Şimdi Ara

2 NCİ EL OTO EKSPERTİZ KONUSUNDA YARDIM..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
6
Favori
38.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. Mersin'deyim. Peugeot 207 almaya karar verdim. arac 2007 model 1.4 hdi. 40,00km'de. Şimdi sormak istediğim şu;
    Bu benim ilk aracım olacak, o yüzden servisten randevu alıp eksperetiz e sokacagız aracı ama burada benim dikkat etmem gereken seyler nelerdir?

Şikayetvar.com 'da öyle seyler okudum ki inanamadım. Adam aracı almıs expertiz saglam raporu vermiş 1 sene sonra satacakken arac sagdan kazalı boyalı demişler, hailiyle adam da cıldırmıs v.s.

Demem o ki bu ekperetiz e ne kadar güvenebiliriz? bu iş için ne kadar ücret alınıyor? Özellikle baktırmamı istediğiniz bir yer var mı arkadaslar ? çünkü sizin söylediklerinizi servise gidince ustalara özellikle söyleyecegim.

Yardımcı olacak tüm arkadaslara tesekkür ederim.

• ARAÇ EKSPERTİZ KONUSUNDA YARDIMCI OLACAK TEK ADRESWWW.OTOEKSPERTİZSERVİSİ.COM YER HARAMİDERE OTOPORT
  • Raporunagaranti veren tek oto ekspertizci istanbul bagcılar Automall oto Avm de umran oto ekspertiz var kesınlıkle tavsıye ederım.www.umranoto.com bi bak istersen
    Herşey dahil 100 Liraya Yapıyorlar
     2 NCİ EL OTO EKSPERTİZ KONUSUNDA YARDIM.. 2 NCİ EL OTO EKSPERTİZ KONUSUNDA YARDIM..
     2 NCİ EL OTO EKSPERTİZ KONUSUNDA YARDIM.. 2 NCİ EL OTO EKSPERTİZ KONUSUNDA YARDIM..

• quote:

Orijinalden alıntı: srf.ozl

Raporunagaranti veren tek oto ekspertizci istanbul bagcılar Automall oto Avm de umran oto ekspertiz var kesınlıkle tavsıye ederım.www.umranoto.com bi bak istersen

Bari bizim işimiz bu, iyi yaptığımızı düşünüyoruz gibi birşeyler yazın, kullanıcı yorumu gibi mesajlarla reklam yaparak yıllardır forumda yazan insanları kandıramazsınız, kimse de dürüst olduğunuzu düşünüp müşteri olmaz size.
  • Danışıklı dövüş gibi biri arkadaşına konu açtırıyor ötekide döşüyor reklamı yahu bir tane dahi aracı lifte kaldıran altına bakan firma görmedim 1 saat bakan yerler var araca 100 liraya kim bakar bu kadarhttp://forum.donanimhaber.com/m_97365212/f_//tm.htm#97384709
  • Mobil Ekspertiz Hizmet Rahatlığını Yaşayın
    Almayı Düşündüğünüz Aracı Kontrollere Götürmeye Zamanınız Yoksa. Mobil Hizmet İle Mobil Eksper Servislerinden Faydalanabilirsiniz.
    Mobil Ekiplerimiz Belirttiğiniz Adrese Ve Almak İstediğiniz Aracın Tüm Kontrollerini Gerçekleştirir.
    Mobil Ekspertizde Yapılan İşlemler.
    Aracın kaporta aksamında boyanan ve değişen parçalarını tespiti yapılır. Micron cihazı ile değerleri kontrol edilir.
    Aracın beyni test cihazına bağlanır ve arıza kaydı kontrol edilir geçmişteki arıza kayıtları okunur.
    Şanzuman beynine girilir arıza kaydına bakılır
    Motor yağ kaçakları tespiti yapılır kaçak varsa nerde olduğu ve masraf tutarı tespit edilir..
    Turbo ve enjektörler kontrol edilir tespiti yapılır
    Aracın şanzuman vites geçişleri kontrol edilir
    Motor soğutma sistemi kontrol edilir kaçaklara bakılır
    Aracın airbaglari kontrol edilir cihaz ile ve tamir yada değişmişse tespiti yapılır
    Ön takım kontrolleri yapılır bozuk hasarlı işlemli parçalar tespit edilir.
    ARAC BULUNDUGU YERDE KALDIRILIR Ön şaselerin kontrol edilir hasarlı yada işlem varsa bilgi verilir
    Firenler Kontrol Edilir Abs Kontrol Edilir Balatalar Kontrol Edilir.
    %100 MEMNUNİYET GARANTİSİ
    101 NOKTADA EKSPERTİZ HİZMETİ
    UZAK İLLERDEN GELMEDEN
    ALMAK İSTEDİĞİNİZ ARACA EKSPERTİZ YAPTIRIN HÜSRANA UĞRAMAYIN
    Mobil ekspertiz tam size göre
    Aracı bulun belirttiğiniz adrese mobil ekiplerimiz gidip ekspertiz raporunu çıkartsınlar size detaylı bilgi versinler.Kullanılmış 2.el araç almak istediğinizde en büyük endişeniz, belki de uzman olmadığınız bir alanda duyduğunuz güven eksikliğidir. Almak istediğiniz aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması ya da mekanik arızası olması gibi teknik riskleri ortadan kaldırmak için mutlaka ekspertiz yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz
    fiyatlarımız uygundur.
    www.istanbulotoekspertizci.com

0532 611 66 01

• Mobil Ekspertiz Hizmet Rahatlığını Yaşayın
    Almayı Düşündüğünüz Aracı Kontrollere Götürmeye Zamanınız Yoksa. Mobil Hizmet İle Mobil Eksper Servislerinden Faydalanabilirsiniz.
    Mobil Ekiplerimiz Belirttiğiniz Adrese Ve Almak İstediğiniz Aracın Tüm Kontrollerini Gerçekleştirir.
    Mobil Ekspertizde Yapılan İşlemler.
    Aracın kaporta aksamında boyanan ve değişen parçalarını tespiti yapılır. Micron cihazı ile değerleri kontrol edilir.
    Aracın beyni test cihazına bağlanır ve arıza kaydı kontrol edilir geçmişteki arıza kayıtları okunur.
    Şanzuman beynine girilir arıza kaydına bakılır
    Motor yağ kaçakları tespiti yapılır kaçak varsa nerde olduğu ve masraf tutarı tespit edilir..
    Turbo ve enjektörler kontrol edilir tespiti yapılır
    Aracın şanzuman vites geçişleri kontrol edilir
    Motor soğutma sistemi kontrol edilir kaçaklara bakılır
    Aracın airbaglari kontrol edilir cihaz ile ve tamir yada değişmişse tespiti yapılır
    Ön takım kontrolleri yapılır bozuk hasarlı işlemli parçalar tespit edilir.
    ARAC BULUNDUGU YERDE KALDIRILIR Ön şaselerin kontrol edilir hasarlı yada işlem varsa bilgi verilir
    Firenler Kontrol Edilir Abs Kontrol Edilir Balatalar Kontrol Edilir.
    %100 MEMNUNİYET GARANTİSİ
    101 NOKTADA EKSPERTİZ HİZMETİ
    UZAK İLLERDEN GELMEDEN
    ALMAK İSTEDİĞİNİZ ARACA EKSPERTİZ YAPTIRIN HÜSRANA UĞRAMAYIN
    Mobil ekspertiz tam size göre
    Aracı bulun belirttiğiniz adrese mobil ekiplerimiz gidip ekspertiz raporunu çıkartsınlar size detaylı bilgi versinler.Kullanılmış 2.el araç almak istediğinizde en büyük endişeniz, belki de uzman olmadığınız bir alanda duyduğunuz güven eksikliğidir. Almak istediğiniz aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması ya da mekanik arızası olması gibi teknik riskleri ortadan kaldırmak için mutlaka ekspertiz yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz
    fiyatlarımız uygundur.

www.istanbulotoekspertizci.com

05326116601

• Ben Geçenlerde Bir Araç Aldım ford fiesta 2012 model istanbul avrupa yakasında mobil ekspertiz olayını duydum bir arkadaşımdan adamların hem mobil ekspertiz hizmetide veriyorlar,aradım adam her birşeyini söyledi vallahi dedigimiz yere geldi tüm raporlarını verdi on numara hizmet aldım.istanbul bölgesinde hizmet veriyorlar.adamlar bu işte en iyi bilginizewww.ekspertizservisi.com tavsiye ederim...
  • Ümraniye de MASTER OTO EKSPERTİZ FİRMASINA gidip kia sportage arabamı ekspertiz yaptırdım.
    araç check up a girere gibi tüm sonucları rapor halinde sundular. kesınlıkle cok dürüst ve tarafsızca işlem yapıyorlar. oto ekspertiz için buraya gidebilirsiniz.
    ben sitelerinden alıp bazı detayları burda sızler ıcın paylasayım, bu bilgilerle ulasabılırsınız. açılışa özel FULL EKSPERTİZ 90 TL yapmıslar.
    MASTER OTO EKSPERTİZ
    GSM 0531 961 08 62 TEL 0216 523 26 47
    www.masterotoekspertiz.com
    ARMAĞANEVLER MAH MITHATPASA CAD BAŞAK ŞOK NO 15/A ÜMRANİYE/ ISTANBUL
  • Buffa B kullanıcısına yanıt
    Buffa kesınlıkle haklısın,
    zaten ben bu işi cok arastırıyorum, kia sportage almıstım bu sene, sanayide bi ekspertize gittim isim vermek istemniyorum :( sıkıntıyı bulamadılar,
    lıftı yok hıcbırsey yok, 2 tane cıhaz almıs ekpsertiz yapıyoruz dıyorlar.
    ancak bu ümraniyede açılan oto ekspertiz master oto ekspertiz firması, tüm cihazları satın aşmış ve de fıyatı açılışa özel full ekspertiz 90 tl yapmış.
    liftinden tut, fren teste A'dan Z'ye kadar bana bir rapor sundular, artık sanayiye gitmek yada baska bır ekspertize gitmek gibi bir gafta bulunmam inan... bi gidip görmenizi isterim.
    MASTER OTO EKSPERTİZ
    GSM 0531 961 08 62 TEL 0216 523 26 47
    ARMAĞANEVLER MAH MITHATPASA CAD BAŞAK ŞOK NO 15/A ÜMRANİYE/ ISTANBUL

• MASTER OTO EKSPERTİZ ÜMRANİYE DE
    0216 523 26 47
    0531 961 08 62

KAMPANYA FULL EKSPERTİZ 90 TL

ARMAĞANEVLER MAH.MITHATPASA CAD BAŞAK ŞOK. NO 15/A ÜMRANİYE -İSTANBUL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Master Oto Ekspertiz Ümraniye'de

KAMPANYA FULL EKSPERTİZ 90 TL

0216 523 26 47----- 0531 961 08 62
    ARMAĞANEVLER MAH. MİTHATPAŞA CAD BAŞAK ŞOK. NO:15/A ÜMRANİYE

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Maslak'tawww.bestotoekspertiz.com öneririm. Hızlıca testleri yapıyorlar
  • Geçen gün 2 adet araç baktırdım firma yeni açmış arkadaşımıda tavsiye ettim, hatta aynı bölgede başka bir ekspertiz oldugunu ögrendim demekki bu yeni bir sektör oldu 750 tl reno servisine para verdigimi biliyorum, şuan 150 tl ücret ödedim, bari aracın içigini cücügünü ögrenmiş oldum. Ercan usta teşekkür ederim. OTO REÇETE markası adı aklıma geldi, Sultangazi araç ekspertiz firması, 2000 yılından beri faal otomotiv sektöründe çalışma yapmaktadır, tecrübemiz doğrultusunda İstanbul Oto ekspertiz alanındaki perakende boşluğu 2010 yılında müşterilerine ekspertiz hizmetini profesyonel anlamda ve tamamen bağımsız bir yapıda tüketicilerine sunmaktadır.

istanbul-oto-ekspertizwww.otorecete.com 0212 6190909 telefonu.

SÜSPANSİYON TESTİ, MOTOR PERFORMANS TESTİ (DYNO), ALT KONTROL TEST, FREN TEST, ARIZA TESPİT, BOYA KAPORTA TEST, SÜSPANSİYON TEST, ARAÇ BEYİN TESTİ (OBD), ARAÇ ALTI KONTROL TESTİ, KAPORTA VE BOYA TESTİ, SONUÇ RAPORU VE GARANTİLERi.

• michaelschumaer M kullanıcısına yanıt
    seninkiler youtube kanalı açmış üstelik abonelerine hediyeler veriyor :) gerçi konu eskimiş hortlatmak istemem:

kampanya videosu:
    https://www.youtube.com/watch?v=zu12x3WIaYQ
  • Konu reklam alanına dönmüş, ben hiç kullanmadığım ama youtube kanallarından edindiğim izlenimle gitmeyi düşündüğüm ilk yer olan yeşil oto ekspertizi öneriyorum.

İlk şubelerini de konya'da açmışlar proekspertiz ismiyle. İstanbul ve konyada var şuan itibariyle sanırım.

https://youtu.be/b9YRVnaDjjk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAABBBTR42 -- 22 Haziran 2017; 6:58:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mersin Oto Ekspertiz
    Mersin'in İlk Profesyonel Oto Ekspertiz Merkezi

https://www.sahinotoekspertiz.com.tr/
    https://www.mersinotoexper.com

• Şehir belirtmemişsiniz ama bursa bölgesinde yardıma ihtiyacınız olursa bana mesaj atabilirsiniz.

Gemlik oto ekspertiz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.