c700 ün boot menü ye esc tuşuna basıp giriliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.