Şimdi Ara

avea'ya numaramı taşıdım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kullanmadıgım vodafon hattımı bu gün avea ya geçiş için başvurdum
    pek fazla bilgi sayibi degilim reklamlardan sadece 1200 dk'yı 4 ay boyunca 300dk olarak hattıma yü
    klenecekmiş
    şimdi . . .
    acaba her seferinde kontur yuklemek gerekıyormu?
    en az kontur yükleme miktarı nedir aveada? (süre uzaması için)

• her ay 100 kontör yüklemek gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: çok geç

her ay 100 kontör yüklemek gerekiyor

bedavayı alabilmek içinmi

ama öyle denmedi bana 1kez 100 kontur yüklemekle bedevaların gelecek dendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

quote:

Bu daha önceki kampanyada idi.Şimdi her ay 100 yüklüyosun 300dk geliyor toplam 4 ay bu böyle sonrası da Allah kerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

quote:

quote:

Bu daha önceki kampanyada idi.Şimdi her ay 100 yüklüyosun 300dk geliyor toplam 4 ay bu böyle sonrası da Allah kerim

olmadi şimşiii du bakalım bı kullanalımdaaa
  • peki arkadaşlar ikinci 100 kontorümüzü yükleyip dakikalarımızın gelmesi için ilk yüklemeden sonra illa 30 gün ( 1 ay ) geçmesi şart mı
  • quote:

arkadaşlar kullanmadıgım vodafon hattımı bu gün avea ya geçiş için başvurdum
    pek fazla bilgi sayibi degilim reklamlardan sadece 1200 dk'yı 4 ay boyunca 300dk olarak hattıma yü
    klenecekmiş
    şimdi . . .
    acaba her seferinde kontur yuklemek gerekıyormu?
    en az kontur yükleme miktarı nedir aveada? (süre uzaması için)

Merhaba, Bu numara taşıma ile verilen 1200 dakika yı kazanabilmek için hattı taşıdıktan sonra ilk 90 gün içinde kontör yüklemen gerekiyor! Diyelim ki sen hattı 28 Ağustos 2009 da taşıdın! aynı gün 100 kontör yükledin, 300 dakika hattına 24 saat içinde tanımlanır! ertesi gün 100 kontör daha yükledin!! 300 dakika daha kazanıyorsun fakat bu 300 dakika hattına ilk 300 dakikanın kullanımı bittikten sonra yükleniyor, sen arka arkaya 4 defa 100 kontör yüklersen 4 ay boyunca her 28 Ağustosta 300 dakika hattına tanımlanır. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.. Kardeşimde 15 gün önce geçti. Fakat 90 gün konusunda kesin emin değilim diğer bilgiler kesin doğru!
  • Allah sana Avea ile yardımcı olsun
  • Eski abone olupta Aveaya 1200 dk kazanmak için geçmek bana şu an Ahde Vefa nedeni saçma geliyor..

100 yükleyene veriliyor hediye.

Vodafonedada 150 yüklediğinde hem her yöne 3 dk sı 1 kontöre hemde 75 hediye kontör yani 225 dk konuşma imkanına sahipsin..

Elbette Aveanın saniye bazlı olması avantaj ama 4 ay sonra Vodafone Ahde VEFA halen devam ederken sen Aveadan kampanya nekleyeceksin

Pek mantıklı gelmiyor bana
  • Avea numara taşırken taraftar hatlarına geçin 2 de 1 tarifesi ile 100 kontor yuklediginizde 100 kontor ile heryöne 500 dk konuşun en avantajlısı bu
  • gs mobileye geçmeyi düşünüyorum. geçiş yaparken ayrıca belirtmek gerekiyor sanırım.
  • Numaranı taşırken GsMobile geçeceğini söylemen lazım 2 de 1 tarifesini seçersen 100 kontörle her yöne 200 dk+300 dk hediye heryöne ,yani 500 dk heryöne konuşabilirsin en avantajlısı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXpert42

peki arkadaşlar ikinci 100 kontorümüzü yükleyip dakikalarımızın gelmesi için ilk yüklemeden sonra illa 30 gün ( 1 ay ) geçmesi şart mı

30 gün geçmesi lazım.
    2. 100 konturumu yükledim her yöne 300dk. ve avea içi 100 dk hediye verdi
  • Geçmiş olsun arkadaşım hayatının hatasını yaptın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.