Şimdi Ara

Ambulans şoförü nasıl olunur ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
75.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ambulans şoförü nasıl olunur ? Şartları nelerdir bilen var mı arkadaşlar ?

• Normal kişiler olamıyor sanıyorsam.Paramedikler genelde şöför oluyor.
  • Belli bir kaç teste giriyorsun ve belli belgelerin olması gerekiyor psikoteknik vs gibi.
  • ben ambulan soförüyüm
    sürücü belgesi ve ilk yardım sertifikan olmalı aksi taktirde olamazsın.
  • Benim ambulans şirketim var gayet büyük bir firma...
    Ambulans şöförü olmak kolay değil sadece ambulans şöförü adayı olmak kolay
    sürücü belgen vardır herhalde ilk yardım sertifikası alman gerekiyo buda aşağı yukarı 200 liradan başlayıp 1000 liraya kadar aralıkda para gerektiren bir belge kurslara göre değişiyor.
    Ambulans şirketleri genellikle belli bir test sürecine tabi tutdukdan sonra eleman alıyor en azından 1 haftadır bu süre ama şunu bilmen gerekiyor herkes ambulans şöförü olamaz ambulans şöförü demek siren açıp gaza basmak deildir sadece özveri,cesaret,kabiliyet,bilgi,tecrübe ve saygılı olmayı gerektirir...Zor meslekdir özel bir ilgin yoksa tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kon-tiki -- 18 Mayıs 2010; 3:14:57 >
  • ben memur um bizim hastanedeki 112 ve digerşöförler normal b sınıfı ehliyetli ama 112 de çalışıyorlar yıllardır bu böyle ama tabi memur arkadaşlar.
  • ambulans şöförü olunmaz,ambulans şöförü doğulur
  • arkadaşlar kamu ambulans şoförü alacağı zaman ne gibi kriterler arıyor. en kolay nereden öğrenebilirim
  • Kamu ambulans şoförü almıyor arkadaşım.Ambulans şoförlüğünü acil tıp teknisyenleri ve teknikerleri yapıyorlar.bunu içinde en az sağlık meslek liselerinin acil tıp teknisyenliği bölümünü ya da ön lisans acil yardım teknikerliği bölümünü bitirmen gerekiyor.
    Ben kamuda 3 yıl acil tıp teknisyenliği yaptım,yaklaşık bir aydan beri ambulans şoförlüğü yapıyorum.ancak özel sektörlerdeki ambulans şoförüğü konumunda çalışabilirsin.zira o işi de gerekli evrakları (ilk yardım sertifikası vs.) halledip yapabilirsin.
  • Ambulans Şoförü 2 oyununu oynayabilirsiniz:)
  • maaş ne kadar özelde nerden alınıyor ilk yardım sertifikası arkadşalar olmazsa o işede gireyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kon-tiki

Benim ambulans şirketim var gayet büyük bir firma...
    Ambulans şöförü olmak kolay değil sadece ambulans şöförü adayı olmak kolay
    sürücü belgen vardır herhalde ilk yardım sertifikası alman gerekiyo buda aşağı yukarı 200 liradan başlayıp 1000 liraya kadar aralıkda para gerektiren bir belge kurslara göre değişiyor.
    Ambulans şirketleri genellikle belli bir test sürecine tabi tutdukdan sonra eleman alıyor en azından 1 haftadır bu süre ama şunu bilmen gerekiyor herkes ambulans şöförü olamaz ambulans şöförü demek siren açıp gaza basmak deildir sadece özveri,cesaret,kabiliyet,bilgi,tecrübe ve saygılı olmayı gerektirir...Zor meslekdir özel bir ilgin yoksa tavsiye etmem.

Hocam ambulans şirketi derken, hani bu devlet hastanelerinin ambulanslarida mi ozel ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlık bakanlığı kpss ile şoför alıyor sen gidince makam şoförü falan olacağını sanıyorsun. sen, herhangi bir sağlık bilgisine sahip olmamana rağmen bir bakıyorsun kendini ambulans şoförü olarak buluyorsun.
  • Ambulans şoförü olmak öyle kolay değil. Özel sektörde tanıdık vs. lazım ve ayrıca bazı belgeler isteniyor. Ambulans şoförü nasıl olunur bu konuda hepsi yazıyor, benim amcamda bir ara uğraştı ama olamadı bir türlü. Bayağı bir araştırmıştık.
  • Acil tıp teknisyenliği alanını okuman gerekiyor. Sonra bir kaç sertifika edinmen gerek. Burada hepsini yazmışlar.http://www.devlette.com/ambulans-soforu-nasil-olunur-maaslari-ne-kadardir/
  • ambulansa binince caps lock a bas.
  • Devlet artık kpss ile şoför atamıyor diyorlar doğru mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

ambulansa binince caps lock a bas.

Bunu yazmaya gelmiştim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.