Şimdi Ara

Fethiye - istanbul yol guzargah nasil olmali?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
35.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gecen hafta geze geze sahilden fethiyeye geldik. Yarin sabah donus icin yola cikacagiz fakat en kisa iatanbula donus hangi sehirlerden gecerek gitmek daha dogru? Yol kalitesi ve yol durumu axisindan?

Yardimxi olursaniz cok tesekkur ederim

Saygilar

• Sline her iki yoldan hiç gittin mi bilmiyorum ama tavsiye edilen yol yukarıda yazdığım yol. Geçen sene dönüşte kullandım çok rahattı.
    Burdan bilgi alabilirsiniz

http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/Itineraires?strStartLocid=31NDNhcmcxOGNNell1TmpNek13PT1jTWprdU1URTVPVGM9&strDestLocid=31NDIxOGMxMGNOREV1TURNM01UZz1jTWpndU9UZzJOalk9strStartLocid=31NDNhcmcxOGNNell1TmpNek13PT1jTWprdU1URTVPVGM9&strDestLocid=31NDIxOGMxMGNOREV1TURNM01UZz1jTWpndU9UZzJOalk9&empriseW=315&empriseH=275&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&devise=1.0|EUR&carbCost=1.3&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6&dtmDeparture=02/07/2009&indemnite=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0

Tamamını kopyala yapıştır.

• quote:

Orjinalden alıntı: zottegem

Sline her iki yoldan hiç gittin mi bilmiyorum ama tavsiye edilen yol yukarıda yazdığım yol. Geçen sene dönüşte kullandım çok rahattı.
    Burdan bilgi alabilirsiniz

http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/Itineraires?strStartLocid=31NDNhcmcxOGNNell1TmpNek13PT1jTWprdU1URTVPVGM9&strDestLocid=31NDIxOGMxMGNOREV1TURNM01UZz1jTWpndU9UZzJOalk9strStartLocid=31NDNhcmcxOGNNell1TmpNek13PT1jTWprdU1URTVPVGM9&strDestLocid=31NDIxOGMxMGNOREV1TURNM01UZz1jTWpndU9UZzJOalk9&empriseW=315&empriseH=275&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&devise=1.0|EUR&carbCost=1.3&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6&dtmDeparture=02/07/2009&indemnite=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0

Tamamını kopyala yapıştır.

ben otoyol tavsiyesi gibi bir şey sundum sadece

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.