Şimdi Ara

Doping Adsl kullanan var mı? (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
2
Favori
144.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biz interneti iki kişi kulldanıyoruz. hattın gercek sahibi 1 katda. bende 3 katda oturuyorum.

7 aralık 2011 de tam apartmana gireceğim sırada komsumuz gelbi birsey konusacagım dedi. kadına ttnet adına arıyorum demisler. ev telefonunu kullanıyormusunuz demiş. hayır dedikten sonra konuya oradan girmis. hattınızı doping'e tasıyalım telefon ucreti ödemiyeceksiniz. telefonu iptal edecegiz. artı daha az ucrete internetinizin hızıda artacak demis. ayrıntılı anlatmıstı hepsini hatırlamıyorum. Bana sordu gecis yapayımmı diye. anlattıgına göre banada daha uygun geldi. tamam o sekilde olsun dedim. ertesi gün 8 aralıkda fax cekmiş. 9 aralıkda öğlen saat2 de telefonuna mesaj gelmis. 2 saat icinde hattınız aktif hale gelecektir diye. 2.30 gibide kullanıcı bilgileri gelmis. beni cagırdı iste gösterdi. hatda int var gözüküyor ama ttnete yönleniyor kullanıcı bilgileriniz yanlıs diyor. telefona gelen yeni kullanıcı adını ve sifreyi girdim.

İlk Basda kullanıcı adının doping'İ yazarken bir harf hatası yapmısım. o yüzden internet var gözüküyor ama sayfa yine acılmıyordu. neyse tekrar düzelttim. internete girdi. (bunu anlatmamın sebebi arkadasın biri dün yazmıs bu konuya. int var gözüküyor ama sayfa acılmıyor diye ifade etmis. sebebi belki bundan dolayı olabilir.)

İnternet geldikden sonra eve cıkıp int bi deniyeyim dedim. gercekdende 8 mbit in üzerine cıkacakmı diye. görmez olaydim.
    Ttnet kullanırken en düsük 8mbit di. idm programı ile film indirirken bazen 9mbit ve 1.0 mbit görüyordum. ve sasırıyordum. 700mb lık flmi 3-4 dakikada indiriyordum.
    Doping de denediğimde ise sadece 120kbyt hızla indirdigini görünce soka ugradım küfürü bastım. 700 mbytlık filmler artık doping sayesinde en az 1saat 30 dk da iniyor.

doping in sitesindeki internet hız testi sonucu (film indirirken) aksam
    dosya indirme hızı 121 kbps
    dosya yükleme hızı 68 kbps

hiçbir indirme yapılmadığı zaman (modemden baktığımda sadece aktif kullanıcı benim) diger komsunun pc kapalı durumda. (aksam)
    dosya indirme hızı 873 kbps
    dosya yükleme hızı 228 kbps

hiçbir indirme yapılmadığı zaman (sabah)
    dosya indirme hızı 1543 kbps 1mbayt üzeri sonunda gördüm.
    dosya yükleme hızı 565kpps

resmen icine ettiler. 1.2.. artık 3 gün dayanılmaz oluyor. düzelir belki diye daha nereye kadar sabrederim bilemiyorum. hat benim üzerime olmadığı icin suanda birsey yapamıyorum. eger böyle giderse komsuya söylerim. zaten oda dizi seyrediyor sürekli. bu durumda izlemesi imkansız. ben demeden o söyler bana. facebook da bi video dahi izlenmiyor. 4 sene önce yasadıgım gibi artık videoyu durdurup dolmasını bekliyorum..
    Bide interneti kurdukdan sonra. dopingden bi daha aramıslar hattınızı gecirelim diye. bunların kimseden haberleri yok. hattınız 8 mbit kaldırıyor desede inanmayın kontrol ettiklerini sanmıyorum. amacları sözleşmeyi yaptırmak. istersen kullanma onlar yine cayma paralarını alıyorlar. her halukarda para yine ceplerine giriyor.

Ttnet den şaşmayın. sonucda ttnet in alt yapısını kullanıyorlar. modemi kuramadığınız zaman ttnet e gider adam size modeminizi kuruverir. elinize verir. hattınızda sorun olduğunda gelip bakarlar. tabi bu biraz zaman alabilir. ama sonuçda geliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz-imr

merhaba.

Biz interneti iki kişi kulldanıyoruz. hattın gercek sahibi 1 katda. bende 3 katda oturuyorum.

7 aralık 2011 de tam apartmana gireceğim sırada komsumuz gelbi birsey konusacagım dedi. kadına ttnet adına arıyorum demisler. ev telefonunu kullanıyormusunuz demiş. hayır dedikten sonra konuya oradan girmis. hattınızı doping'e tasıyalım telefon ucreti ödemiyeceksiniz. telefonu iptal edecegiz. artı daha az ucrete internetinizin hızıda artacak demis. ayrıntılı anlatmıstı hepsini hatırlamıyorum. Bana sordu gecis yapayımmı diye. anlattıgına göre banada daha uygun geldi. tamam o sekilde olsun dedim. ertesi gün 8 aralıkda fax cekmiş. 9 aralıkda öğlen saat2 de telefonuna mesaj gelmis. 2 saat icinde hattınız aktif hale gelecektir diye. 2.30 gibide kullanıcı bilgileri gelmis. beni cagırdı iste gösterdi. hatda int var gözüküyor ama ttnete yönleniyor kullanıcı bilgileriniz yanlıs diyor. telefona gelen yeni kullanıcı adını ve sifreyi girdim.

İlk Basda kullanıcı adının doping'İ yazarken bir harf hatası yapmısım. o yüzden internet var gözüküyor ama sayfa yine acılmıyordu. neyse tekrar düzelttim. internete girdi. (bunu anlatmamın sebebi arkadasın biri dün yazmıs bu konuya. int var gözüküyor ama sayfa acılmıyor diye ifade etmis. sebebi belki bundan dolayı olabilir.)

İnternet geldikden sonra eve cıkıp int bi deniyeyim dedim. gercekdende 8 mbit in üzerine cıkacakmı diye. görmez olaydim.
    Ttnet kullanırken en düsük 8mbit di. idm programı ile film indirirken bazen 9mbit ve 1.0 mbit görüyordum. ve sasırıyordum. 700mb lık flmi 3-4 dakikada indiriyordum.
    Doping de denediğimde ise sadece 120kbyt hızla indirdigini görünce soka ugradım küfürü bastım. 700 mbytlık filmler artık doping sayesinde en az 1saat 30 dk da iniyor.

hiçbir indirme yapılmadığı zaman (modemden baktığımda sadece aktif kullanıcı benim) diger komsunun pc kapalı durumda. (aksam)

resmen icine ettiler. 1.2.. artık 3 gün dayanılmaz oluyor. düzelir belki diye daha nereye kadar sabrederim bilemiyorum. hat benim üzerime olmadığı icin suanda birsey yapamıyorum. eger böyle giderse komsuya söylerim. zaten oda dizi seyrediyor sürekli. bu durumda izlemesi imkansız. ben demeden o söyler bana. facebook da bi video dahi izlenmiyor. 4 sene önce yasadıgım gibi artık videoyu durdurup dolmasını bekliyorum..
    Bide interneti kurdukdan sonra. dopingden bi daha aramıslar hattınızı gecirelim diye. bunların kimseden haberleri yok. hattınız 8 mbit kaldırıyor desede inanmayın kontrol ettiklerini sanmıyorum. amacları sözleşmeyi yaptırmak. istersen kullanma onlar yine cayma paralarını alıyorlar. her halukarda para yine ceplerine giriyor.

Ttnet den şaşmayın. sonucda ttnet in alt yapısını kullanıyorlar. modemi kuramadığınız zaman ttnet e gider adam size modeminizi kuruverir. elinize verir. hattınızda sorun olduğunda gelip bakarlar. tabi bu biraz zaman alabilir. ama sonuçda geliyorlar.

vallahi 1 senedir doping kullanıyorum ttnet de 8 mb kullanıyordum ve modem arayüzünde hızım 1024 gözüküyordu defalarca aramama rağmen kavga etmemem rağmen yükseltmediler santralle aram 3 sokak he yanlış anlama neymiş bulunduğumuz santralde problem var cart curt banane benim sorunummu bana 8 mb diyerek 1 mb vermek adilik neyse doping e geçdim bende dedim elin ttnet i yiyeceğine doping yesin iyiki geçmişim 1 sene oldu geçeli bu zamana kadar ne bir kopma ne bir arıza nede hat değerleriyle oynama hiç bir şey olmadı hergün modem arayüzünden hat değerlerine bakıyorum her hangi bir düşüş olursa hır çıkarayım diye ve gerçektende hır çıkarınca çok faydası oluyor bağırıp çağırınca sana kaybetmek istemedikleri müşteri gözüyle bakıyorlar öteki türlü tamam tamam dersen bunlar bi halttan anlamıo geçir gitsin dicekler ama inan bana hır çıkaracaksın:) her neyse şu an aldığım hız 13 mb evet 8 mb kullanıyorum 13 mb hız alıyorum tarifem 8 mb ekadar 25 gb akk hat değerlerim çok iyi ve hızı 13 mb sabitlemişler ttnetdeyken aldığım hız neydi 1 mb gerçekten çok memnunum şimdilik valla ilerde sorun çıkarsa bilmiyorum ama şu ana kadarki gözlemlerim güzel ...

• arkacaşlar okuyorum birileri ttnet şaşma diyor birileri doping memnunum diyor ama dopingi savunanların veya ttnet i savunanların müşteri temsilcisi olmadığını nerden bilim hepinizinde mesaj sayısı düşük

ben araştırmaya devam edicem ama gerçekten doping kullanan dh üyeleri yazsa çok daha iyi olcak asıl cevapları onlardan alabiliriz

şuan hala düşünüyorum doping mi ttnet mi adsl mahkumuyuzzzzzz
  • bende araştırıyorum uzun süredir kesin olarak doping daha iyidir diyen yok ama ttnet den şaşma maceraya gerek yok diyende azımsanmayacak ölüçüde.
  • ben dsmart smile adsl ve doping kullanıcısı olarak ttnete geçtim rahat ettim abi adam akıllı hizmet alıyorum yaa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

ben dsmart smile adsl ve doping kullanıcısı olarak ttnete geçtim rahat ettim abi adam akıllı hizmet alıyorum yaa.

superonline'a geçseydin daha akıllısını alırdın;) (ttnet kullandım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsele

ben kullanıyom ve kötü ya bir ay sonra ttnet e geçcem internetimi görmek isteyenlerhttp://lcut.in/zi5 tıklasın ve izlesin

şaka mısın? o linkle ne alaka
  • Dopingden 3 kişi aradı..3u de konuşmadan aciz seyyar satıcıyla konuşuyo gibi hissettim kendimi ya..
    10tl'ye limitsiz hizmet verseler bile ttnetten vazgecmem.. 2-3 defa baglantımda sorun oldu hemen ilgilendiler ben cok memnunum.. Cok da arastırmadım ama sanırım doping sahibinin ensesi kalınmış, tek soyledikleri şey o bilmem ne cukuova holdingin sihibi filan filan sadece okadar bilemiyorum =) Aslında belki hizmtlri iyidir diye düşünmedim deil ama hattaki elemanlar soguttu beni.. utanmasalar pazarlık filan yapalım diycekler.. bi cene var maşallah 7dk'da anca kapayabildim teli ilgilenmiyorum dediğim halde...
    Cok laf sevmem ben arkadaş.. mendil satıcılıgı yapsın doping elemanları tam uyar bence hihihi =)
  • doping i kötüleyip duruyorsunuz yok işte ttnet direk sorunlara müdahale ediyor falan filan diyorsunuz ama bende şunu belirteyim 2-3 yıl önce internetimde çok problemler yaşadım ttnet ile haftalarca ugraştığım oluyordu hatta 3 hafta önce gene kopma sorunu vardı ttnet 1-2 hafta gene çektirtti bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsele

ben kullanıyom ve kötü ya bir ay sonra ttnet e geçcem internetimi görmek isteyenlerhttp://lcut.in/zi5 tıklasın ve izlesin

iyide niye link verion anlamadım casusmusun nesin hızı yavaş olan adam hız testi koyar ALLAHIM YARABBİM...
  • 1. ttnet eski kullanıcıyısm 5 senedir toplamda sorunlar için 10 defa destek merkezini aradadım. 7 nci aydan beri doping kullanıcısıyım hemen hemen haftada bir aramak zorunda kaldım

2. abone olmadan önce ve sonra doping destek merkezini aradığımda söylenen sözler ve diyologlar

ÖNCESİ -- SONRASI
    ttnet de maksimum 4mbps alıyorum - kendi altyapımızı kullanıyoruz 8 mbps kadar alabilirsiniz -- hattınız maksimum 6 destekliyor - hala 4mbps kullanıyorum
    modem isemiyorum - kampanya dahilinde ücretsiz modem gönderiyoruz ek ücret alınmayacak -- modem isterseniz ekstra ücret - modem alamadık
    8 mbps kadar tarifede 25 gb kota var - var ama uygulanmıyor --- ilk 3 ay hıda düşme yok - 4 ncü ay ayın 7 sinde hız 1 mbps
    ttnetten geçiş yapıyorsunuz aboneliğim ne şekilde sonlanıcak- tüm işlemleri biz yapıyoruz -- ön ödemeli çalışıyoruz - ilk ay hem ttnet faturası ödedim hemde 2 aylık doping, içinde bulunan ay ve bir sonraki ay
    abonelikiptali durumunda nasıl bi işlem olucak - abonelik iptalinden sonraki ayın fat. da ödeyeceksiniz -- iptal etmek istiyorum - 140 tl kapatma ücreti + son faturanızı ödersiniz
    taahüt sürenüz ne kadar - 2 yıl ayda 6 ay 29 tl 1 yıl 36 tl ( 1 yıl yaptık ) -- hayır sistemde 24 ay görünüyor yanlış bilgi verilmiş öyle bir kampayamız yok

ve aklıma gelmeyen bir çok şey...

ayrıca bazı sorunlar şu şecekilde gelişti;

Birgün net kesildi aradım, altyapı çalışması olduğu söylendi, gece 12 ye kadar açılacağı söylendi 3 gün internet gelmedi, yan komşu ttnet kullanıyor ve kesinti yoktu bu arada defalarca arama yapıldı her gün bu akşkam 12 ye kadar düzelecek denildi

3 ncü ayki faturada ödeme fazla çıktı iki aylık tutardan 9 lira eksik olarak ödendi, sonraki ay 9 tl tutar ödemek istediğimizde ödeyemedik borç hala toplam olarak görünüyordu dopingle görüşmelerde ödenen tutarın hala sisteme geçmediğinden faturanın son ödeme tarihinden sonra yatırmamız gerektiği söylendi, iyi dedik ve sonra ödedik, ne oldu dersiniz bir ay sonraki faturada 9 tl için1 günlük geçikme faizi konulmuş

sonraki ödemede son gün ödeme yapıcaz borç görünmüyor, fat
    ura elimizde doping destek aranıyor - borcunuz sistemde görünüyor abone nuraları değişti no başındaki 1 ve 2 rakamlarını kaldırın o şekilde ödeme yapın - tamam deyelim, denedik yine çıkmadı - nerden ödeme yapıyorsunuz - posthaneden - ozaman anone no başına birde 3 tane sıfır koyun - he tamam şimdi oldu, burdaki amaç nedir acaba

Artık iyice delirmişim dedim yok olmıycak hattı iptal edin, fax çekmeniz lazım dediler, tamam çekelim kimlik fotosu imza, peki ne kadar da kapanır - siz faxı önderil ilgili arkadaşlara ulaşınca hattın iptal edilir - ne kadar sürer - o kunuda net bişey söyleyemeyiz - peki talebimin ulaşıp ulaşmadığını teyit edebilecekmiyim- hayır öyle bi sistem yok - yani sizin keyfinize 3 ay kapatmasanız ben kullanmak zorundayım - yoğunluğa bağlı o kadar sürmez

Hat sahibi ben değilim annem üzerine kayıtlı - o zaman annezin imzalı faxı olması lazım - ama sözleşmeye benden imza aldınız o zaman hat sahibi olup olmadığımı sorgulamadınız - hakkınızda yasal işlem başlatılır

not : ben sizin ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xafer12 -- 8 Ocak 2012; 0:50:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: makavel1

arkacaşlar okuyorum birileri ttnet şaşma diyor birileri doping memnunum diyor ama dopingi savunanların veya ttnet i savunanların müşteri temsilcisi olmadığını nerden bilim hepinizinde mesaj sayısı düşük

ben araştırmaya devam edicem ama gerçekten doping kullanan dh üyeleri yazsa çok daha iyi olcak asıl cevapları onlardan alabiliriz

benide 1 haftadır arıyorlar bende araştırma içindeyim napcam şimdi diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadolulu1

quote:

Orijinalden alıntı: makavel1

arkacaşlar okuyorum birileri ttnet şaşma diyor birileri doping memnunum diyor ama dopingi savunanların veya ttnet i savunanların müşteri temsilcisi olmadığını nerden bilim hepinizinde mesaj sayısı düşük

benide 1 haftadır arıyorlar bende araştırma içindeyim napcam şimdi diye

mesaj sayılarına bakın

bence hiç bulaşmayın, altyapı olarak hiçbir farkı yok, eğer hızınızda hat değerleriniz iyi olmasına rağmen düşük hız varsa ttnete mesaj atıyorsunuz ilgileniyorlar, ttnet destek var forumda, twitter var.

+

altyapı iyileştirmesi vs olursa ilk olarak ttnet aboneleri faydalanıyor, bunu bizzat santral yetkilisinden duydum ben. Forumda da 1000 kere dile getirildi, belki sadece biraz fiyat avantajı olabilir ama teknik olarak altyapı problemleriniz düzelmez. Eğer mevcut hattınızda sorun varsa sorun olmaya devam eder.

Eğer hızla ilgili sorununuz varsa modem değerlerinizi foruma koyarsınız, yüksek hız alabiliyorsanız zaten verirler.

Gerisi de hikaye.

• aman haaa kardeşim uzak durun!!!!! zaten kendi alt yapısını falanda kullanmıyor. kendi alt yapımız hızımız şu kadar palavralarına kanmayın bağlandığınız bölgede eminim ttnet onların iki katı hız imkanı sunuyordur. önemli olan laf değil gerçekleşen hız hodri meydan bende bin megabit le adsl sunuyorum .... yalandan kim ölmüş. aslı varken müsvetteleri ile uğraşmayın derim .... haaa yok ben illede deneyecem derseniz buyrun yaşayın görün.....
  • Eski mesajlarıma bakabilirler bizzat kullandım,hatta ilk 20 gün filan harikaydı... Fakat benim bile bildiğim sorunu (kendileri bilerek yaptığı) çözmek için hiçbir uğraş sarfetmediler.Üstüne tonla telefon parası,kapatma parası,kullanmadığım internetin parası ödettirdiler.

TTnetden ayrıldığıma pişman oldum.Hemen geri ttnete geçtim oh be dünya varmış dedim.Şuan 18mbit internet kullanıyorum,bir kere bozulmadı,bozulsada muhattabım insanlar olacağını çok iyi biliyorum.(eskiden bikaç kez arıza olmuştu hemen gelip çözmüşlerdi)

Türktelekom memuru bile arızayı çok iyi bildiğini fakat TTnet olmadan destek veremeyeceğini söyledi artık gerisini siz düşünün

Konu hakkında merak eden ve almayı düşünen arkadaşlar varsa özel mesaj atsınlar detaylı bilgi verebilirim.

• Bende artık ttnetle devam kararı aldım.24ay daha tahhadüt verdim faturam 59dan 39a düştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz-imr

merhaba.

vallahi 1 senedir doping kullanıyorum ttnet de 8 mb kullanıyordum ve modem arayüzünde hızım 1024 gözüküyordu defalarca aramama rağmen kavga etmemem rağmen yükseltmediler santralle aram 3 sokak he yanlış anlama neymiş bulunduğumuz santralde problem var cart curt banane benim sorunummu bana 8 mb diyerek 1 mb vermek adilik neyse doping e geçdim bende dedim elin ttnet i yiyeceğine doping yesin iyiki geçmişim 1 sene oldu geçeli bu zamana kadar ne bir kopma ne bir arıza nede hat değerleriyle oynama hiç bir şey olmadı hergün modem arayüzünden hat değerlerine bakıyorum her hangi bir düşüş olursa hır çıkarayım diye ve gerçektende hır çıkarınca çok faydası oluyor bağırıp çağırınca sana kaybetmek istemedikleri müşteri gözüyle bakıyorlar öteki türlü tamam tamam dersen bunlar bi halttan anlamıo geçir gitsin dicekler ama inan bana hır çıkaracaksın:) her neyse şu an aldığım hız 13 mb evet 8 mb kullanıyorum 13 mb hız alıyorum tarifem 8 mb ekadar 25 gb akk hat değerlerim çok iyi ve hızı 13 mb sabitlemişler ttnetdeyken aldığım hız neydi 1 mb gerçekten çok memnunum şimdilik valla ilerde sorun çıkarsa bilmiyorum ama şu ana kadarki gözlemlerim güzel ...

doping bizim anlaşmayı 1 mbit yapmış. 2 hafta sonra anlaşmamız 8 mbit e çıkarıldı. bu sefer int yoktu. çünkü doping'in hattı 8 mbit desteklemiyordu. telefonla konusarak bana ads nin sabitlenip sabitlenmediğini sordu.. ilk 8 mbitde sabitlenmedi. sonra 6 mbit yaptı yine modemdeki adsl sabitlenemedi. 4 mbit yapınca sonunda sabitlendi. sonuç olarak bizim 8mbit in yarısı boşa gitti. neyseki bunada şükür 1 mbit den kat kat iyi.

• ücretsiz deneme süresi bittiğinden beridir sürekli kopmalar yaşıyorum hız 8mb olması gerekirken 1mb i zor buluyor. Müşteri hizmetlerinin bahanesi hazır iç hattınızda sorun var iç hattım daha bir yıllık ttnette hiç sorun yaşamazken dopinge geçtiğimden beri bir türlü temel almadı net var gibi gözüküyor ama yok ...

ha birde ttnette en azından yüzyüze görüşebileceginiz ofisler var dopingte hiç bir şey yok zaten abone yapmak için aradıklarında özellikle yaptıklarını düşündüğüm sesi kesik kesik vermek gibi bir numaraları var nereden aradıklarını anlamıyorsunz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haci99 -- 12 Şubat 2012; 14:08:34 >
  • Anlaşıldı ki ttnet ten şaşmayacaksın. Ama yazmadan edemeyeceğim.

Doping adsl den aradılar, Çukurova Holding kapsamında ve vaadlerini sundular;

1- 25mb çıkan hız. Min.8mb
    2- İlk 5 ay 39 lira sonraki 19 ay 54 lira.
    3- 15 lira karşılığında 200 dakika konuşma (şehiriçi dışı)
    4- Kablosuz modem hediye. 120lira değerinde(ymiş)
    5- Kopma sorunu hiç yaşanmayacak kadar(mış)

Sizce bu vaadlere göre geçmemde bir sakınca var mı?

Evimdeki Ttnet ile yaptıklarımın daha fazlasını yapıyor bu yeni kurulum. Ama güvenmek ve sizlerin de bilgisine başvurmak istedim. Siz olsaydınız ne yapardınız? Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r.s

Anlaşıldı ki ttnet ten şaşmayacaksın. Ama yazmadan edemeyeceğim.

Doping adsl den aradılar, Çukurova Holding kapsamında ve vaadlerini sundular;

1- 25mb çıkan hız. Min.8mb
    2- İlk 5 ay 39 lira sonraki 19 ay 54 lira.
    3- 15 lira karşılığında 200 dakika konuşma (şehiriçi dışı)
    4- Kablosuz modem hediye. 120lira değerinde(ymiş)
    5- Kopma sorunu hiç yaşanmayacak kadar(mış)

Sizce bu vaadlere göre geçmemde bir sakınca var mı?

Evimdeki Ttnet ile yaptıklarımın daha fazlasını yapıyor bu yeni kurulum. Ama güvenmek ve sizlerin de bilgisine başvurmak istedim. Siz olsaydınız ne yapardınız? Saygılar.

Mevcut hat değerleriniz nasıl, eğer güzelce bence geçilebilir. Yani bölgenizde altyapınız iyiyse teklif iyi duruyor. Zaten şuan 56 kusur geliyor fatura.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.