Şimdi Ara

Pc Kendi Kendine Reset Atıyor.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
5
Favori
261.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be konu efsane olmuş 2005 den 2012 uzanmış
    Şuan reset atmıyor silinebilir konu
  • Benimde laptop'um reset atıyordu.Sorun sıcaklıkta değildi.Arkadaşım bir programla test yaptı.Cihaz kavruldu sıcaktan,fan deli gibi çalıştı.Değerler 82 dereceyi gördü ama reset atma olmadı.Bilgisayarcıya götürdüm sorun chipset'ten dedi ve değişim yaptı.Sonra düzeldi sıkıntı olmadı.Ama 2 ay sonra sıkıntı tekrar başladı.Sizce neden kaynaklanıyor bu durum ? Cihazın pili bitik durumda,o sıkıntı yaratır mı sizce ?
  • benim netbookta aynı şekilde, ama güvenli modda çalıştırtıgımda hiçbisorun olmuyor, sebebi ne olabilir?
  • @falcon69t

Güvenli mod'da bende de sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelepce

Vay be konu efsane olmuş 2005 den 2012 uzanmış

• aynı sorun bendede wardı bıosdan pc ısını dısable yap bende 80 derece idi 80 derece geldımı otomatık res atar onu kaldır atmaz bıda
  • arkadaşlar pc elektirigi kesiyor power degiştirdim olmadı ram degiştirdim olmadı kasada şase varsa diye anakartı kasa dışında denedim olmadı işlemciyi degiştirdim olmadı yardım edin
  • ecom86 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar aynı sorunun bir benzeri bendede var pc yi açıyorum reset atıyor ama arkadaki güç panelini açıp kapatıyorum düzeliyor sizce sorun ne olabilir
    @ecom86
  • aynısı bendede oldu bilgisayarın içine bitane fan daha yerleştirdim sorun kalmadı
  • quote:

Vay be konu efsane olmuş 2005 den 2012 uzanmış

2013 olmuş hala devam etmekte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Darkness TR -- 4 Ağustos 2013; 20:53:26 >
  • *Bilgisayarın windows ise başlatmadan önce profil seçerken f8'e bas, buradan "sistem hatasında otomatik yeniden başlatmayı devre dışı bırak"ı seç
    *bilgisayar açılmadan f8e basarak güvenli modda çalıştır virüs taraması yap
    *temp klasöründen kullanıcı dosyasını silmiş olabilirsin(bazı sistemlerde) sistemi tekrar yükle(format)
    Umarım yardımı dokunur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazardenizsoysal H kullanıcısına yanıt
    konunun tarihine baktınmı
  • Arda ML kullanıcısına yanıt
    Bu sorunu hala yaşayanlar için bu arkadaşın cevabı hala geçerliliğini koruyor olabilir.
  • pc de de lol oynarken ya da yüklerken oluyor ve mavi ekran cıkıyorrrrrr

Lol silince düzeliyor acaba neden ?

ram 4 gb den 2 gb ye nasıl olduysa bir anda düşmüş (pc benim değil )

i3 540 @ 3,07 GHz

HWMonitör de baktığımda cpu sıcaklığı 40C yi bulmuş olduğunu gördüm

cözüm nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet07400 -- 28 Şubat 2014; 20:36:48 >
  • quote:

pc dorup duruken kendi kendine reset atıyor yani belirli aralıklarla oluyor neden olabilir? ısınmadan mı ¿

hort olucak ama bu sorun power dan da kaynaklanabilir mi ? Power in fani tozlu :( ve powerin aşağısındaki büyük fana göre daha ılık hava üflüyor :( birde pc masasına dizim le vurdum mu power dan ses geliyor :(

edit : sadece 1 kere yaşadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus_4151 -- 18 Temmuz 2014; 13:23:34 >
  • Bilgisayarım Mount And Blade Warband ı açıyorum 5 dk sonra kapanıyor lütfen yardım edin ,,ü
  • Aynı Sorun Bende de Var Pc baya Bi Uzun Zamandır Kendi Kendine Reset Atıyor.Genelde Oyunu Oynarken Yapıyor.Birde Aşırı Kasma Yapıyor.
    Özellikle Son Formattan Sonra Çok Sıklaştı Bu Reset Olayı. Yardımmmmm...

• Kasam 2-3 hafta önce bozuktu götürdüm anakartta sorun var dedi yeni anakart taktırdık.Sonra oyun açim dedim girdim biraz oynadım kendiliğinden reset attı mavi ekran geldi.Geçer dedim sonra mavi ekran gelmez oldu normal kapanıp açılıyordu.Bazen bilgisayarı açtığımda açılır açılmaz reset attım kafayı yiyecem artık yardım edinnnnnnnnnnnnnnnn..........Kasanın içide temiz hepsi yerine oturmuş.. lütfen yardım edinnnnn
  • jazzmachine kullanıcısına yanıt
    Aynen bendede aynisi var cozum plsss

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işlemcin çok fazla ısınıyordur işlemci kendini yakmamak için kendini resetler
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.