Şimdi Ara

peugeot 3008 mi citroen c4 picasso mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • peugeot 3008 mi dizel otomatik 55000 ytl citroen c4 picasso 51000 ytl alacağım arabayı 10-15 sene binmek istiyorum hangisi almak mantıklı olur?

• 3008
  • 3008 de C4 Picasso da aynı şasi üzerinde üretilmiş pek çok ortak kullandığı parçası (motor dahil) olan araçlardır. C4 Picasso 5 kişilik normal versiyon ve 7 kişilik Grand Picasso olarak satılıyor 51.000 tl demişsiniz ozaman Grand Picasso tercihiniz olacak. işyerimizde bir arkadaşımız aldı son derece memnun. 3008 ise çok yeni bir araç . C4 Picasso bir MPV araç iken 3008 in segmenti ise MPV değil Crossover . Ynai araçların kullanımları ve amaçları biraz daha farklı 3008 5 kişilik kokpit olarak 3008 sportif iken C4 daha teknolojik görünümlü (ortada gösterge paneli ve dijital) tercih tamamen size kalmış.her ikisi ile test sürüşü yapın ona göre karar verin. ben C4 ü kullandım. bana biraz kokpit dizaynından ötürü soğuk geldi. ama çok kullanışlı ve uzay aracı gibi. hangisini teecih ederseniz edin hatalı karar vermemiş olursunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: reisG
    hangisini teecih ederseniz edin hatalı karar vermemiş olursunuz.

Bu yorumun "hangisini tercih ederseniz edin, hatalı karar vermiş olursunuz" versiyonu da var. Benzer özellik ve fiyatlarda başka alternatifler varken Fransız'larla işi olmayan çok insan var ki kendileri saygı duyduğum insanlardır
  • quote:

3008 de C4 Picasso da aynı şasi üzerinde üretilmiş pek çok ortak kullandığı parçası (motor dahil) olan araçlardır. C4 Picasso 5 kişilik normal versiyon ve 7 kişilik Grand Picasso olarak satılıyor 51.000 tl demişsiniz ozaman Grand Picasso tercihiniz olacak. işyerimizde bir arkadaşımız aldı son derece memnun. 3008 ise çok yeni bir araç . C4 Picasso bir MPV araç iken 3008 in segmenti ise MPV değil Crossover . Ynai araçların kullanımları ve amaçları biraz daha farklı 3008 5 kişilik kokpit olarak 3008 sportif iken C4 daha teknolojik görünümlü (ortada gösterge paneli ve dijital) tercih tamamen size kalmış.her ikisi ile test sürüşü yapın ona göre karar verin. ben C4 ü kullandım. bana biraz kokpit dizaynından ötürü soğuk geldi. ama çok kullanışlı ve uzay aracı gibi. hangisini teecih ederseniz edin hatalı karar vermemiş olursunuz.

c4 picasso 5 kişilik mcp cam tavan için verilen fiyat oldu. ailemiz büyüdü. bagajı büyük otomatik dizel sorunsuz bir araç istiyoruz ama hala karar vermedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: oflazca

quote:

hangisini teecih ederseniz edin hatalı karar vermemiş olursunuz.

Bu yorumun "hangisini tercih ederseniz edin, hatalı karar vermiş olursunuz" versiyonu da var. Benzer özellik ve fiyatlarda başka alternatifler varken Fransız'larla işi olmayan çok insan var ki kendileri saygı duyduğum insanlardır

sizin öneriniz nedir?
  • Fransız arabalarına bu kadar önyargılı yaklaşan başka bir topluluk yoktur herhalde .benimde tanıdığım o kadar çok insan var ki opelini servise bırakmaktan kullanamayan, yepyeni Golf'ünü 4 ay boyunca serviste bırakan gibi.
    ayrıca artık tüm otomotiv firmaları birbirleri ile içiçeler. Birinin şasisini öteki kullanıyor. motorları zaten aynı şekilde. onun için hepsinde benzer arıza ve kalite sorunları olabiliyor. bunu insanlar neden göremiyor. 35.000 euro verilip alınan cooper S ile 40.000 tl verilip alınan 207 RC deki motor birebir aynı RC deki motor kötüdür. diye yazı yazılırken cooper S mükemmel oluyor. Mercedes320 CDi lerdeki motor ile 300C deki dizel motor aynı iken 300 C kalitesiz E serisi mükemmel oluyor. araçların üretildikleri ülke ve kıtalar ile oraların insanının taleplerine göre öncelikli üretildiği hiç düşünülmüyor. Sözün kısası paranız ve zevkiniz neye yetiyorsa onu alın kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reisG -- 25 Haziran 2009; 16:09:33 >
  • Picasso 5 kişi için yüksek fiyat almışsınız. Arkadaşım en full 7 kişiliği 49 küsüre aldı bu hafta.

ancak mart ayındaki ilk indirim haftasında 41 küsüre cam tavan 7 kişilik alanlar oldu. bu forumda...
  • Fiyatı yanlış mı hatırlıyorum diye kendimi kontrol ettim.

41.800'e 7 kişilik cam tavanlı
    39,500'e 5 kişilik cam tavanlı alan arkadaşlarımız olmuş...

http://forum.donanimhaber.com/m_16688035/mpage_11/key_/tm.htm
  • Arkadaşlar iki araç arasında kaldım. C4 Picasso mu 3008 mi. Picasso 200 binde 3008 120 binde ikiside 2008 model. Picasso 1.6 HDi sxpk 3008 ise premium pack modeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3008 i bilmem de ben picasso ile verso arasında kaldım ve picasso bakıyorum. Onda da 5 mi 7 mi diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.