Şimdi Ara

KİRALIK DAİRE!! Ankara Kurtuluşta Kıbrıs Cad.Üzerinde Tansaş Karşısında Kiralık Daire (Sahibinden)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
9.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ev tamamen elden geçirildi. 1+1, 72 m2, Çelik kapılı. Banyo ve mutfak fayans yapıldı, klozet, lavabolar, armatürler, mutfak dolabı kısaca herşey yenilendi. , duvarlara yeni saten alçı çektirildi. kalorifer ve su tesisatları yenilenerek yere gömüldü. toplamda (10 milyara yakın para harcandı) Kurtuluş metrosuna 50 m. Cadde üzerinde, tam karşısında Tansaş var. Kızılay ulus yürüme mesafesi 10 dk. uzaklıkta. Kira olarak 550>475 TL istiyorum. Depozito 300 TL. İlgilenenler lütfen pm atsın.

Cep: 0555 706 50 72

(Koyduğum resim eski halidir, ev tamamen yenilenmiştir.)

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitaf73 -- 4 Ağustos 2009; 20:36:41 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bende o cadde uzerınde 2 sene oturdum,güzel muhit sorunsuz bir yer,yeri de güzelmiş evinizin,metroya çok yakın
  • ilginiz için teşekkürler. Hemen hemen Ankaranın merkezi her yeri yürüme mesafesinde.

• FİYAT DÜŞTÜ!! Ankara Kurtuluşta Kıbrıs Cad.Üzerinde Tansaş Karşısında İlan Durumu: Aktif

başlıkta sadece bu yazıyor tıklayınca ev olduğu anlaşılıyor başlığın başına yazın bence kiralık daire diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitaf73

Arkadaşlar ev tamamen elden geçirildi. 1+1, 72 m2, Çelik kapılı. Banyo ve mutfak fayans yapıldı, klozet, lavabolar, armatürler, mutfak dolabı kısaca herşey yenilendi. , duvarlara yeni saten alçı çektirildi. kalorifer ve su tesisatları yenilenerek yere gömüldü. toplamda (10 milyara yakın para harcandı) Kurtuluş metrosuna 50 m. Cadde üzerinde, tam karşısında Tansaş var. Kızılay ulus yürüme mesafesi 10 dk. uzaklıkta. Kira olarak 550>475 TL istiyorum. Depozito 500 TL. 1 hafta buradan kiraya verilmezse emlakçıya vereceğim arkadaşlar. Lütfen ciddi ilgilenenler pm atsın.

550 > 475 'e indirdim. (Emlakçıya evi vermek istemiyorum)
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

İlanınıza resim ekleseniz çok daha kısa zamanda kiracı bulabilirsiniz. Ayrıca size ulaşılabilecek bir telefon numarası da koyarsanız ekstra iyi olur.

Saygılar

• ilginiz için teşekkürler arkadaşlar hemen ilanı düzelteyim. Çok enterasan ilk defa emlakçıya evi vermeyeyim gelecek insanda az para ödesin diye düşündüm. Eve talipli çıkmadı.

• Güzel bir düşünce fakat bu siteye gelenlerin neredeyse tamamı bilgisayar için geliyor. Ev arayanlar neredeyse hiç yoktur. Binde bir belki olabilir. Sahibinden sitesinde daha çok bulma imkanınız olacağını düşünüyorum...
  • güzel bir semt, hacettepe çok yakın, HÜTF öğrencileri için ideal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsoy -- 20 Ağustos 2009; 13:21:03 >
  • ben de kıbrıs caddesine yakın bir yerde oturuyorum 2+1 ev için 400 lira kira oduyorum insaf tutacak kişiler ogrenci bu kadar acımasız olmayın bence ederi max. 350 tl dir.Tüm ev sahipleri enflasyon yokken neden her sene fiyat artırırlar anlamam.Bakım yapmak yaptıgınız masrafı cıkarmak isteyebilirsiniz ama her seyin bir degeri var dusuncesindeyim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.