Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (220. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.276
Cevap
21
Favori
340.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTX 670 SLI sistemde 1920/1200 çözünürlükte ubersampling performansı nedir, deneyen ya da bilen var mı acaba?
    Mümkünse ubersampling ile oynanmalı bu oyun, bu düzeyde grafikler nadiren geliyor. Neredeyse tek eksisi yüz animasyonlarının yetersizliği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Equinox1969 -- 10 Kasım 2012; 13:44:55 >
  • Borderlands'ı haftasonu bitirip ardından the witcher 2 ye geçtim.Amma kastı arkadaş haritada bazı görev yerleri işaretli olmayınca...Böcek kozalarını yok ediyordum 1 tanesi kaldı onu yok edip 2. kraliçe örümcek gelicek onu kesicem yok bulamadım deli tavuk gibi ormanın içinde turla babam turla yok.Sonra troll dili bulmak lazım daha ormanda tek troll görmedim.Gümüş kılıcı yapmam lazım ama gümüş taşı (yada öyle bişi) onuda bi türlü ne satan bulabildim nede düşürebildim...
    Ha birde yeni başlayan arkadaşlara tavsiyem öyle cüneyt arkın'lık yapıpta 3-4 kişinin arasına dalmayın anında yerdesiniz ona göre

Ves'i tavlayalım dedik rezil olduk bir güzel içtik içtik tabii geralt her ne kadar insan olmasada sarhoş oldu sabah bir uyandım don paça dışardayım rezillik diz boyu.Olanları öğrendim ki ühhh hepten rezil olduk elaleme dedim ama söylenenleri duyduğumda gülmekten öldüm...Kızın sırtına binip nehri geçeceğini iddia ettin geralt ulen geralt fantazi dünyan baya genişmiş be kardeşim....

En son görevimde eski akıl hastahanesine gittim.2 tane elemanla karşılaştım.Meğer öğrendimki eskiden orda çalışıyorlarmış niffgaardlı askeri diri diri delilere öldürtmüşler ve hazine arıyor arkadaşlar...Askerin ruhu lanet bozmak için onları getir dedi baktım askeri kesmek zor olucak kolay yoldan kuzu kuzu 2 kişiyi teslim ettim yakarak öldürdü herifleri acaba teslim etmeyip hayaleti öldürsem ne olacaktı ?
  • "letho itini nasıl öldürecem ölmüyor hayvan herif "

letho'ya it herif deme dostum,düşmanımız olabilir ama son derece karakterli altında sağlam bir kişilik var.öyle götü başı oynayan bir karakter değil.

letho abimizi severiz.
  • Nekker gözü ve nekker kalbi götürüp hayaleti kandiracaksin tabi hayalet basta yiyor numarayi laneti kaldiriyor ondan sonra bunlar sahte deyip saldiriyor tabi lanet kalkmis oluyor bende bugun ordaydim
    Şimdi benim sotunum kayran da takildim kollarini kesiyorum ama tıklamam kısmında üstünden atiyor onlarca kez denemedim olmadi sanirim bugda kaldim pek az kiside oluyor herhalde pcden kaynakli bir sey en mantikli çözümüde save dosyasini gönderip senin yerine orayi gecip tekrar save dosyasini sana göndermeleriymiş bunu yapacak biri varsa hemen save dosyami göndereyim l

NOT: SORUNU ÇÖZDÜM ÇÖZÜNÜRLÜK AYALARİNİ EN DÜŞÜK SEVİYEYE GETİRİP OYNADİM GECTİ AYNI SORUNDA OLAN ARKADASLARA DUYRULUR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iMPoRaToR -- 21 Kasım 2012; 4:35:13 >
  • geçen gün hazır triss'de kaçırılmışken ve ortalıkta yok iken ves'i tavladım işini bitirdim

@imparator hocam zaten kayran'ı keserken seni üzerinden atıyor ondan sonra köprü yaratığın üzerine yıkılıyor.Sende fırsattan yararlanıp köprünün yıkılan kısmının üzerine çıkacaksın ve kayran'ı öteki tarafa yollayacaksın.Ama dikkatli ol yaratık devamlı arka arkaya kaya atıyor bir sefer denk getirdimi kaçamıyorsunda arka arkaya 3 kayada işin bitiyor...

Bende şu an 2. bölümdeyim ortalık çok karışık söylenen malzemeleri topladım ve yapmadığım 1 2 yan görev var onlarıda yapayım şu hayaletlerin işini bitiricem.Yalnız ejderha avcısı hatunla tanıştım aman allahım çok güzelmiş mümkünse onuda ayartmayı düşünüyorum...Hensert onun kellesini alırsa bende hensert'ın kellesini alırım...
  • GT635m ekran kartımlı düşük ayarda bile 20 fpsyi geçmiyor youtubeda aynı ekran kartlılar rahat rahat oynuyor.Enhanced Edition var DX11 patchi falan var mı bu oyunun nası performansı artırabilirim?

Edit Çözünürlüğü 1024 yapınca 30-40 fps oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoYk -- 23 Kasım 2012; 20:18:44 >
  • Yeni bir bilgisayar toplayacagim sirf bu oyun yüzünden eldeki pc kaldirmiyor ve hirs yaptim bu oyunu ultrada oynayabilmek icin nasil bir pc toplamam lazım neler almam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iMPoRaToR

Yeni bir bilgisayar toplayacagim sirf bu oyun yüzünden eldeki pc kaldirmiyor ve hirs yaptim bu oyunu ultrada oynayabilmek icin nasil bir pc toplamam lazım neler almam lazım?

En az 4 çekirdekli iyi bir i7 işlemciye ve sağlam performans veren bir ekran kartına ihtiyacın var dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger

quote:

Yeni bir bilgisayar toplayacagim sirf bu oyun yüzünden eldeki pc kaldirmiyor ve hirs yaptim bu oyunu ultrada oynayabilmek icin nasil bir pc toplamam lazım neler almam lazım?

En az 4 çekirdekli iyi bir i7 işlemciye ve sağlam performans veren bir ekran kartına ihtiyacın var dostum.

donanımdan hic anlamam isimlerini yazsan cok makbule gecer hangi anakart, işlemci, ekran karti, ram almam gerekiyor
  • Ubersampling kapalıyken, Win7 64bit işletim sisteminde 1080p full detaylarda, 8gb ddr3 1333, gtx580-670 arası bir kart ve phenom II X4 955 ayarında bir işlemci ile 30-40 fps arasında sıkıntısız oynarsın.

Ubersampling açıkken ki arada bariz bir kalite farkı var; işlemcin ne olursa olsun hiçbir tek kartlı sistemde (gtx 690 hariç) stabil 35 fps ve üzerini göremezsin.

Günümüz oyunları için ivy bridge i7 lere ekstra para yatırmaya hiç gerek yok. Bir i5 3570K şu anda ve yakın gelecekte işini fazlasıyla görür.

Tam anlamıyla ultra için en az gtx670 sli ve iyi bir işlemci şart anlayacağın. Bu bahsettiklerim full hd çözünürlük için geçerli. Çözünürlük düştükçe sistem gereksinimleri de kısmen azalacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Equinox1969 -- 26 Kasım 2012; 18:56:31 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger

quote:

donanımdan hic anlamam isimlerini yazsan cok makbule gecer hangi anakart, işlemci, ekran karti, ram almam gerekiyor

Bir süredir güncel donanımlardan uzağım eski teknolojileri önermek istemem o yüzden daha bilgili biri önerirse senin için daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equinox1969

Ubersampling kapalıyken, Win7 64bit işletim sisteminde 1080p full detaylarda, 8gb ddr3 1333, gtx580-670 arası bir kart ve phenom II X4 955 ayarında bir işlemci ile 30-40 fps arasında sıkıntısız oynarsın.

Ubersampling açıkken ki arada bariz bir kalite farkı var; işlemcin ne olursa olsun hiçbir tek kartlı sistemde (gtx 690 hariç) stabil 35 fps ve üzerini göremezsin.

Günümüz oyunları için ivy bridge i7 lere ekstra para yatırmaya hiç gerek yok. Bir i5 3570K şu anda ve yakın gelecekte işini fazlasıyla görür.

Tam anlamıyla ultra için en az gtx670 sli ve iyi bir işlemci şart anlayacağın. Bu bahsettiklerim full hd çözünürlük için geçerli. Çözünürlük düştükçe sistem gereksinimleri de kısmen azalacaktır.

Çok sagolun cok yardimci oldunuz ana kartan bahsetmemistiniz onuda ben bi tane gördüm ASROCK Fatal1ty Z77 Professional nasil bu iyimi bide ekran kartinda gtx 670 te karar kildim i5 3570k arastirdim cok çeşit var sizin dediginiz hangisi tam anlamiyla yazsaniz
    efsunger hocam ilgilenmen yeter tşk
  • Rica ederim,

İntel soket 1155 işlemci ve ileride SLI düşünüyorsanız anakart olarak MSI Z77A-GD55 tavsiye edebilirim. Hem uygun fiyatlı, hem de fiyatına göre gayet güncel özelliklere sahip ve overclock potansiyeli de yuksek bir anakart. İntel i5 3570K işlemci ile kullanırsanız ki şu an piyasada oyun amaçlı alınabilecek en iyi fiyat/performans işlemcisidir, uzun bir süre işlemci/anakart sıkıntısı yaşamazsınız.

MSI Z77A-GD55

INTEL Core i5 3570K

İndirimde fiyatları daha da düşecektir. Tabii benimki tavsiye sadece, anakart konusunda 1000 TL ye kadar bütçe ve beklentilerinize göre çeşitli alternatifler elbette bulunabilir. Z77 Pro gayet iyi bir anakart, fakat şu saatten sonra soket 2011 işlemcileri desteklemeyen bir ürüne o kadar para yatırmak pek mantıklı değil bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Equinox1969 -- 3 Aralık 2012; 20:44:46 >
  • Arkadaşlar, Lenovo Y580'de (i7 işlemci, 8 GB ram, 2 GB GTX660M) kaç fps alır sizce?
  • Arkadaşlar neoldu hatırlamıyorum ama kılıcım yok oldu. Şimdide neyaptıysam bi kılıç alamadım. Gidip satın aldım , evlerden buldum ama neyaptıysam sırtımda bir kılıç gözükmüyor vede elime alamıyorum. Nerede bu kılıçlar ? Nasıl bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.
  • Nasıl bir oyundur bu oyun ? Güzel midir, uzun mudur ? İlkini oynamam gerekir mi ? Xmas indirimlerinde almayı düşünüyorumda.
  • 2yi mutlaka oyna en azindan turkce guzeldir memnun kalirisn
    1i oynarsan karakteri tanirsin en azindan
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

Arkadaşlar neoldu hatırlamıyorum ama kılıcım yok oldu. Şimdide neyaptıysam bi kılıç alamadım. Gidip satın aldım , evlerden buldum ama neyaptıysam sırtımda bir kılıç gözükmüyor vede elime alamıyorum. Nerede bu kılıçlar ? Nasıl bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Arkadşalar başa alıp tekrar tekrar oynadım . Kılıcım kesinşikle kralın askerleri tarafından elflere saldırıldıktan sonra, kral katili ile dövüşmemden sonra kayboldu. Asıl sorun formüllerim ve iksirlerimde yok. Hayal meyal hatırlıyorum . Bir barın zemin katında depo diye biryere kaldırdım hepsini . Gidip nasıl alabilirm hepsini tekrardan ? Lütfen yardımcı olun kaldım böyle. Aldığım yeni kılıçlarda gelmiyor elime. Cedrici bulmam gerek kedi iksiri yapıp içeceğim , formüllerim yok . İMDAAAAT !
  • quote:

quote:

Arkadaşlar neoldu hatırlamıyorum ama kılıcım yok oldu. Şimdide neyaptıysam bi kılıç alamadım. Gidip satın aldım , evlerden buldum ama neyaptıysam sırtımda bir kılıç gözükmüyor vede elime alamıyorum. Nerede bu kılıçlar ? Nasıl bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Arkadşalar başa alıp tekrar tekrar oynadım . Kılıcım kesinşikle kralın askerleri tarafından elflere saldırıldıktan sonra, kral katili ile dövüşmemden sonra kayboldu. Asıl sorun formüllerim ve iksirlerimde yok. Hayal meyal hatırlıyorum . Bir barın zemin katında depo diye biryere kaldırdım hepsini . Gidip nasıl alabilirm hepsini tekrardan ? Lütfen yardımcı olun kaldım böyle. Aldığım yeni kılıçlarda gelmiyor elime. Cedrici bulmam gerek kedi iksiri yapıp içeceğim , formüllerim yok . İMDAAAAT !

Handaki depodan alamıyormusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

quote:

quote:

Handaki depodan alamıyormusun?

Ah o handaki depoyu bi bulabilsem !

Edit: Arkadaşım buldum Allahıma şükür :D Hanın alt katında barın yanındaymış. O barı en az 3 defa gezdim ve bulamamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeufeL-07 -- 29 Kasım 2012; 20:09:07 >
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.