Şimdi Ara

Doping Adsl kullanan var mı? (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
2
Favori
144.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dıgıturk+ınternetmı

tttnetmı
    bende bunlar arasında gıdıp gelıyorum yada ttnet e 50 tl ye devammı edımmm
  • hiçbiri hepsi aynı
  • Ben işyerinde Doping Adsl kullanıyorum gayet memnunum ama eve de baglatayim dedim 10 gündür baglayamadilar, biraz gözümden düştüler açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya beyler doping net 31 aralık 2012 ye kadar 24 aylık sınırsız interneti ayda 39 tl ya veriyor nasıl acaba iyimi ??

kullanan varsa yardımcı olabilirmi acaba

adil kullanım kotası kaç gb ve hız gerçekten 8 mbps veriyormu ??

acil yardım yılbaşına kadar sınırsız net alma gerekiyor kafam çok karışık acil yardım edin
  • ben de çok kararsızım, dopinglesek mi acaba
  • arkadaslar bugun benide aradılar daha kampanya yı anlatmadan telefondaki bayana ben ınternetten araştıracagım olumlu bulursam olabılır dedim.
    ve ilk DH geldim olumlu olumsuz yorumları okudum. ''sonra şikayet var'' sitesinden şikayetleri de görünce ben gecmemeye karar verdim. şikayetleri
    okumak isteyen arkadaslar buradan ulaşabilir.http://www.sikayetvar.com/arama/
  • Sakın bulaşmayın. Her şeyleri yalan. Sattıkları paket yalan, işlemleri yalan, müşteri temsilcileri yalan. Aman diyorum annemi kandırmaya çalışmışlar. Kapattırdım aynı gün kavga gürültüylede de sorundan kurtuldum.
  • herkese merhaba,

doping adsl e geçmeyi düşünüyorum, müşteri hizmetlerini aradım ve kampanyalar hakkında bilgi almaya çalıştım. bana şöyle bir şey söylendi ki inandırıcı gelmedi, siz kullanan kişilerden yorum almak istiyorum.
    internette okuduğum kampanya şu;

8 Mb/sn'e kadar Sınırsız * 24 ay 39,99 TL
    Süper Eko Doping Telefon HY 200 Her Yöne** 200 dakika 22,99 TL
    toplam 63 liraya, ekstra turk telekoma para ödemeden dendi. ben ısrarla türk telekom ev telefonu faturası gönderir mi diye sorduğumda yani bana gelen fatura
    63+ev telefonu faturası olur mu dediğimde, hayır ev telefonu türk telekom ile alakasız oluyor dendi.

kullanan arkadaşlara soruyorum bu doğru bir bilgi mi ?
    yani doping abonesi olduğumda sadece doping adsl e mi para ödüyorum ? türk telekom ile bir bağlantım kalmıyor mu ?
  • Valla ilk internet sağlayıcım TTnet di lanet olsun her gün yeni bir sorunla karşılaştım adamları arıyorum, hepsi internet olayından bi haber verilen bilgi sabit"Modemi açın kapatın resetleyin" başka bişey yoktu sonra Birinet`e geçtim, oda ilk ay mükemmeldi, sonra bi düşüşe geçti tam geçti hadi düzelir hadi düzelcek derken zaten taahhütü bitirdim son 3 gün, 8Mb sınırsız bağlantı aldım (sözde 8 Mb) max 2 kullanabildim, yine TTnet paso bağlantı gidiyodu ama kullandığım zaman 5-6 arası alıyodum.

Şimdi 3 gün önce Digiturk giriş paketi+8 Mb limitsiz doping internet paketini aldım, aylık 56,99 tl olan receiver ve modemi getirdiler, receiver kuruldu bakalım 3 gün sonra internet bağlanılacak, bakalım, ne yaptığımızı anlıcaz iyi kötü, görüşlerimi hız değerlerini paylaşırım.
  • ARKADAŞLAR SAKIN BU DOPİNG İŞİNE GİRMYİN GİRERSEİNZ BİİZM GİBİ MAGDUR OLURSUNUZ BİZE HEM TEL HEMDE İNTERNET 40 TL DENDİ BİZDE AVNTAKLI DİYE DOPİNDGE GEÇTİK 1 GÜN NETTE TELDE GÜZLDİ AMA DGİR GÜN İNTERNETE 3 GÜN BOYUNCA GİREMİYORUM SERVİSLERİ ARADIK İLGİLENN YOK EN SONNDA İPTAL BAŞVURUSU YAPTIK SIRA ALMIŞLAR SORSAN BİRDE KAYIT OLDUKTAN SONRA 7 GÜN İÇERİSİNDE İPTAL ETMESSEK 2 YIL TAHADÜLLÜ OLRAK LANET DOPNGİ KULANAÇAKMIŞLIZ SAKIN BU ŞEREFSİZLERE KANIP BİLDGİNİZ ADSL TÜRK TELEKOMUN SAGLADI SİSTEMDEN ÇIKMAYIN BNM GİBİPİŞMAN OLURSUNUZ İNSANLAR PARA KAZNMANN YOLUNU BULMUŞLAR BİZ İYİ NİYETLİ İNSANLARI SÖMÜRÜYORLAR SONRA BU MEMLEKETTE KATİLDE ÇIKAR BUNLAR SAYESİNDE PKK DA ÇIKAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadalt

Valla ilk internet sağlayıcım TTnet di lanet olsun her gün yeni bir sorunla karşılaştım adamları arıyorum, hepsi internet olayından bi haber verilen bilgi sabit"Modemi açın kapatın resetleyin" başka bişey yoktu sonra Birinet`e geçtim, oda ilk ay mükemmeldi, sonra bi düşüşe geçti tam geçti hadi düzelir hadi düzelcek derken zaten taahhütü bitirdim son 3 gün, 8Mb sınırsız bağlantı aldım (sözde 8 Mb) max 2 kullanabildim, yine TTnet paso bağlantı gidiyodu ama kullandığım zaman 5-6 arası alıyodum.

Şimdi 3 gün önce Digiturk giriş paketi+8 Mb limitsiz doping internet paketini aldım, aylık 56,99 tl olan receiver ve modemi getirdiler, receiver kuruldu bakalım 3 gün sonra internet bağlanılacak, bakalım, ne yaptığımızı anlıcaz iyi kötü, görüşlerimi hız değerlerini paylaşırım.

kadalt modemin markası ne acaba
  • @mahoni326
    Şu an kullandığım, Birinet`in vermiş olduğu modemmi yoksa, henüz kurulum yapılmayan doping internetinmi ?
  • doping olan bende senin gibi doping geçecem ayın 30 da digitürk kuruldu ama modem gelmedi daha sonra kurye getircek dediler g€çen hafta kurdular çocuk dedi fişnetmi ne varmışş oysa bana dediler tp-link vede başkalrında tp-link vermişler
  • @mahoni326
    Dostum şu an işyerindeyim yeni modemin markasına hiç bakmadım ama eve gidince yazarım markasını
  • doping adsl'e geçmeyi düşünüyordum. sikayetvardaki olayları görünce direk vazgeçtim. 2 ay önce aboneliğini bitiren birine 2 ay içinde icra göndermek ilk defa duyduğum bir davranış. Sonuçta ödeme yapılmadıysa bir telefon açın bilgi verin. hemen avukata verip icra takibi başlatmak ne anlama geliyor. yazık bence firmaya. iyiki varsın dh ve sikayetvar. bye bye doping.
  • @interlagos
    Dostum Şikayetvar.com daki şikayetlere bakıp bir ürün bir servisten vazgeçecek olursan işin zor demektir ben kendimden biliyorum, isim vermeye gerek yok ama bende firmanın müşteri ilişkilerinde, şikayetvar.com şikayetleri ile ilgileniyorum, ama müşteriler bazen abartı şeyler yazabiliyor yada kendi hatasından dolayı, sorunlar yaşayabiliyor.
    O yüzden Şikayetvar,com daki şikayetlere aldanma pek fazla sen kendi aldığın hizmete bak ona göre yorum yap, böyle düşüncek olursan TTnet şikayetlerine bak şikayetvar üzerinde, 17000 küsür şikayetle liderlikte bayrak tutuyor buna bakıp, yorum yapamayız kulanmak lazım görmek lazım denedikten sonra karar vermek lazım, benim arkadaşım kullanıyor doping, o çok memnun 8 mb bağlantısı aldı ama download ederken max 800 küsürle çektiğine şahit oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadalt

@interlagos
    Dostum Şikayetvar.com daki şikayetlere bakıp bir ürün bir servisten vazgeçecek olursan işin zor demektir ben kendimden biliyorum, isim vermeye gerek yok ama bende firmanın müşteri ilişkilerinde, şikayetvar.com şikayetleri ile ilgileniyorum, ama müşteriler bazen abartı şeyler yazabiliyor yada kendi hatasından dolayı, sorunlar yaşayabiliyor.
    O yüzden Şikayetvar,com daki şikayetlere aldanma pek fazla sen kendi aldığın hizmete bak ona göre yorum yap, böyle düşüncek olursan TTnet şikayetlerine bak şikayetvar üzerinde, 17000 küsür şikayetle liderlikte bayrak tutuyor buna bakıp, yorum yapamayız kulanmak lazım görmek lazım denedikten sonra karar vermek lazım, benim arkadaşım kullanıyor doping, o çok memnun 8 mb bağlantısı aldı ama download ederken max 800 küsürle çektiğine şahit oldum.

Biten üyeliğe ait kalıntı faturaya 2 ay içinde icra göndermekten bahsediyorum. incelersen doping'in avuktaın bilgileirni paylaştığını görebilirsin. 2 ay içinde kimse kimseye icra gönderip avukat masrafı yapmaz. ben gerisine bakmıyorum. ticaret yapıyorum. belki haberim bile olmayan (ki insanlar böyle olduğunu iddia ediyorlar) 30 tl fatura yüzünden 2 ay içinde icra takibe girersem hayatım kayar. isterse bedava versinler hizmetlerini almıyorum.
  • @interlagos
    Dostum doğrudur dediğin 2 ay için icra gönderilmez ama benim dediğim olay farklı sen orda X bir müşterinin ne şekilde tam olarak bi sorun yaşadığını bilemezsin, belki orada o icra ile ilgili müşterinin yanlışı da olabilir, eğer bu sorunu ben yaşadım diyorsan, yada arkadaşım yaşadı bende bizzat şahit oldum vb. vb. diyorsan he eyvallah o zaman itibar ederim yazdığına, sonuçta bizzat yaşamışsındır olayı, dediğim gibi ben çalıştığım sektörde o kadar çok şikayet görüyorum şikayetvar.com da, inan bana %50 si müşterinin bilgisizliği ve yanlışı he firmamızdan yana sorun yokmu tabiki var.
  • Arkadaşlar bugün itibari ile Doping adsl ye geçtim, Daha önce kullanmış olduğum Birinet için şunları söyleyebilirim, tam bir rezillikmiş yani, şu an doping adsl de, birinetten aldığım bağlantının 3 kat daha hızlısını kullanıyorum herhangi bir sorun yok sinyal gücü dediğim gibi eskisinden farkı 3 kat daha fazla bağlantı çekiyo ileriki günlerdede sıkıntı olmazsa inşallah görüşlerimi paylaşırım.
  • kadalt hayırlı olsunn benim daha açılmadıı geçiş olmadı vede modemim gelmedi ,vercekleri modem zyxsel miş telefon açtılar oysa başkalarına TP-link vermişler 5 dpi antenli 4 port lu çok güzel gördüm , sana hangi modemden verdiler bana söyleyecektin ??
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.