Şimdi Ara

TOBB Etu hakkında (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
552
Cevap
13
Favori
111.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • elektrik elektronik hakkında bilgisi olan var mı okuyan okumuş olsa daha iyi olur tabi baya bi sorum olcak
  • Tobbta okuyon biri varsa yardımcı olabilir mi?
  • şu an TOBB elektrik elektronikte okuyorum. Kısaca özet geçeyim:
    keşke bilkent seçseymişim
  • TranquilityW kullanıcısına yanıt
    ortak eğitimini apple'da yapan adam şimdi apple'da çalışıyor. tai, havelsan, arçelik gibi büyük firmalarda da birçok örnek mevcut
  • novascotia N kullanıcısına yanıt
    appleda staj yapabilecek adam varsa bu tobb etünün veya başka bir okulun değil kişinin kendi başarısıdır.

Sistemin başarısını ölçmek için bunu ortalamaya vurmak lazım.

Kaç kişi fotokopi çekti, kaç kişi yeni bir icat çıkarttı kaç kişi yeni bir proje geliştirdi.

Dediğim ortalamaya bakılırsa sistemin başarısız olduğu ortaya çıkacaktır.
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    mühendislikler için ortak eğitim yararlı ama diğer branşlarda fotokopi mi çekiliyor onu bilemem. elbette mühendisliklerde de var bazı şirketlerde stajerlere değer verilmediğini duyuyorum
  • Yaşam katkı payı alan birisi mesaj atabilir mi, buradan yazsa da olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su anki düşceler hala aynı mı? Staj durumu vs

• Mf4 de ilk 100 deyim universiteyi biraz gezdim bilgisayar muhendisligi dusunuyorum bolum baskaniyla ve rektorle bizzat gorustum bende iyi ogrenciye deger veren vizyonlu bir kurum imaji birakti buraya hic gelmesem direkt bogazici yazardim ama simdi biraz kararsiz kaldim aylik 2000 burs vermesi ve yurtlarinin otel gibi olmasi da cezbetti. Bu ortak egitim olayi da calismaktan cekinmeyen biri icin firsat benim gozumde ama yine de burada okuyanlara sormak lazim sizce ne yapmaliyim tavsiye eder misiniz :D

• rebel poet kullanıcısına yanıt
    Hocam Elektrik ve Elektronik Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Gerçekten çok kaliteli bir okul. Özellikle mühendislik fakültesi puan sıralamasına da bakarsan zaten görürsün Türkiye'de ilk 5 sıra içerisindedir. Daha da iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Eğitimi son derece kaliteli olup hocaların hepsi de yurt dışı doktoralıdır.
    Okul kampüs olarak yetersizdir doğrudur fakat Armada AVM (namı diğer "Kuzey kampüs"), Çukurambar ve Bahçeli hemen dibindedir ve her zaman gidebilirsin.
    Şu anda bir savunma sanayi firmasında ortak eğitim yapıyorum ve gayet faydalı bilgiler öğreniyorum. Çalışmayı seven biri için sektörü tanımak adına bulunmaz bir fırsat. Biraz da girişken olursan daha mezun olmadan iş teklifi alırsın.
    Yani demem o ki gelirsen pişman olmazsın. Tobb etü çalışmayı seven kişileri 10 adım öne taşır fakat çalışmayı sevmeyen kişileri de süründürür ve şikayet ettirir.

• Evet baska tobb etulu arkadaslarimiz var mi fikirlerini beyan edecek

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.