Şimdi Ara

araba çok değer kaybeder mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, kısaca giriş yapayım. biz ailece 10 sene boyunca aynı aracı kullandık. daha önceki arabalarımızı da nisbeten uzun süre kullanmıştık. fazla sıklıkla araba değişitmediğimz için elimizde bir miktar para birikmişti ve hazır ötv indirimi de varken sıfır bi araba alalım dedik. babamla ben passatları baya beğeniyoruz. sıfır bir passat 1.4 tsi aldık. fakat aldığımıza bin pişman olduk. arabayı alalı yaklaşık bir ay olmasına rağmen araba 3-4 yerinden derin bir şekilde çizildi. bişey demedik çünkü kısa çiziklerdi ama bu en son yapılan çok canımızı sıktı. araba normalde garajda olmasına rağmen garaja biri girip arabayı boydan boya çok derin bir şekilde çizmiş. pasta cilayla gidecek cisten değil. araba bir de siyah olunca uzatkan bile anlaşılıyor. ne yazıkki foto koyamıyorum ama çok derin ve uzun bir çizik, hayal etmenizi istemek zorundayım. babam da ben de arabadan soğuduk. gerçi babam 50 yaşında, arabayı daha değiştireceğini düşünmüyorum ama yine de insanın içi çok acıyor, bir de yeni olunca. benim sormak istediğim, arabayı hemen boyatmak gerekir mi? bir arkadaş çiziği gördü. boyatmazsanız paslanabilir dedi. hemen boyatalım mı yoksa biraz bekleyelim mi? birde her iki durumda arabanın değeri ne kadar düşer? lafı biraz dolandırdım kusura bakmayın. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre114 -- 7 Temmuz 2009; 5:04:34 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.