Şimdi Ara

biri adsl abonelik iptal eziyeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
38.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bende tt netten kurtulup biri adsl ye gecmiştim fakat şimdi iptal ettrmek istiyorum ama 5 gundur beceremedim ip tal edin diye ariyorum tamam not aldik arkadasslar size geri donecek diye kapatiyorlar bes gundur ayni hikaye devam sim di aradim tamam yarin arkadaslar sizi arayacak diyorlar artik biktim nasil iptal ettirecem valla ttnet elini opeyim bu koç larda uc kagitci cikti

• bu gibi durumlarda en garantili yol yazılı başvurudur, durumu açıkça izah eden (abone numaranız, iptal etme tarihiniz, o tarihte iptal etmezlerse sizin herhangi bir yükümlülük altına girmeyeceğinizi beyan eden vs. ) bir dilekçe fakslayın, iptal etmezlerse onlar düşünsünler
  • quote:

Orjinalden alıntı: toggy06

bu gibi durumlarda en garantili yol yazılı başvurudur, durumu açıkça izah eden (abone numaranız, iptal etme tarihiniz, o tarihte iptal etmezlerse sizin herhangi bir yükümlülük altına girmeyeceğinizi beyan eden vs. ) bir dilekçe fakslayın, iptal etmezlerse onlar düşünsünler

doru diyosunda faks numarasi bile yok sadece bir telefon numarasi var
  • Ben bunu hep demişimdir her ne kadar kusursuz bir hizmet sunamasada ttnetten daha iyi nir hizmet veren internet sağlayıcısı yok şuan için Türkiye'de
  • telefonla arayıp faks numaralarını isteyin
    quote:

Orjinalden alıntı: kornakamil

quote:

Orjinalden alıntı: toggy06

bu gibi durumlarda en garantili yol yazılı başvurudur, durumu açıkça izah eden (abone numaranız, iptal etme tarihiniz, o tarihte iptal etmezlerse sizin herhangi bir yükümlülük altına girmeyeceğinizi beyan eden vs. ) bir dilekçe fakslayın, iptal etmezlerse onlar düşünsünler

doru diyosunda faks numarasi bile yok sadece bir telefon numarasi var

• Dur daha bunlar iyi günlerin .

quote:

Orjinalden alıntı: kornakamil

arkadaslar bende tt netten kurtulup biri adsl ye gecmiştim fakat şimdi iptal ettrmek istiyorum ama 5 gundur beceremedim ip tal edin diye ariyorum tamam not aldik arkadasslar size geri donecek diye kapatiyorlar bes gundur ayni hikaye devam sim di aradim tamam yarin arkadaslar sizi arayacak diyorlar artik biktim nasil iptal ettirecem valla ttnet elini opeyim bu koç larda uc kagitci cikti

.
  • Buraya Şikayetinizi yazınız... Bİri sizi geri dönecektir...Saygılarımla...
  • bende mart ayında 4 mbit özgür limitsiz aldım aylık 32 lira bağlantı ücretide yoktu.3 ay kullandım ve mayıs sonunda standart fiyata geçeceği için kapattırmak için 22 mayısda aradım garanti olsun diye ay sonunda kapatın dedim.29 mayısda beni aradılar ben yoktum daha sonra arayacaz demişler ama aramadılar 3 kez aradım not aldım en kısa sürede size döüş sağlanacaktır klasik cümlesini aldım ama yine olmadı bende dedim yurtdışına çıkacam sizi bekleyeme hemen aranmak istiyorum dedim 1 haziranda yada beni müdürünüz şefiniz iptal departmanınız kimse onunla görüştürün dedim işim acil dedim vs biraz sert çıktım telefonu kapattım 5 dk sonra aradılar ve iptal ettirdim.

Sizde biraz sert çıkın acil olduğunu söyleyin hemen aramadıkları takdirde şikayet sitelerine yazacağınızı belirtin.Bakın hemen arayacaklar yoksa günden güne sallarlar.
  • ben de iptal ettirmek istedim 1 hafta sonra geri aradılar.Faturayı da 1 aylık olarak düzenlemişler.İyiki sanal card numaramı vermişim biraz da onlar uğraşsın
  • Şunu anlayamadım çok mu kötü biri internet hemen kapattırmak istiyosunuz
  • Bana kalırsa bunlarda TTNET den hızmet alarak sıze sunuyorlar, yanı portları gene telekomdan kiralıyorlar.
    araya bi firma girmiş oluyor.
    Nekadar kızsak isede tekel olduğundan dolayı en iyi çözüm ttnet "i"n kendisini kullanmak gibi duruyor.
  • Anladigim kadariyla kapatma isteginden 1 hafta sonraya sarkitiyorla kapama islemini. Ben de ayin 25 kapatma isteginde bulundum, anca diger ayin 2 sinde kapanabildi.
    Sonraki 2-3 gun baktim hala baglanti var aradim, sorunu duzeltim dedim.
    Ayin 20si oldu fatura geldi, 1 aylik fatura duzenlenmis 2sinde kapatilan abonelige.
    4 gundur de araliksiz ariyorum en az 100 kez aramisimdir, birtek operatore ulasamadim.
    Yardimcibiri derken 1 kisiyi koymuslar tum telefonlara o bakiyor sanirim

Baglantiya gelirsek indirmede problem yok ama ping atmada sikintili gibi, sayfa acarken bayagi bekeliyordum. Ilk bir ay herhangi bir problem yoktu, sonrasi boyle idi.
    Bu bakimdan bir genelleme yapamam benim hattimla ilgilidir belkide. Ama mjusteri hizmetleri berbat, hele son 4 gundur aklima geldikce bunlari ariyorum, cevap veren yok.

• Bu biri yi kapatmak gerçekten ölüm arkadaşlar. Aynı olayı ben 3 ay önce yaşadım, 4 günde defalarca arama yaptıktan sonra zar zor kapattırabildim. Hadi hattı kapattılar, 2 gün de hattın boşa çıkmasını bekledim bunlar yüzünden ve yeni abonelik yapamadım. Ayrıca kesmeleri gereken 50 TL modem depozito ücretini de 3 aydır hala kesmediler, onun için de kaç kere aradım ama nafile. Anlayacağınız bu biri de fos çıktı.
  • Çağrı Açılış Tarihi : 27.06.2009 Hala kapatacaklar hattımı. Dün akşam ikinci kez aradım neden aramadılar diye? Sistemler yoğunluk varmış vb... saydı durdu.. Bugün de bekleyelim olmazsa bakarız icabına...
  • ben de 26 sında iptal için başvurdum hala bi sonuç yok..
  • Bağlatırken çok uğraştırmışlardı sizin gibi arayıp söyledim not aldım size döneceğiz dediler 2 hafta oldu hala net açılmamıştı ama adsl iptalinde beni bekletmelerine izin vermeyeceğim.

Biri'ye .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 30 Haziran 2009; 14:00:26 >
  • napçaz peki kardeş
  • 1 temmuz akşamı saat 22 de arayıp iptal talebimi oluşturdum. ertesi sabah 11 de koçnet genel müdürlüğüne iptal talebimi belirten faks çektim saat 15 civarı arandım gün içinde iptal edilecektir dendi. ve saat 17 de internetim kesilmişti. 24 saatten kısa bir sürede tamamen kapattım.
    aynı gün smile adsl internetinitaşı başvurusu yaptım yarım saat sonra arandım gerekli bilgileri verdim. bugun de internetim açıldı
    şanslı mıyım ne

sormak istediğim bişey var daha önce biri adsl üyeliğini iptal ettirip modemini teslim etmeyen var mı acaba ben sordum 50lira kesilecektir kartınızdan dendi. ne zaman kesilir acep?
  • bende biriye gececektim sonradan vazgectim
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrecelik

1 temmuz akşamı saat 22 de arayıp iptal talebimi oluşturdum. ertesi sabah 11 de koçnet genel müdürlüğüne iptal talebimi belirten faks çektim saat 15 civarı arandım gün içinde iptal edilecektir dendi. ve saat 17 de internetim kesilmişti. 24 saatten kısa bir sürede tamamen kapattım.
    aynı gün smile adsl internetinitaşı başvurusu yaptım yarım saat sonra arandım gerekli bilgileri verdim. bugun de internetim açıldı
    şanslı mıyım ne

sormak istediğim bişey var daha önce biri adsl üyeliğini iptal ettirip modemini teslim etmeyen var mı acaba ben sordum 50lira kesilecektir kartınızdan dendi. ne zaman kesilir acep?

evet var bende modemi iade etmedim,50 liralık ilk sözleşemelerden benimde,banada dediler ama aylardır ne kesen var ne bişey,koçun ihtiyacı yok böyle cüzi değerlere demek ki,keza ben o a paranın kesildiği kimse görmedim daha

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.