Şimdi Ara

Doping Adsl kullanan var mı? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
2
Favori
144.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BIYIK_USTA

Valla yaklaşık olarak bir haftadan beri dopingin 8 mbit paketini kullanıyorum ve şunu söyleyim şimdilik hiç bir sıkıntım yok.İnşallah bundan sonrada olmaz
    Elemtere fişşş kem gözlere şişşş...

yalın adsl yi nasıl baglıyorlar hocam sabit hat olsa onu açarlar hatta yok evi nasıl buluyor bunlar:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

quote:

Valla yaklaşık olarak bir haftadan beri dopingin 8 mbit paketini kullanıyorum ve şunu söyleyim şimdilik hiç bir sıkıntım yok.İnşallah bundan sonrada olmaz

yalın adsl yi nasıl baglıyorlar hocam sabit hat olsa onu açarlar hatta yok evi nasıl buluyor bunlar:)

@halilcc

Yalın adslye geçiş ben dopinge başvurduğumda daha aktif değildi.En iyi bilgiyi müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsin.
    Bence 444 10 45i bir ara
  • quote:

quote:

quote:

@halilcc

Yalın adslye geçiş ben dopinge başvurduğumda daha aktif değildi.En iyi bilgiyi müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsin.
    Bence 444 10 45i bir ara

aradım acan yokki bekle bekle bende bu arada smileyi aradım dedim kapatın şu kablumbağa hızında internetinizi tamam biz sizi ararız dediler eskiden internet mi vardı.hocam daha yeni dopingli olmuşsunuz yalın adsl degil mi sizinki ttnet yeni aboneye yalın adsl veriyor
  • Ben vazgectim.Şimdi bir kampanya varmış;ilk 7 ay 30 tl ödüyorsunuz 7nci aydan sonra 8 mbite kadar hız tarifesinde ayda 47 TL ödüyorsunuz dediler.25 gb kota limiti mevcutmuş.Ancak kotayı aşarsanız ekstra ücret oluyormuş.Nedir bu anlamadım.Telefonu suratına kapattım
  • quote:

Ben halen bekliyorum gerçi bir ana unutmuşum sözleşme filan imzalamıştım galiba
    Bu arada ttnet faturam geldi. Ha bugün ha yarın açmaları lazım yoksa yeni aya ttnet olarak girdim bile

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

quote:

Ben halen bekliyorum gerçi bir ana unutmuşum sözleşme filan imzalamıştım galiba
    Bu arada ttnet faturam geldi. Ha bugün ha yarın açmaları lazım yoksa yeni aya ttnet olarak girdim bile

yalın adsl olarak mı başlayacaksınız siz,doping başlattı dimi yalın adslyi
  • doping i aradım yalın adsl başlamadı daha dediler ne zaman başlar dedim bilmiyok dedi.bana denk gelen midir bilmem ama çok amatör geldi bana müşteri hizmetleri.
  • quote:

doping i aradım yalın adsl başlamadı daha dediler ne zaman başlar dedim bilmiyok dedi.bana denk gelen midir bilmem ama çok amatör geldi bana müşteri hizmetleri.

Halilcc

Gazetede okuduğum habere göre şuan TTnet hariç diğer hiçbir firma yalın adslye geçmemiş ki sen dopingi arayıp sorduğunda oradanda yalın adsl hizmetinin başlamadığı cevabını almışsın.Bizim evde ev telefonu hala kullanıldığı için yalın adslyi pek önemsemedim ama sen ev telefonunu kullanmıyorsun sanırım.Sen bu yalın adsl hizmetinden de faydalanıcam diyorsan eğer TTnetle görüşmek zorunda kalacaksın.
    Buarada basit bir hesap yaparsak eğer
    TTnet+Yalın Adsl hizmet bedeli
    Doping-Smile-Vb.+ Telefon sabit ücreti

Sen bu yukarıda sıraladığım şeyleri seçeceğin internet paketine göre üç aşağı beş yukarı bir hesap et, hangisi daha avantajlıysa, hangisi kesene daha uygunsa ona göre birini seçip yoluna devam et bence.Sana tavsiyem fazlada kafa yorma yoksa sonunda 1megabit-2megabüt-yalın ödsl diyerek çıldırabilirsin
  • Bugün açıldı
  • quote:

Bugün açıldı

Hayırlı olsun. Ben de bekliyorum. Bugün aradım TTnet'in iptalini bekliyoruz dedi. Ben de bekliyorum bakalım.

Daha yeni kullanmaya başladın ama hız nasıl? Bir sorun var mı? Bir de Ping ve hız testlerini ekleyebilir misin?
  • iyi yakalamışsınız ama millet anlamamış. Evet Telekom bilgilerimizi kesin SATTI.

quote:

Orijinalden alıntı: makrombor

arkadaşlar herkese iyi günler..üyeliğim çok eski olmasına rağmen foruma nadir giren yada sadece izleyen bir üyeyim.topiği baştan okuyunca ben de kendimden bilgileri paylaşıyım istedim.başımdan geçen bi olayı anlatmak istiyorum.24 aralık gibi 2 3 yıldr kullandığm ttnet adsl de telefondaki temsilcinin kelime oyunu ve de kandırması neticesinde tarife değiştim.2mbit sınırsızdan 4m bit net limitsiz tarifeye geçtim.bağlantı öyle berbatlaştı ki,sürekli kopar oldu.ben de eski tarifeme geçmek istediğimi söyledim.geçirmemek için 40 takla attılar,sonra da tarifelerin değişeceği güne bana taahhüt verip o gün değiştirebilirsniz internetten dediler.tabi ben ancak 2 ocak da keklendiğimi anladım.o kadar çok şikayet ettim ki artık utandılar heralde geri döndüler.ama 1 hafta geçti.sorunu hemen hemen hallettim ama aleni olarak insanı salak yerine koymak için uğraşıyorlar ve son şikayeti çözmüş gibi davranıp eski hataların üstünü örtmeye çalışıyorlar.benim asıl dikkatimi çeken durum ttnet le sorun yaşadıktan sonra 1 2 gün sürmeden biri adsl tarafından aranmam.hatta üyeliğe geçmem için çeşitli referans müşteriler de gösterebileceklerini söylediler bana ama geçmedim.o kadar şikayet okudum ki napıcağımı şaşırdım.bugun de doping aradı beni.direk sordm nerden numaramı buldunuz diye,söyledikleri şu.biz telekomun portunu kullandığımız için buraya belli bi kira parası ödüyoruz ve buna karşılık da müşteri bilgilerine ulaşabiliyoruz.yani adsl kullancılarının bilgileri bir havuzda mevcut ve telekom da bunları para karşılığı satıyor ya da böyle bi yönetmelik falan varki hepsi görebiliyor.Bir de şuna dikkat edin,apartmandaki adsl kutusu değiştirildi geçen yıl.ben ttnet e çok şikayet gönderince telekomdan birileri geldi bağlantı hızıma bakmaya.söyledikleri şu.aparmandaki ana kutuda bağlantı hızı 7000 mbps gözüküyor.ama dairede oynak rakam.yani 1000 3000 6000 değişiyo bazen 0 bile oluyor.apartman tesisatındaki kablolar eski olduğundan iletim sorunu çıkıyor.bana önerilen dışarıdan kutudan daireye yeni bir hat çektirmem oldu.ben de bunu düşünüyorum açıkçası.ama yine de işe yarar mı emin değilim söylenen sözlere inanmak durumundayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erh_tun

quote:

Bugün açıldı

Hayırlı olsun. Ben de bekliyorum. Bugün aradım TTnet'in iptalini bekliyoruz dedi. Ben de bekliyorum bakalım.

Daha yeni kullanmaya başladın ama hız nasıl? Bir sorun var mı? Bir de Ping ve hız testlerini ekleyebilir misin?

Sağolun , hızda sorun yok daha bugün bağlandı biraz daha kullanmak lazım
  • Dün dopingçiler beni de aradılar taa İzmir'den yarım saat dil döktüler. Anlatılanlar fena değildi ama ben en çok ta numaramı nerden bulduklarına takmıştım portiwashere in dediği gibi aynen yakaladım, laf arasında TTNetten deyiverdi hemen lafına devam etti ben de üstelemedim havuz olayı gibi bişey olduğu belliydi. Neyse ben geçen yıl yalın ADSL gelirmi diye çok bekledim ve en sonunda mecburen Ocak 2010 da 2 yıllık sözleşme ile Turkcell Vınn aldım. Sınırlı yetmeyince bir de sınırsız TTNET aldım ilk 6 ay 29 TL iken sonra 50 oldu. Ocak 2011 de zam yapmışlar 60 TL ödüyorum. Dopingin 30 TL si çok güzel ama TTNET ten çıkmak için gerekli AKIL PARASI 250-300 TL. Dopingin internet faturası aylık 30 TL den 16 aylıkmış, sabit telefon ücreti de hesaplıymış. 13 yerine 7 TL artı bir kaç aylığına cep tel aramak dahil 1500 dakika da hediye veriyorlarmış. Şu anda çıkış yapmaya yetecek 250-300 TL olmadığı için çıkamıyorum maalesef. Çıkabilsem hiç durmayacağım.. 60 vınn + 60 TTnet internet + 20-30 da ev tel = 150 TL ye yakın tuyuyor sadece internet masrafı kurtulamadım gitti. Sözleşmeli şeylerden uzak durun en iyisi... Bugün kapattırmaya kalksan 40 takla atıyorlar 2-3 ay donduralım fatura göndermeyelim diye ama yakalayınca da pis avlıyorlar.

Bir de yukarıda Makrombor un dediği gibi "apartmanda" dışarıdan gelen en yakın prizden internet aldığınızda hızınız çok iyi ama odalar arasında diğer prizlerden kullanırsanız %50 hızınız düşüyor gerekirse kendiniz kablo alıp uzatma kullanın ama prizleri kullanmazsanız çok iyi oluyor..
  • kesinlikle tavsiye etmem dopingi baştan aşaığ rezalert ben yandım siz yanmayın derim benim çekecek cezam varmış 4 sene ttnet kulandım müşterihizmetlerinin numarasını dahi bilmem ama doping daha ilk başlarda ezberledim 1 sene oldu 2 yıl tahüt vermiştim tahütün dolduğu gün ttnete geçeceğim işin şakası klmadı artk 20tl fazla olsun internetim sağlam olsun bunlarla dopingle sağlığım bozuldu pc açarsın internet yok yada o kadar yavaştır ki sayfaları bile açmaz bazende bakarsın uçar 5 dakiksaı 5 dakikasına bazen tutumuyor sonra sarılırsın telefona ararsın müşteri hizmetlerini telefona bakan kimse olmaz kendi kendine çıldırır durursun benden tavsiye sakın böyle hatalara düşmeyin kendi altyapılarını kulandıkları felan da hikaye tamamen herşey ttnetin sadece taşeronluk yapıyorlar o kadar hızınız ne kadar hızlı olsada ping süreniz asla ttneti yakalayamaz dopingte özelikle oyun oynayanlar heleki hiç tavsiye etmem
  • arkadaşlaar bende yeni başvuru yapacağım 6 yıldır 49 tl ttnete ödüyorum sizce en iyi sonucu alabileceğim hangisidir. yine limitsiz tarife kullanmayı düşünüyorum süperonlinenin sağlamış olduğu hizmet nasıl kullananlar varmı yardımcı olurmusunuz ayrıca evimde tel. faturasıda ödemek istemiyorum... sadece net olsun istiyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erh_tun

quote:

Bugün açıldı

Sağolun , hızda sorun yok daha bugün bağlandı biraz daha kullanmak lazım

@Am@deus

Ben hala bekliyorum. Bugün aradım doping ADSL'yi ttnet'in portu boşaltmasını bekliyoruz; eğer isterseniz ttnet i arayıp iptal için işlemleri hızlandırmasını söyleyebilirsiniz dediler. Siz ttnet'i iptal edilmesi için aramışmıydınız? Hatınız sözleşmeyi imzaladıktan kaç gün sonra açıldı?

Ayrıca şu ana kadar herhangi bir sorunla(kopma, hız düşüşü, ping durumu vs.) karşılaştınız mı?
  • Arkadaşlar bende geçicem bir sıkıntı oluyormu ? İnternet kesilmesi falan.8mbit'e geçicemde 25gbden sonra para artışı oluyormuş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celldweller

Arkadaşlar bende geçicem bir sıkıntı oluyormu ? İnternet kesilmesi falan.8mbit'e geçicemde 25gbden sonra para artışı oluyormuş?

25 gb sonra 1 mbt oluyo sözleşmede böyle yazıyo ama hızını düşen görmedim para artışı falan yok
  • herkese iyi geceler arkadaşlar. benim sözleşmem ttnetde dün bitti bende dopinge geçmeyi düşünüyorum kullanan arkadaşlar nasıl doping gerek hız bakımından gerek servis bakımından ha bide 25gb geçtiği zaman hız düşmesi oluyormu? benim ttnetde olmadı şuan 78gb halada olmadı daha öncede doping hakkında veya başka internet servis sağlayıcısı önerilerinizi ve bilgilerinizi bekliyorum.... şimdiden teşekkürler...
  • Kullanan var.. BEN

4-5 ay önce ttnet ten doping adsl e geçtiğime çok pişman oldum. Resmen adam kazıklıyorlar. 4BG limitli Sözde 6 ay x 12 tl ödeyeceksiniz. Alakası yok. Kotayı öyle güzel şişiriyorlarki size her ay 10-15 tl fazla fatura geliyor 22-26 tl para ödüyorsunuz. 4-5 yıllık TTnet adsl aboneliğim döneminde o kadar film indirdim şarkı indirdim kotamı aşamadım. Ama şimdi nerdeyse hiç dosya müzik film indirmiyorum ama adamlar kotaya bir güzel bindiriyorlar. Son derece şikayetçiyim. Bir sorunum olmuştu sorunu çözene kadar ödediğim telefon parası adsl parasını 10 a katladı. Biraz tasarruf edelim derken zarar ettik. TTnetten bir şikayetiniz yoksa ASLA tavsiye etmem..
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.