Şimdi Ara

Van Gölü Canavarı (2012)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halk efsanesi haline gelen, Gevaş ilçe merkezine heykeli dikilen, Japonlar tarafından kitabı yazılan Van Gölü canavarının bu kez filmi çekiliyor. Yapımcılığını Ercişli halk müziği sanatçısı Mustafa Çetin'in yaptığı 'Van Gölü Canavarı' adlı filmin çekimlerine göl kıyısında başlandı.

Levent Aras, Didem Ellialtı ve Nafiz Çetin'in de rol aldığı filmde, 3 çobanın yaptığı sahte canavar maketinin, kasaba halkına gerçek bir canlı gibi inandırılmaya çalışılması anlatılıyor. Çekimleri yaklaşık bir ay sürecek filmin eylül ayında gösterime girmesi bekleniyor.

Hasılat konusunda iddialı olmadıklarını belirten yönetmen Bünyamin Yaşar, yapımın daha çok uluslararası festivallerde ilgi çekeceğine inandıklarını ifade etti. Samimi bir film çekmek için bölgeye geldiklerini söyleyen Yaşar, "Türkiye'de Van Gölü canavarını bilmeyen yok. Gerçek olsa da olmasa da mesele ayyuka çıktı. Gerçek olduğuna inanmıyoruz ama filmin sonunda devam çekmek için canavar çıkıyor." diye konuştu.

Büyük sponsorlarla çalışmadıklarını kaydeden yapımcı Mustafa Çetin de ilgililerden destek istedi: "Filmi elbette bitireceğiz ama daha güzel şeyler yapmak için bu tarz çalışmalara destek verilmeli."
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yok artık
  • Yuh

• buymuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 30 Haziran 2009; 0:08:36 >
  • Yönetmen kendi filminden spoiler veriyor.

"Gerçek olduğuna inanmıyoruz ama filmin sonunda devam çekmek için canavar çıkıyor."

Napalım şimdı bu yönetmeni.
  • Gördüydüm haberlerde.Değişik bir film olacak.
  • Godzilla oluyor da Van Gölü Canavarı'nın nesi eksik?

Yalnız bu haber eski gibi sanki? Bir süre önce okumuştum sanki bunu bi yerde. Emin değilim dejavu yaşıyor da olabilirim.
  • İskoçlar bir Loch Ness'ten köşeyi döndüler valla ne farkı var ki Van Gölü canavarından. Ama film falan yapmasınlar kardeşim çünkü hakkını veremeyecekler baksanıza yönetmenin beyanatına adam baştan yenilgiyi kabul etmiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Godzilla oluyor da Van Gölü Canavarı'nın nesi eksik?

Yalnız bu haber eski gibi sanki? Bir süre önce okumuştum sanki bunu bi yerde. Emin değilim dejavu yaşıyor da olabilirim.

Öyle olmuş son 1 aydır bende öyleyim uyku probleminden heralde Hatta şimdi bu konuyu gördum acaba nerden tanıdık geliyo diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dabb Escobar -- 30 Haziran 2009; 0:45:03 >
  • senaryo saadettin teksoydan sanırım bi ara arastırıyodu canavar avcısı saadettin teksoy
  • quote:

Orjinalden alıntı: Caner_GnC

Yönetmen kendi filminden spoiler veriyor.

"Gerçek olduğuna inanmıyoruz ama filmin sonunda devam çekmek için canavar çıkıyor."

Napalım şimdı bu yönetmeni.

aynen tutarsa serisi çıkarmış bunun VAN GÖLÜ CANAVARI 2 VAN GÖLÜ CANAVARI 3 katil köpek balığı filmleri gibi
  • Saçmalık resmen
  • Van gölü canavarı dünya çapında bi klasik olurmuş
  • komedi filmi tadında olacağı kesin.
  • acaba kim salladı bu efsaneyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lordmaster

Van gölü canavarı dünya çapında bi klasik olurmuş

Yok daha neler 7 dalda oscar'a aday fln
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Godzilla oluyor da Van Gölü Canavarı'nın nesi eksik?

Sana katılıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Superman *

Saçmalık resmen

Halt etmişsin sen. Bence bi denemekte fayda var. Elimizde ne güzel konu var işte, başkası ülkemize gelip çekmek istiyoruz dese ve satsak, vay be bizim aklımıza gelmedi de gavur yapıyo dersiniz. Godzilla, King Kong, Dinazorlar, Dev örümcekler, Dev bilmemneler bir sürü zımbırtı yapılıyor ve belirli bi izleyici kitlesi var bu filmlerin. Bence Türkiye' de de böyle birşeyin ilk olması ve denenmesinde geç bile kalındı. Güzel yaparız demiyorum ama en azından bi denenir...
  • görsellik olmasa eğer bu filim izlenmez görsellik olursa izlenir bal gibide bekleyip görelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: speedman

/>

buymuş

recep ivediğin hayvanına benziyo bu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.