DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
FİLMİN DİLİNİ DEGİSTİRMEK(film almanca nasıl ingilizce yaparım)
5
Cevap
0
Favori
6.583
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> FİLMİN DİLİNİ DEGİSTİRMEK(film almanca nasıl ingilizce yaparım)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      901 Mesaj
      01 Temmuz 2009 17:49:08
      xXx.Triple.X.2002.German.DTS.720p.BluRay.x264.iNT-MOViESTARS filmini indirdim.ingilizce dilide mutlaka vardır diye dusunuyordum.filmi indi almanca bunu orj diline ingilizceye cevirmemiz mumkunmu.daha dogrusu dil secenegi filan varmı?
      daha oncede transformers ın wiki surumunu indirmistim 1080p.ingilizce idi daha sonra hangi tusa bastıysam japoncaya dondu ama nasıl olduysa tekrar ingilizce ye dondu.
      bu filmde de varmıdır ingilizce dil secenegi varsa nerden degistirebilrim.
      Vin Diesel in almanca dublajı igrenc olmus
      lutfen yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 1 Temmuz 2009; 17:51:42 >

• Binbaşı
      1092 Mesaj
      01 Temmuz 2009 19:01:24
      VirtualDubMod programıyla ses ekleyip çıkarta bilirsin. Filmi seyrettiğin programda sağ tıklayıp seçeneklerden veya audio kısmına bakıp filmde hangi sesler olduğunu görüm seçebilirsin.

Kısaca anlattım. VirtualDubMod programını nette araştır. Bulamazsan sana link atarım.

Sözler yerine kaba kuvvet, kullanılabilse de;… …kelimeler kudretini hep koruyacaktır. Kelimeler anlama ulaşmanın yollarını ve… …dinleyenlere hâkikatin telaffuzunu gösterir.
    • DH Yönetici
      29246 Mesaj
      01 Temmuz 2009 19:07:34
      Eğer içine gömülü olarak alternatif dil seçeneği var ise oynatıcınızdan sesi değiştirebilirsiniz.
      Eğer içinde gömülü olarak ses yok ise sizin ripinize göre yani "xXx.Triple.X.2002.German.DTS.720p.BluRay.x264.iNT-MOViESTARS" buna göre orijinal ses dosyası varsa ekleyebilirsiniz.

• Yüzbaşı
      901 Mesaj
      02 Temmuz 2009 01:09:06
      audio ozelliklerinden baktım select stream yazıyor orda german dts 5.1 var sadece.nereden bulabilrim bu filme uygun ingilizce ses pm atabilirmisiniz
      edit:paylasım yasak olabilir diye dusundum onun icin pm yazdım

• Binbaşı
      1092 Mesaj
      02 Temmuz 2009 08:39:04
      Google amca sayesinde bulabilirsin. İstersen seni zorlamayam pm'ne bak.

Sözler yerine kaba kuvvet, kullanılabilse de;… …kelimeler kudretini hep koruyacaktır. Kelimeler anlama ulaşmanın yollarını ve… …dinleyenlere hâkikatin telaffuzunu gösterir.
    • Yüzbaşı
      901 Mesaj
      02 Temmuz 2009 10:52:42
      cok tesekkur ederim pm icin
      SAYGILAR
      quote:

Orjinalden alıntı: Sir Night

Google amca sayesinde bulabilirsin. İstersen seni zorlamayam pm'ne bak.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> FİLMİN DİLİNİ DEGİSTİRMEK(film almanca nasıl ingilizce yaparım)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.