Şimdi Ara

İlk Tanışmada Ne Konuşulur???(Hadi geçmiş olsun) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
59.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Nokia N91

abi ya görüp bayılırsam!!!walla 4 aydır hayallerimde süper bi kızdı NE YAPCAM BEN???

sen bu kizi hic görmedin mi?
    nasil tanisacaz diyorsun,orayi anlamadim
  • ne gömleği?

güzel bi tshirt alta da cek kotu senden ii yok
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: earandil

bu sayfayı çıktı al kıza göster

kızda desin senin aklın yoq mu????
    gömlek giyim mi acaba?ama klasik ayakkabı yoq bende
    ne giyim yaa?

herzaman ne giyiyosan onlardan giy ama biraz gösterişli olsun,malum aslan burcuymuş,işe yarayabilir...

• bence bu konuyu üst konu yapalım
  • kizi neyi icin seviyorsun?
    güzelligi?
    tatli dili?
    insanligi?
    hepsi?
    hicbiri?
  • quote:

Orjinalden alıntı: elec

quote:

abi ya görüp bayılırsam!!!walla 4 aydır hayallerimde süper bi kızdı NE YAPCAM BEN???

sen bu kizi hic görmedin mi?
    nasil tanisacaz diyorsun,orayi anlamadim

ya kızı gördüm ama hiç konuşmadım yani konuşması nasıl davranışları dengelei mi onu tam tahmin edemiyorum...hayalimde canlandırdığım gibi mi acaba dedim??!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: elec

kizi neyi icin seviyorsun?
    güzelligi?
    tatli dili?
    insanligi?
    hepsi?
    hicbiri?

bi kere çok doğal,onun için çok güzel (bkz. bir ist. masalı. ESMA (aynısı)
    insanlığı da çok iii yani telefonda çok yakın gözüküyo
    biraz inatçı
  • çok kasıyosun ayakkabı falan normal giy işte kot tshirt , sık bi tane jean paul koku , rahat ol kendine güven giderse ne kaybedersinki butun kızlar benım dıye dusun sana tavsıyem budur
  • parfume abanma az sık

bu üst konu olsun
  • abi sporcu olduğum için (cross tranining) pantolon çok sıkıyo beni yani spor bi kot tarzında şeylerim var onlardan giyeyim , ayakkabı zaten normal olcakta 13-14 çift spor ayakkabı var , üstüme kolsuz mu giysem??
  • Bence loş bi ortama götür sonra da ortaya ülker'in bütün ürünlerinden koy,karışık hesabı hani.Sonrada bi da da da dankek de olsun bitsin bu iş.
    Bide işin garibi senin böyle bi soru sorman hata burdaki herkes iyi kötü cevap veriyor ama heyecan yapma mantıklı düşün normal bi kızla ne yaparsan ilk tanışmada da öyle yap.Bunları da bizlere soruyorsan ayıp sana.Yarın öbür gün evlenipte aga ben ne yapacam deme sakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adoniss -- 4 Temmuz 2005, 19:24:51 >

• quote:

Orjinalden alıntı: sputnick

sakın tedoa nın avatarındaki gibi yapma

rahat ol kendin olman çok önemli

la teodanin avatari hic olmazsa nefes liyor arada bir ,
    disfircasi diye bir arkadasin avatarindakiler arabile vermiyordu

kendin ol arkadasim,rahat ol diyemeyecem,cünkü biliyorumki rahat olamayacaksin,onunda bir insan oldugunu unutma,
    sahsen ben,salakligima bak ya,sevdiklerimi insan üstü olarak görüyordum,
    burada tüm arkadaslara sesleniyorum,onlarda insan,benim gibi yapmayin,etkisinden kurtulmak zor oluyor,
    inanin su an kalpsiz gibi dolasiyorum ortalikta

• aslında boyle kaslı kol sergileme etkileyici olabilir ama kızdan kıza değişiren iyisi kısa kollu giyin kolsun olmaz
  • quote:

deli olcam yaa...kız çağrı yapıo moralim bozuk olsa bile düzelio,nası bişidir melek midir nedir? (bilinçaltında çok büyütmüşüm galiba) aslında hiç heycan yapmam ama bu farklı...

ula daha topicin burasini okumadan yazdim pstteki yaziyi,

uyariyi yukarda yapmistim,ama gec kalmisim,
    olursa harika,
    olmazsa,Allah kurtarsin
  • capri gibi bol pantolonun üzerine çok hoş duruyo ama kolsuz,buralarda biraz yağmur yağdı hava biraz soğukta esofman üstü alayım mı yanıma???
  • heyecanlı olmaktan korkma,ama farklı biri gibi davranmaktan kork.ayrıca onun da heyecanlı olacağını unutma.
    onsuz da yapabileceğini bilsin ama ona değer verdiğini de göster...hoş vakit geçirin,çok derinlere inme ilk günden,biraz kapılar aç okadar..hadi kolay gelsin..
  • üst konu olsun

sende git ilk buluşmadan geç kalma
  • quote:

nası sevme ve değer verme...bide nasıl bi yere götürmeliyim?pahalı şık bi yer mi yoksa fazla gösterişli olmayan bi yere mi???

oglum sevene her yer iyidir,ben sahsen sevdigim zaman gözüm baska seyleri görmüyordu,
    harbi söylüyorum,kurtulduktan sonra bulundugum sehri tanimaya basladim valla,
    önemli olan iki sey var sen ve o
  • gidiyom(abi crosscuyuz biz koşarak gitcez keç kalmam zaten)...giderken bi foto çekeyim bide geldiğimde bi çekeyim anlarsınız siz nassı geçmiş...
  • quote:

capri gibi bol pantolonun üzerine çok hoş duruyo ama kolsuz,buralarda biraz yağmur yağdı hava biraz soğukta esofman üstü alayım mı yanıma???

eşofman üstü alman kızın bilinçaltına senin tedbirli olduğun imajını verir al yanına yağmur yağarsa kıza ver kendin sırılsıklam ol ve ona senin için altım bu üstü yoksa senin yanında değil yağmurun altına ateşlerde yüzerim de
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.