Şimdi Ara

Recep İvedik 3 (2010) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
0
Favori
25.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkprincé

2. film kadar komik değildi çok gülmedim ama eğlenciliydi tebessümle izledim hep. Fragman'da olan espriler önceden olmasa çok komik olurdu gerçekten tam gülünecek yerleri kaçırdık fragman yüzünden.

Senin içinde 3 harfli var.

Ortadaki harfi "İ"

• quote:

Orijinalden alıntı: Habana

quote:

Orijinalden alıntı: Z.K

quote:

Orijinalden alıntı: kadircan
    Dün Filme yaşı 8 ile 18 arasındaki 5 çocukla gittik.Güldük eğlendik.Özellikle 2.bölümde gülmekten bayılacagımız bolumler oldu.Yahşi batıdan 10 kat fazla güldük.

Film dar mekanlarda kısıtlı oyuncu ıle cekılmıs.Şahanın cimriliği yine ön safhada.
    Cem Yılmazda aynı şekilde.Bunlar para kazandıkca daha cok cımrı oluyorlar!!!

Bırakın artık Cem Yılmaz ile bunu kıyaslamayı..Anlamıyormusunuz siz gülmeyince film kötü olmuyor..
    Cem Yılmaz'ın kadrosuna bile laf etmişler..Orda ki nerdeyse herkes tiyatro oyuncusu..Rolden role bürünüyorlar..Her tarafına kıl yapıştırmış,dümdüz bir karakter yok ortada

Heh Cem Yılmaz tiyatrocu ama Şahan 'kıl' yapıştırılmış bi adam he

Düzgün okusaydın görürdün "neredeyse herkes tiyatrocu" ne demek olduğunu..

• Öldürdü bu sahne beni.. Salonuda :):)
  • Dayanamadım gideyim dedim, gitmez olaydım. Çok iğrençti. İğrençlik genel anlamda da değil.
    Diğer başka birinin filmi ile karşılaştırmayacam. Kendi serisi içinde bile beş para etmezdi. Hadi diğerlerinede film değil dedik, sinemaya birşey katmıyordu ama üç eş güldürüyordu diyorduk. Nebileyim yakın batıymış falan üç beş espiri yapardı. Kendi çapında da olsa bir kadrosu vardı. Bu filmde hiçbirşey yoktu.Recep İvedik düşmanı olarak, o kadar düştüm ki, 2. filmini mumla arar oldum.

Artık şundan eminim. Bu adam türk izleyicisiyse dalga geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NefretZm -- 18 Şubat 2010; 18:42:54 >
  • Bu arada Dr. ve Prof larada İyi laflar soktu ha

Hepsı dedıgı gıbı paragoz olmuslar
  • Serinin en kötü filmi diyebilirim.
    Bazı yerler çok uzatılmış,sonu üstünde pek uğraşılmamış.
    Neredeyse bütün esprileri fragmana koymuşlar.
    Tabi güldüm ama parasını hakeden bir film olamadı kanaatimce.
    Güldüğüm yerler;

Hoca ve Profesörlere gönderme yapılan sahne ile kütüphane çıkışı.
  • bende bugun gittim gayet guzeldi arkdaşların dedigi gibi en guzel yerlerini zaten fragmana koymuslar bence iyi bi fikir degil.gittik herkes guldu kahkaha attı zaten şahanında amacı guldurmek ve guldurmeyi başardı helal olsun diyorum.
    özellikle girişi mükemmel ötesi olmuş.
  • ben daha izlemedim izlicem inşallah güzeldir yorumlara göre güzel olmuş
  • 4 yıl önceki şahan'ın röportajından bir kısım.

En çok da küfre güldüğümüz söylenir.

- Evet, var böyle bir şey ama bu işin kolayına kaçmak işte. Cem Yılmaz sahnesinde küfür de eder, çünkü oradaki kitle daha sınırlı. Bir de küfür üzerine espri yapmak farklı bir şey. Küfür edip güldürmeye çalışmakla, bir şey anlatırken araya amiyane argo sözler koymak arasında fark var. Kolayına kaçmak kötü bir şey. Her ülkenin kendine ait bir tarzı var. Friends gibi bir dizi yapacağım ben de, kimsenin tanımadığı oyuncularla. Amerikalılar Friends’e gülüyorsa, biz osurarak uçan bir kahramana mı gülmek zorundayız?

Siz kimlere gülüyorsunuz?

- Sadece Cem Yılmaz’a gülüyorum aslında. Bazen Okan Bayülgen ve Beyaz’a da. Talkshow işinde çok başarılılar. Yabancılardan Peter Sellers ve Jay Leno’ya gülüyorum.

vay be nerden nereye.... eski şahan daha iyidi bence zekice işleri vardı tamam parayı kırdı çoğu kişi de beğeniyor belki ama ilk dikkat şahan çıkabilir'de onu sevenler değil diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: koobee24

4 yıl önceki şahan'ın röportajından bir kısım.

En çok da küfre güldüğümüz söylenir.

- Evet, var böyle bir şey ama bu işin kolayına kaçmak işte. Cem Yılmaz sahnesinde küfür de eder, çünkü oradaki kitle daha sınırlı. Bir de küfür üzerine espri yapmak farklı bir şey. Küfür edip güldürmeye çalışmakla, bir şey anlatırken araya amiyane argo sözler koymak arasında fark var. Kolayına kaçmak kötü bir şey. Her ülkenin kendine ait bir tarzı var. Friends gibi bir dizi yapacağım ben de, kimsenin tanımadığı oyuncularla. Amerikalılar Friends’e gülüyorsa, biz osurarak uçan bir kahramana mı gülmek zorundayız?

Siz kimlere gülüyorsunuz?

- Sadece Cem Yılmaz’a gülüyorum aslında. Bazen Okan Bayülgen ve Beyaz’a da. Talkshow işinde çok başarılılar. Yabancılardan Peter Sellers ve Jay Leno’ya gülüyorum.

vay be nerden nereye.... eski şahan daha iyidi bence zekice işleri vardı tamam parayı kırdı çoğu kişi de beğeniyor belki ama ilk dikkat şahan çıkabilir'de onu sevenler değil diye düşünüyorum.

Şahan ilk çıktığında bambaşka bi adamdı şimdi bambaşka bi adam

Recep ivedik filmlerini severim haa öyle hayatımın filmi falan değil tabi gider izler eğlenirim ama keşke şahan artık bıraksa bu seriyi eski günlerine geri dönse yada adam gibi bi senaryo ile böyle acayip tiplere girmeden bi film çekse

• bırakmasa da hani artık gerçekten iyi bir film çekse ona da itiraz etmeyeceğim. recep ivedik markası var artık ne yapsan izlenecek büyük ihtimalle bari gerçekten zekice bir recep ivedik işi yapsa potansiyeli var adamın ama kolaya kaçıyor işte şahan'ıın da dediği gibi kolaya kaçmak kötü bir şey.
  • kendinizi recep ivedik uyduruk karakter diye sıkmadan girerseniz filme mükemmel bir film.

herkezin kötülemesine rağmen gittim, izlediğim ve beğendim.
  • düştüTık 1.20 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 20 Şubat 2010; 19:41:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heyoguzhan

kendinizi recep ivedik uyduruk karakter diye sıkmadan girerseniz filme mükemmel bir film.

herkezin kötülemesine rağmen gittim, izlediğim ve beğendim.

ben herkes kötü kötü dedi hiçbi beklentiyle gitmedim ama gülmekten yarıldım gayet hoştu
  • bu film için sinemaya gidip para verenleri anlamış değilim.anca internetten indirilip izlenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

bu film için sinemaya gidip para verenleri anlamış değilim.anca internetten indirilip izlenir.

onu bile yapıp yapmayacağımı bilemiyorum
  • Ben de sizin gibi düşünüyordum.İnternetten indirip izlerim diyordum.Ama arkadaşlar isteyince ben de mecbur kaldım sinemada izlemeye

Kötü müydü? Hayır değildi.Epey eğlendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 20 Şubat 2010; 22:40:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vi®tue

Ben de sizin gibi düşünüyordum.İnternetten indirip izlerim diyordum.Ama arkadaşlar isteyince ben de mecbur kaldım sinemada izlemeye

bende gıderım ızlerım ama amac burda 3 krusa fılm cevırıp servet yapmalarını ıstemedıgım ıcın gıtmek ıstemıyorum.dıyeceksınızkı senın gıdıp gıtmemenle sankı onlara dokunacak.onemlı olan fıkrımı gostermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Orijinalden alıntı: vi®tue

Ben de sizin gibi düşünüyordum.İnternetten indirip izlerim diyordum.Ama arkadaşlar isteyince ben de mecbur kaldım sinemada izlemeye

bende gıderım ızlerım ama amac burda 3 krusa fılm cevırıp servet yapmalarını ıstemedıgım ıcın gıtmek ıstemıyorum.dıyeceksınızkı senın gıdıp gıtmemenle sankı onlara dokunacak.onemlı olan fıkrımı gostermem.

Ben de ilk iki filmi internetten indirip izlemiştim.Bugüne kadar 3. filme para verip gitmek aklımda yoktu.Ama dediğim gibi şartlar onu gerektirdi..

Ama yine de ben de sizinle aynı fikirdeyim.Misal şu haberi okuyunca benim de içim gidiyor.Böyle bir film ile adamın o kadar para kazanması acı bir olay

http://img402.imageshack.us/img402/7052/recep.jpg

• Bugun gittim filme.
    Şahsen çok beğendim.
    Birbuçuk saat boyunca güldüm daha ne istiyim.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.