Şimdi Ara

İstanbul dan günübirlik tatile nereye gidilir???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
8.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya biz bu aralar günü birlik bir yerlere gitmeyi düşünüyoruz..İstanbulun dışında denize girmek için önerileriniz olabilir mi? Şile ve Ağva demeyin baydı artık....Şile den biraz daha ileride Kefken ve Kerpe diye biryerler varmış.Nasıldır oralar..Çok mu uzak....

Birde-bu yaz planlıyorduk ama olmadı- araç ile İstanbul dan İzmir Foça ya sadece gidiş kaç saat sürer?

• İzmir diyorsun, arabayla en az 7-8 saat. En az..

Kefkeni ben güzel bulmuyorum ama son kara yine senin tabii ki.
  • silivri ye gidebilirsin ucuz birşey lermi istiyorsunuz nasıl birşey arıyorsun

durusu karaburuna gidin denizi çok güzeldir şuan ordan yazıyorum zaten istanbuldan 1 saatte gelirsiniz ama gece yatcak yer bulamazsınız tam günlük tatil olur
     İstanbul dan günübirlik tatile nereye gidilir???
  • kefken kerpe dedği yer kocaelide arkadaşım
    istanbula çok uzak değildir sanırım sürmez yol 2 saat
  • Agva ;)
  • Kerpe'yi tavsiye ederim. İstanbul'dan günübirlik gidilebilecek nadir güzel yerlerden biridir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

Kerpe'yi tavsiye ederim. İstanbul'dan günübirlik gidilebilecek nadir güzel yerlerden biridir.

En son mesaj kisminda musAKka gorunce bir konu daha kitlendi dedim ki neden oldugunu anlamaya calisiyordum. Megersem mesaj yazabiliyorum.
  • kerpe kayalıkları
  • Şile ve Ağvaya yazın gidilmez..

Kerpe baya rağbet görüyor.Geçen sene baya keyif aldığım Kumbağ tatilim var..Tavsiye olunur..
  • caddebostana git
  • Galiba Kerpe en mantıklısı görünüyor....cevaplarınız için teşekkürler....bu arada hangisi daha yakındı Kefken mi Kerpe mi??
  • quote:

Orjinalden alıntı: vocador

Galiba Kerpe en mantıklısı görünüyor....cevaplarınız için teşekkürler....bu arada hangisi daha yakındı Kefken mi Kerpe mi??

Aralarinda 10 km var. Kefken daha yakin sanirim bu tarafa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vocador

Galiba Kerpe en mantıklısı görünüyor....cevaplarınız için teşekkürler....bu arada hangisi daha yakındı Kefken mi Kerpe mi??

kerpe daha uzak
  • Menekşe(Florya) plajı.

Rezillik görmek istiyorsan gidebilirsin.
  • Ağva veya Şile
  • Anadolu kavağından riva taraflarına doğru sahilde güzel yerler var, yeşillikler içinde gidince şaşıracaksınız bu güzellik bu deniz sahiden istanbulda mı? diye.
  • kerpe kefken aynı deniz. kefkenin kumsalı fazla sanırım.. ama kerpe de güzel kayalıklar var.. eğer denizde dalga yoksa tavsiye ederim. o kayalıklardan denize girmek çok keyifli. Tabi umarım iyi yüzme biliyorsundur. Derin çünkü. Bir de dalga varsa hiç girme karadeniz çok canlar aldı. Bazen felaket akıntı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornapsen -- 23 Haziran 2009; 16:32:15 >
  • Yarın Kumbağ'a gitmeyi planlıyorum günübirlik.Kardeşim yüzmeyi özledim abi dedi.Hele ki bir arkadaşım yarın adalara yüzmeye gidiyorum diye laf atınca ortaya çocuk çok masum baktı.Kısmetse yarın Kumbağdayız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.