Şimdi Ara

Facebook video sorunu(Flash Player)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
122.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Facebook'ta videoları açmak için Adobe Flash Player gerekiyor yanılmıyorsam, bunu yüklememe rağmen Facebook'taki videolar açılmıyor. Google Video'da bir sorun yok lâkin. Başka bir sebebi olabilir mi? Hem İE hem Firefox'ta denedim.

• IE / Sağ Tuş / Özellkler / Gelişmiş / Çoklu Ortam...

Web sayfasındaki animasyonları oynat.
    Web sayfasındaki sesleri çal.
    Web sayfasındaki videoları oynat.

Seçeneklerinin seçili olmasına dikkat edin..!
  • arkadaşalr çoka cil yardma ihtiyacım var facebook umda videolar dolarken bi anda tamamen dolu gösterior ama ilerlemiyor naısl düzeltirim bu durumu
  • bende de var bu sorun bi yardım ediverin beyler
  • ayni sorun bendede var video doluyor ama oynatmiyor.hemen bitti gibi son ekrana geliyor.
  • flash player'i güncellemeyi denediniz mi?
  • GÜNCEL ZATEN.VİDEO 2 DK DİYELİM 30.SN DE BİTİYOR ANLAMADİM
  • Ben 64 Bitlik firefox kullanıyorum, 32bitlik olan Hata verip çalışmıyor bir türlü.

Facebook'ta veya diğer sitelerde video izlerken veya embedeb music dinlemeye çalıştığımda hata veriyor, internet download manager devreye giriyor. Lakin Youtube'de hic sorun olmuyor. Flash Player güncellemesi bir işe yaramadı, sanırım 64 Bitlik Flash Player üzerinde daha çok çalışmaları gerekecek :)
  • Facebook flash player sorunuhttp://hkyb.blogspot.com.tr/2015/11/facebookta-video-izleyememe-sorunlari.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edriye -- 22 Kasım 2015; 13:36:23 >
  • Afedersin ama niye link veriyorsun ? Belliki senin siten,imzandan da anlaşılıyor zaten. Verdiğin linkteki yazıyı buraya yapıştırsan daha iyi olur...
  • sorunun çözüldüyse teşekkür edersin...iyilikten maraz doğuyo....
  • olmuyor kardeşm flASh player indirildi diyor ama kapalı diyo
  • arkadaşlar facebooka hd olarak yüksek kalitede yüklediğim video neden hd olarak başlamıyorda illaki hd seçeneğini seçmem gerekiyor?bazı sayfalarda çoğu video otomatik hd başlıyor bununla ilgili bir bilgisi olan varsa yardım edebilşirmi?günlerdir araştırıyorum sanki devlet sırrı gibi hiç bir yerde bir cevabı yok olan yerlerde erişime engellenmiş yada konuyla ilgili cevap kaldırılmış
  • Buradaki adımları takip ederseniz yardımcı olacaktır. http://goo.gl/cnPcXO
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.