- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
GÜNEŞLİ MEYDANIA NASIL GİDERİM
Bu konudaki kullanıcılar:

9
Cevap
6007
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş

3470 Mesaj
2 Temmuz 2009; 18:46:35 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar eminönü- mecidiyeköy den nasıl güneşliye giderim ?

Adam olmak cinsiyet meselesi değil, şahsiyet meselesidir. Necip Fazıl Kısakürek. Ben bir tepeden “Allah” diye bağırırım, o ses diğer tepeden “Özgürlük” diye yankılanır (ŞEYH ŞAMİL). Dünyayı bize büyük gösteren o'nun büyüklüğü değil, bizim küçüklüğümüzdür (Şeyh Edebali) “Abdülhamid'i Anlamak Her Şeyi Anlamak Olacaktır" (Necip Fazıl)

3470 Mesaj
2 Temmuz 2009; 19:36:39 

Adam olmak cinsiyet meselesi değil, şahsiyet meselesidir. Necip Fazıl Kısakürek. Ben bir tepeden “Allah” diye bağırırım, o ses diğer tepeden “Özgürlük” diye yankılanır (ŞEYH ŞAMİL). Dünyayı bize büyük gösteren o'nun büyüklüğü değil, bizim küçüklüğümüzdür (Şeyh Edebali) “Abdülhamid'i Anlamak Her Şeyi Anlamak Olacaktır" (Necip Fazıl)

746 Mesaj
2 Temmuz 2009; 19:53:36 

metroo ama sanırım metrobüste var

http://wowturkey.com/forum/viewforum.php?f=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narsess -- 2 Temmuz 2009; 19:57:44 >

3470 Mesaj
2 Temmuz 2009; 19:54:50 

quote:

Orjinalden alıntı: narsess

metroo

Sağol vağrol da, biraz daha açabilirmisin

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Temmuz 2009; 19:57:52 

Eyüpten beyazıta otobüsle gitmen lazım oradanda 97 beyazıt- günesli seferi iett otobüsüne bin son durak güneşli meydanı

433 Mesaj
2 Temmuz 2009; 19:58:05 

beyazıt yap ordan 97 ye bin otobüse 1 saat sonra güneşli meydandasın

Sevdam için ölür, Vatanım için Öldürürüm..

3470 Mesaj
2 Temmuz 2009; 20:11:25 

Teşekkürler

446 Mesaj
2 Temmuz 2009; 20:19:31 

Ben Güneşlide oturuyorum kardeş. Mecidiyeköyden 97M Güneşli-Mecidiyeköy hattı var. Oradan atla gel. Boşuna beyazıta gitme yolu çok uzatırsın.Bu otobüs direk meydandan geçiyor.

KULLANMIŞ OLDUĞUM PARFÜMLERİMİ SATIYORUM

3470 Mesaj
2 Temmuz 2009; 21:04:10 

quote:

Orjinalden alıntı: metintosyali

Ben Güneşlide oturuyorum kardeş. Mecidiyeköyden 97M Güneşli-Mecidiyeköy hattı var. Oradan atla gel. Boşuna beyazıta gitme yolu çok uzatırsın.Bu otobüs direk meydandan geçiyor.

Sağolun dediğiniz gibi yapacağım.

3636 Mesaj
2 Temmuz 2009; 21:08:16 

Daha kısa yolu tarif edeyim.
Metrobüs ile mecidiyeköyden bin Yenibosnada in.
İndiğin yerden hemen sağında minübüsler kalkıyor.
Direk güneşliye gidenler var.
20 dakika sonra güneşli meydandasın.

Samsung Note 4 -I- Hp Pavilion 1360 ET -I- 42' LG LH3000 -I- 47' LG LB670V -I- Ford Focus Titanium HB 109 Bg
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » GÜNEŞLİ MEYDANIA NASIL GİDERİM
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.266