Şimdi Ara

MERCEDES 200E E2 PAKET FULL+FULL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
14.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

BAKIMLARI DÜZENLİ OLARAK TOPKAPI MERCEDES YETKİLİ SERVİSTE YAPILDI (KAYITLIDIR)

ÖZELLİKLERİ :

-ÖN KOLTUKLAR TÜM FONKSİYONLARI ELEKTRİKLİ (ŞİŞME ÖZELLİKLİ)

-8 TUŞLU KLİMA

-ARAÇ TELEFON KİTİ VE HANSFREE

-AMG MERCEDES JANTLARI

-ARKA BAŞLIKLAR ELEKTRİKLİ-ARKA CAM GİZLİ REZİSTANSLI

-ELEKTRİKLİ DİREKSİYON YÜKSEKLİK AYARI

-4 CAM OTOMATİK...SAĞ AYNA ELEKTRİKLİ

-AYNALAR ISITMALI...SİLECEK SUYU ISITMALI

-DVD- MP3 PLAYER

-HİÇ SİGARA İÇİLMEMİŞ

-TORPİDO MAUN KAPLAMALAR KOLTUKLAR TERTEMİZ

-OTOMATİK VİTES SPOR VE ECONOMY SEÇENĞİ VE ROKETLEME

-2 YEDEK ORJİNAL ANAHTARLI (2 TANE LASTİKLER İÇİN ANAHTAR)

-ÖN FAR SİLECEKLERİ VE SU FIŞKIRTMA

-DIŞ ISI GÖSTERGESİ

-ECONOMY GÖSTERGESİ

-MERKEZİ KİLİT...FABRİKADAN ORJİNAL AÇIK CAM KAPATMA ÖZELLİKLİ ALARM

-ÖN KOLTUKLAR ARASINDA KİLİTLİ SAKLAMA BÖLÜMÜ

-ARKA GAZETE OKUMA LAMBALARI ve ÖN GÜNEŞLİKLERDE IŞIKLI MAKYAJ AYNALARI

-KAPILARIN ALTINDA AYDINLATMA LAMBALAR

-0 STEPNE - KRİKO HİÇ KULLANILMAMIŞ

HASARSIZ DEĞİŞEN KESİNLİKLE YOK SADECE TAVANDA UFAK GÜNEŞ YANIĞI MEVCUT PASTA CİLAYLA DAHİ ÇÖZÜLEBİLİR...BRC MARKA LPG KİTİ GÜRSEL USTA MONTAJLI(LPG TAKILALMA İŞLEMİ 5 MUAYENE 2 GÜNLÜK MUAYENEDEN 0 HATAYLA GEÇTİ)...ARAÇ İSTENİLEN SERVİSE YADA USTAYA (KAPORTA VE YÜRÜRÜ)GÖSTERİLEBİLİR...

FİYAT : 16250 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 21 Kasım 2009; 16:25:04 >

• dostum yanlış anlamada bu kasalarda e paket olmaz elegance lerde olur
    ve araba sunroof yok nasıl ful+ful oluyor hemde e2 paket
  • Sn. ankatech bilğilendirme amaçlı yazıyorum e2 paket uygulaması 89 ve 96 model araçlarda yani w210 kasa çıkana kadar kullanılan bir tabirdir...Sizinde yazdığınız gibi elegance... kompressor...avantgarde seçenekleriyle son bulmuştur(zaten donanım isimleri değişmiş anlıyacağınız)...
    Diğer bir sualinize cevap veriyim mercedes sevdalısı herkes bilirki w124 kasaların ve w113 lerin full lerinde sunroof varsa 8 tuş klima olmaz ben sana alman mantığıylşa söylüyüm klima varsa sunroof gereksizdir!!! sunroof bundan 10 yıl önce şimdiki gibi bir aksesuar değil klimasız araçların manual klima sistemiydi (özellikle alman araçlarda) genellikle 3 tuş klima yada klimasız mercedeslerde rastlarsın sunroofa...
    unutmadan w124 lerin tümünde e2 ve e1 kasa tabir edilen paketler doluluğa göre mevcutdur...
    istirhamım ise mercedes bölümünde tüm soruları cevaplamaktayım amacım burada acil tarafından aracımı satmak lütfen aracımla ilğili olmayan spesifik sorularınızı oradan sorun bir yıldız sevdalısı olarak cevaplamaktan memnun olurum... kendi aracımla ilğili tüm sorularınızı ise anında cevaplarım... inşallah bilğilendirici olmuştur...saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ankatech

dostum yanlış anlamada bu kasalarda e paket olmaz elegance lerde olur
    ve araba sunroof yok nasıl ful+ful oluyor hemde e2 paket

W124 kasalar içinde sanırım yazılanlar ışığında daha full olan bir araç tr.de yok (model yılında) W124 lerin 94-95 leri sıralı sistem 136 hp yani w210 motoru(zaten atası kabul edilir ki çoğu kişiye göre mercedes fabrikasından çıkan son mercedeslerdir) ve E2 kasalarında koltuk ısıtma soğutma ve hız sabitleyivi var...
    Araç almadan hepimiz ne yaparız net.den araba satış sitelerinden araştırma yaparız model yıl donanım ve en önemlisi fiyat sizden ricam sahibinden.com da w124 kasa 90 model 5 tane E2 paket yanlış saymadıysam var...lütfen onlarıdaa inceleyin...
    son bir açıklama daha aracım bahsettiğim bilğilere ilaveten yetkili servis bakımlı ve en ufak sorunu olmayan biraraçtır aracıma daha uzun yıllar (2001 den beri bende o günden buğüne yetkili servis bakımlı son bakımına 1 ay önce girdi) binmeyi düşündüğümden uzun aramalarım sonucu merceds servisi atılım otogaz da (lpg bölümünde referansları mevcut) lpg taktırdım ve ruhsata işşlettim...alan arkadaşa hayırlara vesile olmasını diliyorum... güle güle kullanmasını temennisiyle ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 7 Temmuz 2009; 7:43:38 >
  • kaç binde aracınız yazmayı unutmussunuz yada ben göremedim
  • aracım 225.000 km.de...
  • quote:

kaç binde aracınız yazmayı unutmussunuz yada ben göremedim

ama mıllet nasıl tırsıyor soru sormaya,herkes bılemıyebılır,full+full ama neden klıma yok'un cevabını nıye kızıyorsun kı
  • quote:

Orjinalden alıntı: b_sevki

quote:

ama mıllet nasıl tırsıyor soru sormaya,herkes bılemıyebılır,full+full ama neden klıma yok'un cevabını nıye kızıyorsun kı

Araçta 8 tuşlu klima olduğunu yazmış arkadaş yukarda. Sadece Sunroff yok araçta. Zaten bu W124 kasalarda ya Klima vardır yada Sunroof. İkisi bir arada fazla olmaz bu modellerde.
  • yeşekkürler cevap için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTReMee

quote:

Orjinalden alıntı: b_sevki

quote:

Araçta 8 tuşlu klima olduğunu yazmış arkadaş yukarda. Sadece Sunroff yok araçta. Zaten bu W124 kasalarda ya Klima vardır yada Sunroof. İkisi bir arada fazla olmaz bu modellerde.

93 model E200 kullanıcısıydım 8 tuşlu klima vardı + Sunroofta vardı..124 kasa..sunroof extra bir özellik sadece klimayla bi alakasını çözemedım kusura bakmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.