Şimdi Ara

22 Ağustos Ehliyet Sınavına Girenler.. [ BİZ ARTIK SÜRÜCÜYÜZ :) ] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
896
Cevap
0
Favori
35.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

az önce kitabın tamamını bitirdim:D

şimdi önceki sınavlarda çıkmış soruları çözecem

u arada direksiyon sınavının kesin tarihi ne zaman

bu sene üniversiteye başlayacağım ders başlangıcı 14 eylül o güne falan denk gelmesinde
  • valla geçmiş soruların hepsini çözdüm 4 şubat 4 temmuz valla hepsindende geçtim inş faydası olur ya hepimizin allah yardımcısı olsun sınavda
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp-er500

bu sene üniversiteye başlayacağım ders başlangıcı 14 eylül o güne falan denk gelmesinde

12 eylül diye açıklandı :) Mersin üniversitesi mi? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbucgun -- 21 Ağustos 2009; 12:16:08 >
  • kaldı 22.5 saat
  • benide ekleyin e sınıfı için istanbul/ güngörende giricemherkese başarılar.
  • yok ankara üniversitesi:D

ben bu milli eğitimin sitesinden soruları indirdim cevap anahtarı yanlış çoğunun yani bendemi bi hata var diyorum ama cevaptan kesinlikle eminim
  • Liste güncellendi. 39 kişi olduk..
  • Bugun gideyimde giriş belgesini alayım . ne güzel netten öğrenmiştim halbuki
  • bizim bursa anadolu sürücü kursunun sahibi ramazan dolayısıyla sınavlar 3 hafta içinde açıklanır, direksiyonda geç yapılır, ehliyeti ekimden önce alamazsınız dedi. bayramdan önce alabilsek güzel olurdu. direksiyon sınavının bursa için kesin tarihini bilen var mı?
  • sıınav açıklanması 7 eylül

direksiyon sınavı 12-13 eylülde.
  • Bende giriyorum sınava yarın. Hiç çalışmadım orası ayrı konu. Birazdan geçmiş soruları çözücem. Gece de motordan kalan birkaç açığı kapatırsam üstesinden gelirim.
  • 2 haftadır motordan çözmediğim soru kalmadı.. Hala 75'in üzerine çıkamıyorum arkadaş ya

Millet bi gece de bitiriyor işi
  • Motorda hep benzer sorular sorulmuş. En çok ilgimi çeken parça ''Jikle'' oldu. Hemen hemen her sınavda bu parçanın görevini vb. şekilde sormuşlar. Bende motordon çok korkuyordum, şuan fazla bi şüphe kalmadı içimde.
    Trafik kafadan geçilir zaten. İlk yardımda da bazı sorular beklenmedik olabiliyor. 1,5 saat civarıdır soru çözüyorum. 1-1,5 saat daha çözsem fazlasıyla yeterli olacaktır. Sizde fazla kasmayın bence.
  • Motordan çok yanlış yapıyorum ben.
    68-72 puan alıyorum hep.

Az önce 18 Nisan 2009'un sınavını çözdüm.. 120 sorudan, 106 doğru - 14 yanlış çıktı.
    Motordan 36 doğru çıkardım.. Şaşırdım

Düzenleme: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eLan0 -- 21 Ağustos 2009; 16:53:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eLan0

Motordan çok yanlış yapıyorum ben.
    68-72 puan alıyorum hep.

Az önce 18 Nisan 2009'un sınavını çözdüm.. 120 sorudan, 106 doğru - 14 yanlış çıktı.
    Motordan 36 doğru çıkardım.. Şaşırdım

Düzenleme: İmla

Geçmiş döneme ait 3 tane test çözdüm. 3ünde de motor puanım 72 Sınırda gidiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eLan0 -- 21 Ağustos 2009; 18:42:23 >

• vala ben çözüyom motor pek sorun olmuyo bu gece tüm kitabı gözden geçircem malum gıcık yerler var ne kadar hatada men edilir kaç metre kala park yapılmaz falan gibi:D
  • 13.5 saat kaldı.
    Millet ders mi çalışıyor hala ? Kimse yok burda?
  • uf yice stres bastı valla harıl harıl çalışıyorum allah yüzümüzü kara çıkarmasın
  • internette şunu okumuştum

adamın biri şöyle bir ilan vermiş sakın yanlış anlaşılmasın

ilkokul mezunlarının bile geçtiği ehliyet sınavını üniversite mezunu oğlum geçememiştir diye...

inş. geçememe gibi bi duruma düşmeyiz

çocuk ne rezil olmuştur be babaya bak:D:D
  • Bende yarın giricem ama hiç bişi bilmiyom nerden başlamam gerekiyor acaba?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.