Şimdi Ara

Sevipte Açılamamak .

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne yapsam ne etsem bilmiyorum kızı git gide çok seviyorum ama açılamıyorum 1 hafta sonra bulunduğum yerden 4 seneliğine okumak için gidicem ama kıza hala onu sevdiğimi söylemedim hadi söyledim ya 1 hafta sonra seviyorum söylemem lazım dh yardım lütfen ne yapsam

• 1 hafta sonra gideceksen sevdiğini söylemenin ne anlamı var ki?
  • Peki hep öylemi kalıcak sevdam hep içimdemi olucak .
  • Unutursun.
  • Boşver içinde kalsın. Madem 4 sene dışarıda okuyacaksın, söylemenin ne âlemi var? Madem bu kadar tuttun bundan sonra da tut.
  • söyle bence. nede olsa gidicen, reddetsede bi daha 4 sene görmezsin. tersi olursa mutlaka geri gelir arada görürsün hep onu
  • Söylemezsen eğer o sevgi hep ya da uzun bir süre içinde kalır.

Söylersen ve o da seni seviyorsa ona olan sevgi zamanla azalabilir bu yüzden buna dikkat et.

Söylersen ve o da seni sevmiyorsa o zaman 1-1,5 aya kadar normal olursun ama o zamana kadar biraz acı çekebilirsin.Eğer onu gerçekten seviyorsan da muhtemelen 1,5 ay sonra da acı çekmeden onu sevmeye devam edersin.
  • Bence soyleme baska bır tane bulursun 4 sene ıcınde.
  • Tam giderken söyle,söyledikten sonra bütün ilişkini kes.İçinde patlasın kızın
  • Soyle bence.Bazen dogru olanı yaparsın ve kaybedersin.İçinde kalacagına soyle...

Dipnot:of of
  • Takma kafana.... Hayatın tadını çıkar aşk diye bişey yoktur.
  • Söyleme bence..Sonra elizabeth de küser sana hepten yanlız kalırsın.
  • Kızın adını soyadını ver ben senin yerine söylerim.
  • kızın sevgilisi varmış off off söyledim dünyam başıma yıkıldı offff
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plunder

kızın sevgilisi varmış off off söyledim dünyam başıma yıkıldı offff

İlk Önce Seni Cesaretinden Dolayı Kutlarım.. Dünya Böyle Biryer İşte.. Herşey İnsanın İstediği Gibi Olmuyor Ama Şunuda Öğreniyorsun " Cesaret ve Sevgiyi.. "

Sen Doğru Olanı Yaptın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 25 Temmuz 2009; 19:11:43 >
  • sertap erener - unutursun
  • Git konuş.Ben 2seneden beri söyleyememiştim.Okul biterken zorunlu olarak açılmak zorunda kaldım kıza.Yoksa birdaha göremiyecektim.Tanıstık ,2hafta takıldık sonra ayrıldık.Hiçde tahmin ettiğim gibi değildi kız.2senem boşa gitmiş anladım.
    Boşuna bekleyip üzme kendini.Git konuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plunder

kızın sevgilisi varmış off off söyledim dünyam başıma yıkıldı offff

nasıl sölediğini uzun uzun yazarmısın
  • nası olsa bi da görmüycen, son şansın, ne kaybedersin
  • bence intihar nede olsa reddetmiş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.