Şimdi Ara

iphone komple sıfırlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
41.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone kullanım süresinden tutunda rehberi falan herşeyi sıfırlama şansımız yokmu...

• itunes'e bağlayıp restore yaparsan herşey sıfırlanır.Yalnızca dikkat etmen gereken restorenin son aşamasında itunes sana soracaktır orada new iphone seçeneğini seçeceksin.Eski telefonu seçersen eski bilgilerin aynen geri yükenir.
  • DFU moda alıp restore edersen daha iyi olur senin için...
  • DFU mode nasıl alacağız peki
  • peki sadece istedigimiz kısmı backup yapmak istesek nasıl yapabılırız ... ben Rehber haricindeki herseyi silmek istiyorum nasıl olcak o ...

bide varsa bı yolu ... ben telefona gelebılıcek herhangıbı bı zarardan dolayı rehberimin gitmesinden tırsıyorum bunu nasıl yedeklerim sim karta ???
  • hocam merhaba ıphone 4s kullanıyorum ve ı tunes hıc kullanmadım.dun saat 16 00 da genel/ayarlar/ sıfırla secenegınden telefonun sıfırlamaya calısıtm ve hala acılmadı sadece apple logosu var nasıl acabılırım tekrar telefonumu.telefonum yurtiçi cihaz tüm hatlarla sorunsuz sıkıntısız calısıyo ve guncellemelerı alıp rahatca kurabılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamildmr05

hocam merhaba ıphone 4s kullanıyorum ve ı tunes hıc kullanmadım.dun saat 16 00 da genel/ayarlar/ sıfırla secenegınden telefonun sıfırlamaya calısıtm ve hala acılmadı sadece apple logosu var nasıl acabılırım tekrar telefonumu.telefonum yurtiçi cihaz tüm hatlarla sorunsuz sıkıntısız calısıyo ve guncellemelerı alıp rahatca kurabılıyorum

Telefonunuz eğer şu an hala elmada ise bilgisayara bağlayın iTunes'ı açın kapatma ve ortadaki tuşa basılı tutarak kapatın ellerinizi çekmeyin basılı kalsın elma işareti geldiği anda açma tuşundan elinizi çekin fakat orta tuşa hala basılı tutun. iTunes telefonunuzu Kurtarma Modu'nda algılayacak ve telefonun ekranına iTunes'a bağlama işareti gelecek. Telefonunuza uygun firmware dosyasınıhttps://www.icj.me/ios adresinden yükleyin iTunes'dan Shift tuşuna basılı tutarak Yeniden Yükle'ye basın indirdiğiniz ipsw dosyasını seçin gerisinde size ne yapmanız gerektiğini söyleyecektir.

• Restore etmen gerekiyor.
  • arkadasla acıl yardım ıphone6 aldım fakat maıl kuramıyrm arkadasmn maılı acık telefnu sıfırlasm bırsey olurmu ıphone deyınce yusuf yusuf oluyoz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.