Şimdi Ara

pilot maaşı ne kadar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
2
Favori
177.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hava harp okulundan mezun olan bir pilot ne kadar kazanıyor?

• 5.000-30.000 $ arası ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alp Akar

5.000-30.000 $ arası ...

• 15.000 TL
    (Bu mesajdaki yazı ve resimler tamamen hayal ürünüdür.)
  • quote:

5.000-30.000 $ arası ...

kamu görevlisine bu kadar maaş? hem de dolarla.
  • ben pilotum diyen biriyle konu$tm bi kere 3500$ demi$ti bi sene once felan ama :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: heroburakgs

quote:

5.000-30.000 $ arası ...

ne sandın ...pilotluk kolaymı ... tabii b*k gibi para kazanırsın ama hayattan zevk alamazsın daima havadasın... tabii şirkete göre değişiyor maaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi handsome bob -- 20 Haziran 2009; 17:06:16 >
  • quote:

quote:

quote:

5.000-30.000 $ arası ...

ne sandın ...pilotluk kolaymı ... tabii b*k gibi para kazanırsın ama hayattan zevk alamazsın daima havadasın... tabii şirkete göre değişiyor maaşlar...

hayattan niye zevk alamasın,sen hangi pilotu mutsuz gördün ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

5.000-30.000 $ arası ...

arkadaşım adam gibi bir hayatı yok pilot olanların...her gün uçuştalar faalan fıstık...her ülkelre gidip gezersin o ayrı ama ailenle arkadaşlarınla vakit geçirmesi zor zamanı yok çünkü.ç

• quote:

quote:

quote:

quote:

5.000-30.000 $ arası ...

ben askeri pilotluğu diyorum.

• Hava harp okulu yaklaşık 2 sene önce neredeyse hiç mezun çıkartamadı büyük uçak şirketleri satın aldı aldıkları para da az buz değil bazıları gülmüş gülüştürmüş.
  • Ben sizi bilgilendireyim çünkü babam hava harp okulu mezunu.
    Askeriyedeyken rütbeniz arttıkça doğal olarak maaşınız artıyor. Onun için belirli bir maaş yok. Ama 3000TL ortalama.Şu anda babam emekli oldu Pegasusta Kaptan pilot.3 aylık emekli maaşı olarak 6000TL veriyorlar. Pegasustanda 5500€ alıyor.Yukarıda biri 30000$ saçmalamış o hikaye. O kadar maaş almıyorlar.
  • hemen cevaplayayım dostum

hava harb okulundan istifa eden bir pilot thy ye rahatlıkla geçiş yapabilir..orada yardımcı pilot olarak 3 fırfırla işe başlar..100 defa hat uçuşu yaptıktan sonra işine resmi olarak başlayabilir..

thyde yardımcı pilot..hava harpran terk yada emekli pilot tecrübesine göre 8000tl ile en az işe başlar..

Fakat kaptan pilot makamına eriştikten sonra ek işlerle ek işlerden kasıt uçak yerde kalır acil ararlar kaptanım uçak yerde kaldı tatilinizi bölüyoruz gelip kullanabilirmisiniz diye...adam gider esktradan 1 milyar daha cebine indirir..bu tip ek işlerle 30.000tl ye kadar çıkar..tabi bunlar top class pilotlardır

Pilotluk çok yıpratır siz kazanırsınız çoluğunuz çocugunuz yer..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerzavatçı -- 20 Haziran 2009; 17:13:53 >
  • önceden desene brky...3000-5000 arası bişey alıyorlar he tabii rütbesine göre de artıyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: lonely_man

Ben sizi bilgilendireyim çünkü babam hava harp okulu mezunu.
    Askeriyedeyken rütbeniz arttıkça doğal olarak maaşınız artıyor. Onun için belirli bir maaş yok. Ama 3000TL ortalama.Şu anda babam emekli oldu Pegasusta Kaptan pilot.3 aylık emekli maaşı olarak 6000TL veriyorlar. Pegasustanda 5500€ alıyor.Yukarıda biri 30000$ saçmalamış o hikaye. O kadar maaş almıyorlar.

teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.
  • quote:

önceden desene brky...3000-5000 arası bişey alıyorlar he tabii rütbesine göre de artıyor..

hava harp okulu mezunu demiştim anlaşılır sanmıştım.
  • F16 kullanmak kolay mı sanıyosun tak vitesi vınn değil o iş birikim meselesi o f16 yı kullananların maaşı bi f16 nın parasından fazladır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: zerzavatçı

hemen cevaplayayım dostum

hava harb okulundan istifa eden bir pilot thy ye rahatlıkla geçiş yapabilir..orada yardımcı pilot olarak 3 fırfırla işe başlar..100 defa hat uçuşu yaptıktan sonra işine resmi olarak başlayabilir..

thyde yardımcı pilot..hava harpran terk yada emekli pilot tecrübesine göre 8000tl ile en az işe başlar..

Fakat kaptan pilot makamına eriştikten sonra ek işlerle ek işlerden kasıt uçak yerde kalır acil ararlar kaptanım uçak yerde kaldı tatilinizi bölüyoruz gelip kullanabilirmisiniz diye...adam gider esktradan 1 milyar daha cebine indirir..bu tip ek işlerle 30.000tl ye kadar çıkar..tabi bunlar top class pilotlardır

Kardeş sen iyi biliyorsun. Pilot olmak için ne yapmamız gerekiyor ?
    Nerde okuyacağız ,okula nasıl girilir , masrafı nelerdir, bu işin özel okuluda varmıdır? Bilgilendirirsen minnettar kalırım.

• quote:

Orjinalden alıntı: zerzavatçı

hemen cevaplayayım dostum

bu gözümden kaçmış. teşekkür ederim bilgiler için.

• quote:

Orjinalden alıntı: KüçükKötüEjderha

F16 kullanmak kolay mı sanıyosun tak vitesi vınn değil o iş birikim meselesi o f16 yı kullananların maaşı bi f16 nın parasından fazladır...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.