Şimdi Ara

Nil Karaibrahimgil - Turkcelle bağlan hayata melodi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
19.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nil Karaibrahimgil'in söylediği Turkcelle bağlan hayata melodisini nereden bulabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: use2000

http://www.youtube.com/watch?v=99zQ7wbmImo

Telefonda melodi olarak kullanabileceğim şekilde nerede bulabilirim?
  • birde Türkcell in Ragga Oktaylı döneminin bi müziği vardı a omm die hatta şimdi biçok blackberrylerde mevcut ama bluetooth ile atılamıyo, paylaşabilen olursa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Turkcell'le Bağlan Hayata şarkısı için (tüm şarkı); T5922 yazıp 7777'ye gönderebilirsiniz.

Turkcell'le Bağlan Hayata gerçek sesi için G12991 yazıp 7777'ye gönderebilirsiniz.

Her iki içerik de ücretsizdir.

hocam Türkcell in Ragga Oktaylı döneminin bi müziği vardı a omm die başlıodu bunu nasıl bulabilirim? yardımcı olabilirsen çok sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrk_1905

başka bir konu ile ilgili olarak sana pm attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

Orijinalden alıntı: mrk_1905

başka bir konu ile ilgili olarak sana pm attım.

dönüş yapılmıştır...
  • quote:

Ragga Oktay - Turkcell Rap melodisi için link;

Forum zahmet etmesin, yıldızları ben koyayım, nasılsa net aleminde bu upload/download sitesini bilmeyen yok. Türkçe'si "hızlı paylaşım"

http://***/files/259614291/Ragga_Oktay_-_Turkcell_Rap.empiüç.html

*linkin sonundaki empiüç yazısı dahi yıldızlı çıkmış, düzeltiverirsiniz.

hocam çok ama çok teşekkür ederim. inan 2 hafta google talan ettim ama bulamadım. göstermiş olduğun ilgi ve alaka için tekrardan çok teşekkür ederim...

• Güzel melodi.Teşekkürler.
  • quote:

Turkcell'le Bağlan Hayata şarkısı için (tüm şarkı); T5922 yazıp 7777'ye gönderebilirsiniz.

Turkcell'le Bağlan Hayata gerçek sesi için G12991 yazıp 7777'ye gönderebilirsiniz.

Bu şekilde denedim. Bana gelen mesajda bir wap adresi için link verdi ama açmaya çalıştığımda bulamayıp bingde aratıyor. Telefonum windows mobile, internet explorer var üzerinde o yüzden olmuyor sanırım. Bu içerikler nasıl olsa ücretsiz olduğu için burada paylaşmakta sakınca yok bence. Bulup gönderecek arkadaş olursa çok sevinirim.

• quote:

Wap tarayıcısı ile indirebiliyorsunuz.

İçerik lisans korumalı olduğundan burada paylaşılamaz.

quote:

Orijinalden alıntı: metal can

quote:

Bu şekilde denedim. Bana gelen mesajda bir wap adresi için link verdi ama açmaya çalıştığımda bulamayıp bingde aratıyor. Telefonum windows mobile, internet explorer var üzerinde o yüzden olmuyor sanırım. Bu içerikler nasıl olsa ücretsiz olduğu için burada paylaşmakta sakınca yok bence. Bulup gönderecek arkadaş olursa çok sevinirim.

Benim telefonumda wap sayfaları açılmıyor onun www bağlantısı varsa ona yönleniyor, yoksa bingde aratıyor. PDAlarda wap sayfalarını açma konusunda bir bilginiz var mı? Yapabilsem zaten ücretsiz olan bir içeriği indirmek için yardım istemem kimseden. Hem kontörüm yeterli hem de cepten internet kotamda daha kalan hakkım var çok fazla. Sadece internet explorer ile wap sayfalarını açamıyorum sorun burada.

• quote:

Orijinalden alıntı: metal can

quote:

Orijinalden alıntı: use2000

http://www.youtube.com/watch?v=99zQ7wbmImo

Telefonda melodi olarak kullanabileceğim şekilde nerede bulabilirim?

youtube'dan videoyu indirirsiniz, ardından videodaki görüntüyle sesi ayırıp sesten mp3 dosyası oluşturursunuz. 5 dakikalık işi yok bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omegama -- 14 Ağustos 2009; 16:21:33 >

• Nokia 6630 da olmuyor sanırım,indiriyorum medya klibi oynatılamıyor diyor. İçerik korumalı ses dosyaları çalma desteği yok sanırım benim telde
  • peki turkcellin çekim gücü melodisi var mı elinizde? varsa paylaşır mısınız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.