Şimdi Ara

Saça jilet vurmak ilgilenenler buyrun...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
169.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben ufakken saçlar çok güzeldi ve gürdü öyle seyreklik de bulunmuyordu. Ben 8. sınıfda çok berbat ve hoyrat baktım, saç feleğini şaştı ve kendini toparlayamadı. Bu 10. sınıf bitti ve yaz tatiline girdik. Önceleride düşündüğüm gibi saçı jilete vurma fikri aklımdan çıkmıyor. Hani eskisi gibi olur seyreklik de kaybolur diye düşünüyorum. Bunun yanında ismini söylemiyim (reklam olmasın) saç çıkarıcı şampuanıda yeni yeni kullanmaktayım ve şuanda bir etkisini görmemekteyim. Birde şu var ben önceleri saçı öne yatırmamdan dolayı olsa gerek ki alın kıllanması oldu yani saçın önünde hafif bi saç çıkması meydana geldi ve şuanda kısa durumda, ben orayıda jiletletip diğer saçla eşitlenmesini sağlayayımmı?

Sorumu kısa bir şekilde anlatıcak olursam:

Benim saçımda seyreklik ve önlerde biraz kıvrılma (sanırım dalgalanma) ve de saçın genelinde bir solukluk (cansızlık) mevcut, önlerdede hafif bi saç çıkması oldu (alın kıllanması). Jilete vurmam ne tür bi etki yapar, nasıl sonuçlar doğurur?

• 0 a vurdurmus bırı olarak soylıyım.. eskısınden daha gur cıkıyor... yaklasık 2 3 sene once 0 a vurdurdum onceden sacım bu kdar gur ve sıyah degıldı sımdı sıyahıda astı artık o derece... bence jılet degılde makıneyle 0 a vurdur
  • Saçı kazıtmak saç tipini değiştirmez. Saçların canlı çıkmasını sağlar ama cansızlığa sebep olan etken hala aktifse tekrar eski problemle karşılaşırsın. Ve asıl merak ettiğin cevap: Saçın artmasını bekleme.. Bende yaz geldiğinde kazıtırım sıcakta saç çekilmiyor.
  • kepce degılsen 0 numara yakısır cogu kısıye
  • Madem kısa saçı göze aldın jilet vurdur. Makina ile 0 alamazsın, alabilecek olsan sinekkaydıyı usturayla yapmazlardı. Bir kere kazıt, sonra her hafta banyoda sakal traşı olur gibi Fusionla kendin kazırsın. Yalnız bu rahatlığa alışırsan kış geldiğinde sıkıntı çekebilirsin.
  • bir de su lafa cok alısman gerekece: tamburamın telleri seveyiim(!) bütün kelleri
  • Önce saçları kazıtacaksın, sonra üzerine 3 tane sarımsağı rendeleyip ve ezip süreceksin. 4 gün bu şekilde gezeceksin. Yıkamak yok, aslan yelesi gibi olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burhan -- 12 Kasım 2011; 10:04:31 >
  • sacu sıfıra vurdurmadan seyrekliğini azaltmanın bir yolu var mı.. ucuz bir yol..
  • jilet vurursan sakal gibi cikar
  • bir doz kemoterapi hepsinin ilacı valla..eskisinden 2 kat daha sık, gür çıktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Osman171

Arkadaşlar ben ufakken saçlar çok güzeldi ve gürdü öyle seyreklik de bulunmuyordu. Ben 8. sınıfda çok berbat ve hoyrat baktım, saç feleğini şaştı ve kendini toparlayamadı. Bu 10. sınıf bitti ve yaz tatiline girdik. Önceleride düşündüğüm gibi saçı jilete vurma fikri aklımdan çıkmıyor. Hani eskisi gibi olur seyreklik de kaybolur diye düşünüyorum. Bunun yanında ismini söylemiyim (reklam olmasın) saç çıkarıcı şampuanıda yeni yeni kullanmaktayım ve şuanda bir etkisini görmemekteyim. Birde şu var ben önceleri saçı öne yatırmamdan dolayı olsa gerek ki alın kıllanması oldu yani saçın önünde hafif bi saç çıkması meydana geldi ve şuanda kısa durumda, ben orayıda jiletletip diğer saçla eşitlenmesini sağlayayımmı?

Benim saçımda seyreklik ve önlerde biraz kıvrılma (sanırım dalgalanma) ve de saçın genelinde bir solukluk (cansızlık) mevcut, önlerdede hafif bi saç çıkması oldu (alın kıllanması). Jilete vurmam ne tür bi etki yapar, nasıl sonuçlar doğurur?

Sülo senmisin la? Kuzenimle aynı belirtiler makara bir isim... Herşey aynı

• quote:

Akaybolur diye düşünüyorum. Bunun yanında ismini söylemiyim (reklam olmasın)

Forumda yeni misin bilmiyorum ama her türlü markanın önerisi sorulduğu tavsiye verildiği karşılaştırıldığı bu forumda reklam olayını kafaya takma hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaPo Di CaPi 35

kepce degılsen 0 numara yakısır cogu kısıye

Ben karneyi aldığım gibi saçı makinayla 0'a vurdurdum.Hafif sarılık vardı.Sarılık gider mi diyorsun?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ÖssGazisi

quote:

Arkadaşlar ben ufakken saçlar çok güzeldi ve gürdü öyle seyreklik de bulunmuyordu. Ben 8. sınıfda çok berbat ve hoyrat baktım, saç feleğini şaştı ve kendini toparlayamadı. Bu 10. sınıf bitti ve yaz tatiline girdik. Önceleride düşündüğüm gibi saçı jilete vurma fikri aklımdan çıkmıyor. Hani eskisi gibi olur seyreklik de kaybolur diye düşünüyorum. Bunun yanında ismini söylemiyim (reklam olmasın) saç çıkarıcı şampuanıda yeni yeni kullanmaktayım ve şuanda bir etkisini görmemekteyim. Birde şu var ben önceleri saçı öne yatırmamdan dolayı olsa gerek ki alın kıllanması oldu yani saçın önünde hafif bi saç çıkması meydana geldi ve şuanda kısa durumda, ben orayıda jiletletip diğer saçla eşitlenmesini sağlayayımmı?

Sülo senmisin la? Kuzenimle aynı belirtiler makara bir isim... Herşey aynı

Yok yaw nerden çıktı ben osman

Hiç inanmadım da neyse

• quote:

quote:

Hiç inanmadım da neyse

Öleyim? Suda boğulayım? Top olayım? La walla ben osman :DDD

Anca seven bilir ölür kuzen yüzme biliyor yan komşusu top nefret eder sen kuzensin ulan
  • harbi bende düşünüyorum kazıtmayı hep kısa kestiririm jole felan hiç sevmem
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: uzil

bir doz kemoterapi hepsinin ilacı valla..eskisinden 2 kat daha sık, gür çıktı

Google'ye kemoterapi yazıyorum kanserle ilgili şeyler çıkıyor.

biliyom..bende o yüzden dedim zatenbi tedavi oldum..saç çıkma oranı %100 oranında arttı

• 3e vurdurdum birçok kez de 0 goze alamıyorum ya
  • Saçın rengini karartmadan sıklaştırmanın bi yolu varmı?
  • Saçlarım ince telli , seyrek ve fazla dökülüyor . Bundan çok huzursuzum acaba cildiyeciye gitsem bir faydası olur mu ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.