Şimdi Ara

Recep İvedik 3 (2010) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
553
Cevap
0
Favori
25.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inş tutmaz bu film
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

quote:

Orijinalden alıntı: signore

Altunizade Capitol Spectrum 14 sinemalarında biletler Mybilet.com'da satışa çıkmış. Normalde Cuma günü diyorlardı ama erken çıkmış.

Ayrıca Capitol'de büyük sinema salonları (Salon 11, 12) uzun süredir kapalıydı. Bu büyük salonları da açmışlar, 4 salonda birden gösterime giriyor.

Eğer haftasonu iyi yerden izlemek varsa vakit kaybetmeden bilet almasını öneririm.

Not : Capitol'ün yeniden açtığı büyük salonlarda son haftalarda film izleyen varsa, salonları yenileyip yenilemediklerini söyleyebilir mi ?

Almak lazım.

Yukardaki mesajıma bu smileyi koymayı unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmavı -- 11 Şubat 2010; 16:35:36 >

• Sahan RECEP IVEDIK 4 gelecek dedi :)
  • Baştan söyleyeyim, Recep İvedik fanatiği değilim ve bu serinin sinema sanatına katkısı olacağına da inanmıyorum ama yiğidi öldür hakkını yeme... Şahan Gökbakar, "Benim derdim izleyiciyi güldürmek" diyor ve bunu da filmin her karesinde başarıyor. Daha filmin yazıları perdeye dökülmeye başladığı anda gülmeye başlayan izleyicileri görünce kendi kendime "Kitle psikolojisine kapılma, eleştiri yazacaksın, not al" falan diyordum ama ne mümkün... Salondaki izleyicilerle birlikte göbeğimi kaşıya kaşıya güldüm! En iyisi filmin öyküsüne 'U' dönüş yapayım. Recep İvedik son macerasında depresyona giriyor ve bu sorununu çözmeye çalışırken de cinci hocalar, psikologlar arasında mekik dokuyor ve yoluna bir üniversite öğrencisi çıkıyor. Asıl komedi de bundan sonra başlıyor. İlk iki filmdeki aksaklıklar çözülmüş, sahneler skeç tadında ilerlemiyor. Bölümler arasında köprü kurulmuş, film akıp gidiyor; kurgu da gayet iyi. En önemlisi durum komedisinde zirveye ulaşılıyor. Üstelik Cem Yılmaz filmlerindeki gibi bir-iki kere değil en az dört-beş sahnede... Tiyatro, karate dersi, kütüphane, psikiyatrist sahnelerinde gülmekten kopuyorsunuz. Hele Recep'in metroseksüelliğe adım attığı bir kuaför sahnesi var ki; anlatılmaz, gidin izleyin.

mevlüt tezel/sabah

• Benim sinema kültürü 0 adamın böö yapmasına gülüyorum ya

Yarın bilet bulunur mu 1 seriye bulamamıştım ilk günden.
  • Çok korkutucu. Yabancı ülkelerde "bakın Türkiye'de en çok izlenen film bu" diye bir haber yapılırsa nasıl rezil olacağımızı düşünün. O kadar güzel filmler geldi geçiyor ama halkımız hala Recep İvedik güzel sanıyor. Bunu eğitim seviyesine mi,zevk anlayışına mı yoksa sinema kültürlerinin gelişmemiş olmasına mı bağlarız bilmiyorum. Bana bir sürü tepki gelecektir ama hiçkimse düşüncemi değiştiremez.
  • Bence film gayet güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: thereisno_spoon

Çok korkutucu. Yabancı ülkelerde "bakın Türkiye'de en çok izlenen film bu" diye bir haber yapılırsa nasıl rezil olacağımızı düşünün. O kadar güzel filmler geldi geçiyor ama halkımız hala Recep İvedik güzel sanıyor. Bunu eğitim seviyesine mi,zevk anlayışına mı yoksa sinema kültürlerinin gelişmemiş olmasına mı bağlarız bilmiyorum. Bana bir sürü tepki gelecektir ama hiçkimse düşüncemi değiştiremez.

Sinema kültürü ne denir açıklar mısın ?

İnsanlar yılda bi iki kere sinemaya gidebiliyolar ne yapsınlar

insanlar yılda 15-20 kere sinemaya gidebildilerde mi sinema kültürleri gelişmedi
  • oda güzel, ağlanacak halimize gülüyoruz. Yaşasın krolar.
  • Şu Recep İvedik'i yada benzerlerini banâl bulanlara söylencek çok şey var ya neyse.

Ki zaten çoğu sırf yazmak için yazıyor.
  • Yürrü be Recippp :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robérto

Şu Recep İvedik'i yada benzerlerini banâl bulanlara söylencek çok şey var ya neyse.

Ki zaten çoğu sırf yazmak için yazıyor.

aynen laf olsun torba dolsun işte

Daha google'dan bakmadan yönetmen ismi yazamazlar ama hepsi bi anda kendisini çok üstün görmeye başlıyor

Bunlarda geçecek yakında
  • Mutlaka gerçekten beğenmeyip yazanlar vardır.

Onlara lafım yok ama dediğin gibi böyle söylediğinde kendini daha üst seviye, kültürlü falan sananlar var ya işte sözüm onlara yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Sahan RECEP IVEDIK 4 gelecek dedi :)

İstemeyiz artık, çok fuzuli ve bıktırıcı olur
  • film gösterime girmeden 5 sayfa olmuş
  • arkadaşlar filmi izleme fırsatım oldu ama begenmedim tabi kişiden kişiye degişir bu fikir ama benim fikrim boşa para vermeyin...
  • diğer konuda yazım aynen copy

1 Recep İvedik 2 (2009) 4.330.491

2 Recep İvedik (2008) 4,301,641

hey allahım 2tane çöp film kroluk evet senaryosu kroluk olan sadece espri anlayışı olmayan küfür argo ve kaba hareketler ile ekşın yapan film ilk 2de türk halkı tebrikler

eşkiya ve vizontele ordaki sağlam filmler ama gerilerde

dalga geçtiğimiz hintililer bile film işinde bizden öndeler dünya çapında bir filmimiz yok ya

• Adamların web sitesine bak allllllllllllahıııım silah getirin yaşamak istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.