DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İkinci Öğretim Üni. Okuyanlar Dersleriniz Saat Kaçta?
15
Cevap
1
Favori
20.560
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> İkinci Öğretim Üni. Okuyanlar Dersleriniz Saat Kaçta?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2947 Mesaj
      20 Temmuz 2009 16:53:30
      Merhaba arkadaşlar,
      Mağlum tercih zamanı başlıyor. İkinci öğretim okumak istiyorum fakat duyduğuma göre her üniversitenin saatleri farklı oluyormuş. Aranızda ikinci öğretim okuyanlar ders saatlerini yazabilirler mi okul ismiyle beraber? Tercihlerimi ona göre şekillendireceğim. Bölüm olarak işletme olacak.

Acer S7-391 Ultrabook
      Intel® Core™ i5 3337U 1.8 Ghz@2.60 Ghz | 4 GB DDR3 1600 Mhz Ram | 13.3" Full HD IPS Dokunmatik LED | 64 GB x 2 / 128 GB RAID0 SSD | 1.3 KG

• Binbaşı
      1176 Mesaj
      20 Temmuz 2009 19:41:18
      Uludağ Üniversitesi - 17:00 'de başlıyor genel olarak.

• Yarbay
      2947 Mesaj
      20 Temmuz 2009 19:54:18

quote:

Orijinalden alıntı: 241

Uludağ Üniversitesi - 17:00 'de başlıyor genel olarak.

Solasın ikiyüzkırkbir

Acer S7-391 Ultrabook
      Intel® Core™ i5 3337U 1.8 Ghz@2.60 Ghz | 4 GB DDR3 1600 Mhz Ram | 13.3" Full HD IPS Dokunmatik LED | 64 GB x 2 / 128 GB RAID0 SSD | 1.3 KG

• Yarbay
      3420 Mesaj
      20 Temmuz 2009 19:59:07

quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Alıntıları Göster

Solasın ikiyüzkırkbir

241 onun üyelik sırası donanımhaberde. Cahilliğiniz, rezil olmanıza yol açtı,

Selçuk'ta fakülteden fakülteye değişiyor ama genel olarak 17de

Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter.Bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; Bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: Oldumu denmez oldu mu? denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.
    • Yarbay
      2947 Mesaj
      20 Temmuz 2009 20:44:03
      quote:

Orijinalden alıntı: döküntü

Alıntıları Göster

241 onun üyelik sırası donanımhaberde. Cahilliğiniz, rezil olmanıza yol açtı,

Öncelikle verdiğin saat bilgisi için teşekkürler.

Ancak 241 hakkındaki yorumuna gelince neden böyle sert bir tavır sergiledin anlamadım 241'i ben 1 seneden beri tanıyorum ve nickinin anlamını da biliyorum. Ben orda takılmak maksadıyla muhaha smileyini ekledim hiç de rezil olmadım ne alaka Hakaretini kendine sakla. Ne demek cahil falan. İnsanları tanımadan etmeden yargıda bulunma diye öğretmedi mi anan baban?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [C_a_N_e_R] -- 20 Temmuz 2009; 20:48:11 >

Acer S7-391 Ultrabook

• Yüzbaşı
      936 Mesaj
      20 Temmuz 2009 20:53:12
      Osmangaziye belli olmuyor bazen 10.00 da bazen 15.00 de yani tam bir saati yok.

• Yarbay
      3420 Mesaj
      20 Temmuz 2009 20:57:30

quote:

Öncelikle verdiğin saat bilgisi için teşekkürler.

Ancak 241 hakkındaki yorumuna gelince neden böyle sert bir tavır sergiledin anlamadım 241'i ben 1 seneden beri tanıyorum ve nickinin anlamını da biliyorum. Ben orda takılmak maksadıyla muhaha smileyini ekledim hiç de rezil olmadım ne alaka Hakaretini kendine sakla. Ne demek cahil falan. İnsanları tanımadan etmeden yargıda bulunma diye öğretmedi mi anan baban?

Öncelikle benimle konuşurken seviyeni takın. 241i severim iyi insandır, sana yardımcı olmak için yazı yazmış sen de teşekkürler 241 yazım muhaha smileyi koymuşsun, 241i tanıyan birisi olarak buna bozulmamak elde değil, ayrıca senin mesajından aranızdaki muhabbet belli mi oluyor.. Benim yerimde sen de olsan sen de aynısını yapardın.

Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter.Bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; Bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: Oldumu denmez oldu mu? denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.
    • Yarbay
      2947 Mesaj
      20 Temmuz 2009 21:10:00

quote:

Orijinalden alıntı: Pretender

Osmangaziye belli olmuyor bazen 10.00 da bazen 15.00 de yani tam bir saati yok.

Hocam teşekkür ederim bunu da listeme kaydettim.

Acer S7-391 Ultrabook

• Er
      0 Mesaj
      20 Temmuz 2009 21:16:48
      hiç belli olmaz
      balıkesir 15:15, malatya 16:10, çukurova 17:15
      ayrıca bizim çukurovada bazı hocalar dersleri erken saate çekmişlerdi,
      en iyisi düşündüğün 2. öğretimin üniversite sitesine gir, oradan fakülte-bölümü bul ve eski ders programına bak

• Binbaşı
      1886 Mesaj
      20 Temmuz 2009 21:18:46
      kırıkkale 17.00

Katılım zamanı: 16 Nisan 2002

Macaristan’daki Türk anıtları - tıkla
    • Yarbay
      2947 Mesaj
      20 Temmuz 2009 21:26:53
      Teşekkürler arkadaşlar ekledim onları da

Rüzgara Karşı: Dostum okulların sitesinde saatler falan yazmıyor hiç baktım önceden.

Acer S7-391 Ultrabook

• Yüzbaşı
      473 Mesaj
      20 Temmuz 2009 21:34:26
      Caner rezil rüsva oldun hala konuşuyosun püü utanmaz seni

http://www.engvoca.com
      Learn english vocabulary,Learn italian vocabulary,Learn spanish vocabulary,Learn french vocabulary,Learn german vocabulary
    • Binbaşı
      1176 Mesaj
      20 Temmuz 2009 21:35:29

quote:

Solasın ikiyüzkırkbir

Sen hangi şehirleri düşünüyorsun peki? Ona göre yardımcı olsak daha iyi olur sanki.

quote:

Orijinalden alıntı: döküntü

Hocam desteğiniz için teşekkürler. Fakat Caner'in dediği gibi onunla yaklaşık 1 senedir konuşuyoruz. Dediğiniz gibi konudaki tek mesajdan anlaşılmasa da aramız iyi onunla. O da samimiyetten öyle demiş sanırım.

• Yarbay
      2947 Mesaj
      20 Temmuz 2009 21:38:46

quote:

Orijinalden alıntı: 241

Alıntıları Göster

Hocam desteğiniz için teşekkürler. Fakat Caner'in dediği gibi onunla yaklaşık 1 senedir konuşuyoruz. Dediğiniz gibi konudaki tek mesajdan anlaşılmasa da aramız iyi onunla. O da samimiyetten öyle demiş sanırım.

Usta neresi olursa hiç farketmez

Acer S7-391 Ultrabook

• Er
      0 Mesaj
      25 Temmuz 2012 17:19:14
      sakaryada bilgisayar büh. ikinci öğretimi için saatleri bilen varsa yazabilirmi?

• Er
      0 Mesaj
      27 Temmuz 2012 14:37:40
      arkadaşlar bende istanbul ünv bilg müh ikinci öğretim yazmayı düşünüyorum ünv tede çalışmak istediğim için baya uygun ama istanbulda akşam dersleri çıkışların geç olmasınan dolayı zorlanırmıyım yardımcı olursanız sevinirim..

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> İkinci Öğretim Üni. Okuyanlar Dersleriniz Saat Kaçta?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.