Şimdi Ara

Vice City Ve San Andreas Mouse Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
116.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vista Kullanıcısıyım Vice City Ve san andreas sorunsuz yüklüyorum ama oyun içinde mouse çalışmıyor neden bilen var mı bana kafayı yedirten bi sorun lütfen yardım edin

• Nvidia kullanıcılarında olur Gf6xxx serisi ve yukarısı oyun eski olduğundan sorun oluyor. ESC Bas 2 kere aç kapa yani düzeliyor
  • San Andreas de Dediğin Gibi Yaptım Oldu Çok Saol Ama Vice City De Olmadı :S Ama Çok Çok Çok Saol
  • Olmuyo Bölede Bazn Hata Veriyo Bazen Takılıyo Lütfen Yardım Edin
  • Kimse bilmiyor Mu Lütfen
  • BİLEN YOKMU YA
  • cidden hiç bilen yok mu cogu kişi yaşıyo bu sorunu hiç bi yama fln yok mu ?:S:S:S
  • Senin İçin Araştırdım Buldum. Oyunun Sahte İse Sana Göre Crack Var Bu Sorunu %90 Düzeltebiliyor. Vice City İçin Malesef Yok.

Eğer Crack Falan Uğraşmak istemiyorsan birde Uyumluluk Modunu Dene Oda İşe Yarıyor Oda %80

Masaüstündeki GTA San Andreas veya Play Gta Vice City Sağ Tıkla. Uyumluluk Modunu Windows 2000 Yap. Eski PC"de GF7600GS Vardı Vice City Sorun Çıkarırdı Sonradan Bu Sayede Düzeldi Sendede İşe Yarıyabilir.
  • 2. Dediğinde Olmadı :S O Cracki Pm Den Yollarmısın Bana Lütfen Çok Saol Bu Arada Ekran Kartım 1gb DDR3 256 bit nvidia geforce 9800 gs :S
  • gta 4 te sXe injected açınca klavye işlemiyodu kullanıyosan onu kapatmayı dene :D
  • @Rec0very
    yok Alakası yok:S
  • Arkadaşlar çözüm basit.Masaüstündeki kısayolun yada oyunu kurduğunuz klasörün içindeki gta_sa dosyasına sağ tık-özellikler -uyumluluk- bu programı aşağıdaki uyumluluk modunda çalıştır- windows 98/ windows me işaretle uygula tamam de .Sorun çözülsün. Aynı dert bendede vardı bu şekilde yaptım ve hiç sorun yaşamıyorum artık.
  • xD olm naptın lan konuyu adam hort latmış neyse
  • saol kardes bendede windows 98 yapmak işe yaradı cok saol
  • Beyler Yanlız Win2000 Tavsiye Ederim Yoksa Textureler DirectX7 GİBİ Gözüküyor...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unimenam -- 10 Eylül 2012; 1:18:25 >

• ilginç bir hata
  • Lan 3 yıl önceki konuyu hortlatmışsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de var, hadi ben de hortlatıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.