Şimdi Ara

DC Universe Online (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.438
Cevap
10
Favori
168.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Max. 125 sanırsam. ben sana şöyle söyleyeyim Elec. oynaması kolay hard dps bir karakter, ayı şekilde heal. ancak gadgete baktıgımda elec. yanında oynaması daha karısık olan bir class. hangisi iyi kötü ayrımı yapamam ama Gadget pvp konusunda daha iyidir gibime geliyor
  • Eyvallah sağolasın teşekkür ederim :)
  • marklar la feat nasil yapılıyor?
  • Marklar ile zırh setleri alınıyor ve her seti tamamladığınızda feat kazanıyorsunuz.
  • herkese selam.. yeni oyuncuyum... prmeiıum icin 5 dolar yeter demişsiniz. aldim 500 sc.. ama birşey olmadı hala free yazıyor... ne yapmam lazım teşekkürler..
  • herkese selam.. yeni oyuncuyum... prmeiıum icin 5 dolar yeter demişsiniz. aldim 500 sc.. ama birşey olmadı hala free yazıyor... ne yapmam lazım teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

marklar la feat nasil yapılıyor?

quote:

Orijinalden alıntı: Marwo
    Marklar ile zırh setleri alınıyor ve her seti tamamladığınızda feat kazanıyorsunuz.
    Evet set alarak kazanılıyor ancak en son uptade Tokens of Merit geldi. Watchtowerda styleların satıldığı odaya gidin orada yeni bir makine var ondan alarak Feat kazanırsınız...
    quote:

Orijinalden alıntı: lalosasa
    herkese selam.. yeni oyuncuyum... prmeiıum icin 5 dolar yeter demişsiniz. aldim 500 sc.. ama birşey olmadı hala free yazıyor... ne yapmam lazım teşekkürler..

5$ üstünde demişizdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RexaX ß -- 1 Haziran 2012; 9:24:51 >

• cevaplar için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lolosasa

herkese selam.. yeni oyuncuyum... prmeiıum icin 5 dolar yeter demişsiniz. aldim 500 sc.. ama birşey olmadı hala free yazıyor... ne yapmam lazım teşekkürler..

o 500sc yi harcaman lazım.
  • Yeni başladım gadget seçtim skill-power puanlarını rastgele veriyorum doğru mu yapıyorum nasıl yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Damızlık

Yeni başladım gadget seçtim skill-power puanlarını rastgele veriyorum doğru mu yapıyorum nasıl yapmalıyım

bende gadgetim geçen sayfalarda bende sordum bunları gerekli cevaplar verildi bi bak derim
  • Ben nature dual wield yapmayı planlıyorum.Natureyi hayatta kalmak için kullancağım ve skilleri bence çok hoş ama movement konusunda bir türlü karar veremedim.Acrobatics veya super speed seçmeyi planlıyorum.Hangisi bu uyuma daha iyi gider ?

Aslında bu videodan dolayı nature seçmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueIon -- 2 Haziran 2012; 12:57:43 >
  • sana kalmıs secimlerin ^^ öyle bir char yapman zaten baya bir süreni alır ancak dikkat edersen hicbir vs sinde arenada deil yada duel değil setlerinde adaletsizlikte olabilir
  • Bu acrobatics ve super speed in vuruş skill leri işe yararmı? Yapacağın buildde onları açmayı planlamıyorum...Vurarak canı %35 çekipte skill ie bitirmeyi planlıyorum.(nature)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueIon -- 2 Haziran 2012; 14:46:02 >
  • dlc nasil satin alabilirim birde en fazla alert duos vs veren dlc hangisi?
  • Legendary alicam yakin zamanda ve yeni bi class açıcam.Electricity ve Lantern arasinda gidip geliyorum..İkisi de cazip geliyor ama Lantern kullanıcılarının karakterlerinin PVP (arena,dual vs vs) konusunda yeterli olmadığını söylüyolar.Gadget karakterim var ve Controller olayını sevmedim değil önemli bi yeri var oyunda :) Electricity'de aklımdan bi türlü çıkmıyor,Lantern'da girdi bu aralar kafama :)
    Ama dediğim gibi Electricity ve ya Lantern almayı düşünüyorum hangisinde karar kılmalıyım nelere dikkat etmeliyim değerli tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim :)
    Hangisi daha iyi diye çocuk sorusu sormıcam tabii ki tüm classları kullanmayı,yapılandırmayı bilirsen en iyisi ama tecrübeli arkadaşların hem PVE hemde özellikle PVP açısından bu iki classın birbirine karşı avantajları ve dezavantajları nelerdir aydınlatırlarsa çok sevinirim ? İyi forumlar dilerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AloneWolf1453 -- 3 Haziran 2012; 4:57:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AloneWolf1453

Legendary alicam yakin zamanda ve yeni bi class açıcam.Electricity ve Lantern arasinda gidip geliyorum..İkisi de cazip geliyor ama Lantern kullanıcılarının karakterlerinin PVP (arena,dual vs vs) konusunda yeterli olmadığını söylüyolar.Gadget karakterim var ve Controller olayını sevmedim değil önemli bi yeri var oyunda :) Electricity'de aklımdan bi türlü çıkmıyor,Lantern'da girdi bu aralar kafama :)
    Ama dediğim gibi Electricity ve ya Lantern almayı düşünüyorum hangisinde karar kılmalıyım nelere dikkat etmeliyim değerli tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim :)
    Hangisi daha iyi diye çocuk sorusu sormıcam tabii ki tüm classları kullanmayı,yapılandırmayı bilirsen en iyisi ama tecrübeli arkadaşların hem PVE hemde özellikle PVP açısından bu iki classın birbirine karşı avantajları ve dezavantajları nelerdir aydınlatırlarsa çok sevinirim ? İyi forumlar dilerim :)

aga sende tutunamadın gitti :) önce kendine sordun mu controller mı dps mi healler mi tank mı?
    controllerıdan hoşlanmadığına göre heallerdan da hoşlanmazsın sanırım oyun tarzı nerdeyse aynı arkadan power pasıyor,
    olayın içinde olmak istiyosan dps aç vur 1k 1k :D

• Nature'den dps olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

quote:

Orijinalden alıntı: AloneWolf1453

Legendary alicam yakin zamanda ve yeni bi class açıcam.Electricity ve Lantern arasinda gidip geliyorum..İkisi de cazip geliyor ama Lantern kullanıcılarının karakterlerinin PVP (arena,dual vs vs) konusunda yeterli olmadığını söylüyolar.Gadget karakterim var ve Controller olayını sevmedim değil önemli bi yeri var oyunda :) Electricity'de aklımdan bi türlü çıkmıyor,Lantern'da girdi bu aralar kafama :)

aga sende tutunamadın gitti :) önce kendine sordun mu controller mı dps mi healler mi tank mı?
    controllerıdan hoşlanmadığına göre heallerdan da hoşlanmazsın sanırım oyun tarzı nerdeyse aynı arkadan power pasıyor,
    olayın içinde olmak istiyosan dps aç vur 1k 1k :D

Hahaha ya sorma gitsin kafama bi takıldı bu ikisi çıkmak bilmiyor.Yani nolcak aç ikisini de dene tek tek diceksin ama mark kasması feat kasması falan filan var adamın vaktini alıyor uğraşılmaz yani ikisinin de tek tek açılıp denenmesi :)

Electricity biraz daha ağır basıyor ama işte tecrübeli arkadaşlarında fikrini almak lazım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: chosen61

Nature'den dps olur mu?

Hepsinden Dps olur. Şahsen ben şuanda dual wield natue/dps düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.