Şimdi Ara

aradığınız kişi şu anda görüşme kabul etmiyor nedir bu??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
54.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var kız arkadaşım hattını bloke etmiş kardeşi oynuyormuş en son telefonla ondan sonra böyle olmuş mesaj gönderebiliyor bende gönderebiliyorum ama ben aradığımda başlığa yazdığım anons ile karşılaşıyorum muhtemelen arama engelleme ile ilgili birşey çözüm yolu nedir bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

• ##002#
    ok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: çok geç

##002#
    ok.

Yav bu kadar şeyi nasıl aklınızda tutuyorsunuz hayret ediyorum he.
  • quote:

##002#
    ok.

başka bir yöntemle hallettim fakat bu yönlendirme iptal etme kodu değil mi ?bununla olacağını sanmıyorum
  • Yöntemi anlatırsanız birisinin başına geldiğinde kolaylıkla sorunu çözebilir. Faydanız dokunmuş olur bu sayede.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nuMETALxx

Yöntemi anlatırsanız birisinin başına geldiğinde kolaylıkla sorunu çözebilir. Faydanız dokunmuş olur bu sayede.

haklısın dostum telefonun menüsünden arama engelleme menüsü,gelen aramalar,iptal şifre isterse 1111 işlem tamamdır
  • quote:

##002#
    ok.

bu kod yönlendirme iptal kodu bunu iptal etmez
    #330*1111# iptal eder
    arama engellemeyi açmış arkadaşın
    telefonun ayarlarından da bunu iptal edebilrsin
  • konuyu hortlatayım şuan eğer böyle bir çağrı alırsanız banı yemişsiniz demektir geçmiş olsu nengellenmişsiniz. Turkcell 2013 yılı itibariyle böyle bir uygulama başlattı; fakat sms atınca iletildi raporu gelir. aldanmayın ; çünkü karşı taraf bu mesajı görmez engellediğinden dolayı.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmurozmen -- 10 Ekim 2020; 0:4:50 >
  • yagmurozmen Y kullanıcısına yanıt

Yanlış soru yanlış yer

Kendine sövdürme

• Bu sorunu yaşıyorum ancak çözümü bulamadılar. Ne mğşteri hizmetleri nede türk telekom bsyi sorunu çözemedi. Verdiğiniz 1111 veya 0000 şifreside olmuyor. Bilen bşrisi lütfen yarıdm edebilirmi
  • necii kullanıcısına yanıt

Yukarıda yazdığım gibi deneyin olmuyorsa müşteri hizmetlerinden şifrenizi restletin

Standart hale getirsinler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.