Şimdi Ara

Kulak deldirme işleminden sonra

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
326.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulağı deldirince kulağı takılan küpe 1 hafta gibi bir sürede çıkarılıyor ... Deldirmeden önce kafamıza taktığımız tek şey buydu , denize giremiyecez + pederler ne der vs. , fakat bugün duydum kız arkadaşlar söyledi küpe çok zor çıkıyormuş büyük bi acıyla çıkarılıyormuş 1 hafta sonra ve şişiyormuş o çevre.Yani 2 kıza sordum 2side baya şişti kulağım dedi ... Gerçekten de kesinlikle şişecek diye birşey varmı ? Ayriyetten 1 hafta sonra çıkarılması zor mu olur gerçekten bu geçici küpenin ? ( bu arada tükürük sürülmesi önerisini aldım işe yararmı yumusaması için )

• valla bende bugun taktırdım acımıyor felan hikaye erkek adamsın oakdar acıya dayanamıcan mı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

valla bende bugun taktırdım acımıyor felan hikaye erkek adamsın oakdar acıya dayanamıcan mı ya
    quote:

Orjinalden alıntı: i Am Not Dead

valla bende bugun taktırdım acımıyor felan hikaye erkek adamsın oakdar acıya dayanamıcan mı ya

acıyı değil de özellikle şişip şişmediğini öğrenmek istiyorum
  • quote:

Bi b*k olduğu yok. Azcık şişme oluyor.

10gün oldu ki 2 tane yaptırdım, sıkıntı oluşmadı.

Küpeyi bol bırak ara sıra döndür, iltihap önlemi için(sanmıyorum olcağını) batikon falan sürebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

quote:

acıyı değil de özellikle şişip şişmediğini öğrenmek istiyorum

Alıntıları Göster
    ne şişti ne de bir şey oldu ufacık bir iltihap kaptı ama o verdikleri küpeyi bir hafta tak o bira daha kalındır diğer küperler için rahatlık sağlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanİHlal

ne şişti ne de bir şey oldu ufacık bir iltihap kaptı ama o verdikleri küpeyi bir hafta tak o bira daha kalındır diğer küperler için rahatlık sağlar.

Alıntıları Göster
    yo ben 3 defa deldirdim hiç bişi olmadı yalnızca 1 hafta çıkarmadım kulağımdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: UserNameNotFound

yo ben 3 defa deldirdim hiç bişi olmadı yalnızca 1 hafta çıkarmadım kulağımdan

Alıntıları Göster
    adam bize 4 gün dedi , bende şaşırdım ama ne kadar kalırsa o kadar iyi sanırım , bu arada bunlardan sonra ki küpeleri sterilize edip takmak daha mantıklı sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: The Beatles

Kulağı deldirince kulağı takılan küpe 1 hafta gibi bir sürede çıkarılıyor ... Deldirmeden önce kafamıza taktığımız tek şey buydu , denize giremiyecez + pederler ne der vs. , fakat bugün duydum kız arkadaşlar söyledi küpe çok zor çıkıyormuş büyük bi acıyla çıkarılıyormuş 1 hafta sonra ve şişiyormuş o çevre.Yani 2 kıza sordum 2side baya şişti kulağım dedi ... Gerçekten de kesinlikle şişecek diye birşey varmı ? Ayriyetten 1 hafta sonra çıkarılması zor mu olur gerçekten bu geçici küpenin ? ( bu arada tükürük sürülmesi önerisini aldım işe yararmı yumusaması için )

Bepanthen sür hergün sıksık.

Ben sürmedim 5 gün sonra kulağımı yararak küpeyi çıkardılar.Ve o küpe çıkarılırken çektiğim acıyı bir ben bilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jr. Corrado

quote:

Kulağı deldirince kulağı takılan küpe 1 hafta gibi bir sürede çıkarılıyor ... Deldirmeden önce kafamıza taktığımız tek şey buydu , denize giremiyecez + pederler ne der vs. , fakat bugün duydum kız arkadaşlar söyledi küpe çok zor çıkıyormuş büyük bi acıyla çıkarılıyormuş 1 hafta sonra ve şişiyormuş o çevre.Yani 2 kıza sordum 2side baya şişti kulağım dedi ... Gerçekten de kesinlikle şişecek diye birşey varmı ? Ayriyetten 1 hafta sonra çıkarılması zor mu olur gerçekten bu geçici küpenin ? ( bu arada tükürük sürülmesi önerisini aldım işe yararmı yumusaması için )

Ben sürmedim 5 gün sonra kulağımı yararak küpeyi çıkardılar.Ve o küpe çıkarılırken çektiğim acıyı bir ben bilirim.
    ya bu önerdiğiniz merhemleri tam o deliğe sokmak mı lazım yoksa kulağın her 2 tarafından deliğe en yaklastırabildiğimiz kadar yakın yere yaklastırmamız yetermi ? Veya daha basiti normal kabataslak sürsek yetermi ?
  • quote:

quote:

benim arkadaşımda deldirdi ama deldiren kişi bi süre kulağında kalsın demiş arkadaşta evhamlı biraz o yüzden yaklaşık 1 ay kadar kulağında kaldı küpe ve resmen yapıştı zar zor çıktı ve tekrar deldirmişti. aman hocam sende öyle bişey yapma sakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

ya bu önerdiğiniz merhemleri tam o deliğe sokmak mı lazım yoksa kulağın her 2 tarafından deliğe en yaklastırabildiğimiz kadar yakın yere yaklastırmamız yetermi ? Veya daha basiti normal kabataslak sürsek yetermi ?

Alıntıları Göster
    quote:

Süreceğin zaman çıkar küpeyi.Ama çıkarıp sürerken aile fertlerinden biri yanında olsun çok çabuk kapanıyor o delik ve takarken canın yanar.Özellikle küpenin vidası küpe iğnesine oturunca acaip canın yanar.Bu birkaç gün devam eder.Deldirdikten 4-5 gün sonra git deldirdiğin yere.Bir baksınlar.Bu arada deldirirken deldirilen küpenin gümüş olmasına dikkat et çünkü gümüş daha sağlıklı.
  • quote:

quote:

Süreceğin zaman çıkar küpeyi.Ama çıkarıp sürerken aile fertlerinden biri yanında olsun çok çabuk kapanıyor o delik ve takarken canın yanar.Özellikle küpenin vidası küpe iğnesine oturunca acaip canın yanar.Bu birkaç gün devam eder.Deldirdikten 4-5 gün sonra git deldirdiğin yere.Bir baksınlar.Bu arada deldirirken deldirilen küpenin gümüş olmasına dikkat et çünkü gümüş daha sağlıklı.

Alıntıları Göster
    evet gümüş olması lazım hemde anti vampir XD
    şaka tabi
    ya bugun deldirmemin sebebi bi küpe gördüm böyle siyah bi zar küçük tü çok hoşuma gitti alcam onu
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    SABAH DELDİRDİM ACIMADIDA SADECE HER GÜN ÇEVİR DEDİ 4 TANE KREM SÜRDÜ VS.VS.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darsh

SABAH DELDİRDİM ACIMADIDA SADECE HER GÜN ÇEVİR DEDİ 4 TANE KREM SÜRDÜ VS.VS.

Alıntıları Göster
    Küpenin kulağa kaynamaması için her gün 1-2 kere oynatmanız yeterli gelicektir. Bide yatarken kulağınızın üstüne yatmamaya özen gösterin. 1 hafta sonrada rahat rahat cıkmıştı bu dediklerimi yaptım. Yani sağlam bi yerde deldirirseniz mikrop kapma gibi bişide olmaz. Her küpe taktığımda kolonya sürüodum küpeye ne iltihap oldu ne şişme
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTReMee

Küpenin kulağa kaynamaması için her gün 1-2 kere oynatmanız yeterli gelicektir. Bide yatarken kulağınızın üstüne yatmamaya özen gösterin. 1 hafta sonrada rahat rahat cıkmıştı bu dediklerimi yaptım. Yani sağlam bi yerde deldirirseniz mikrop kapma gibi bişide olmaz. Her küpe taktığımda kolonya sürüodum küpeye ne iltihap oldu ne şişme

Alıntıları Göster
    Deldirdim her gece çıkartıp gazlı beze kolonya döküp delik yeri ovuşturdum. Ne iltihap kaptı nede şişti. Ayrıca hiç acımıyor çıkartırken. yalnız her zaman küpe olsun kulağında delik alışana kadar. benim ilk iki ay 1 gün takmasam kabuk tutuyordu takarken kanıyodu. Acı yok ama kan vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Maiden

Deldirdim her gece çıkartıp gazlı beze kolonya döküp delik yeri ovuşturdum. Ne iltihap kaptı nede şişti. Ayrıca hiç acımıyor çıkartırken. yalnız her zaman küpe olsun kulağında delik alışana kadar. benim ilk iki ay 1 gün takmasam kabuk tutuyordu takarken kanıyodu. Acı yok ama kan vardı

Alıntıları Göster

şu manyak yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i Am Not Dead -- 7 Temmuz 2009; 0:01:04 >
  • quote:

şu manyak yaa

Alıntıları Göster
    zırt pırt ellemezsen hiç bir şey olmaz. Arasıra küpeyi kulağında döndür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altugaaa

zırt pırt ellemezsen hiç bir şey olmaz. Arasıra küpeyi kulağında döndür.

Alıntıları Göster
    quote:

şaka tabi
    ya bugun deldirmemin sebebi bi küpe gördüm böyle siyah bi zar küçük tü çok hoşuma gitti alcam onu

O küpe benim küpem olabilirmi

______

Yok ya fazla acıtmaz ilk takılan küpelerin demiri biraz kalın normallere göre o kadar o yüzden acıtıyor sen deldiren kişinin söylediklerini harfiyen uygula eğer iltihap şişme vb. olursa eczaneye git eczacı sana en uygun ilacı verecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

quote:

şaka tabi

O küpe benim küpem olabilirmi

______

Yok ya fazla acıtmaz ilk takılan küpelerin demiri biraz kalın normallere göre o kadar o yüzden acıtıyor sen deldiren kişinin söylediklerini harfiyen uygula eğer iltihap şişme vb. olursa eczaneye git eczacı sana en uygun ilacı verecektir.

Alıntıları Göster
    dh yi bastılar
  • offffff o şişkinliği sıkma hazzı yokmudur hiçbişeye değişmem suratta oluşan aknelerden bile daha tatminkardır, bi sıkarsın karşındaki aynaya pöööörççç diye veya vııırrrrççç diye boylu boyunca yeşilce sıvanır böyle bir keyif olamaz
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.