Şimdi Ara

~ Golf 6 Türkiye ~ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.324
Cevap
44
Favori
830.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZetLeVoo

fiyatlar değişti... ortalama 700 ile 1000 tl arası zamlandı... TDi 105 hp de eklenmiş fiyat listesine trendline ve comfortline olarak..

Geçen hafta eskihisara gittiğimde, ellerindeki son golfün dizel olduğunu ve onu da müşteriye o gün teslim edeceklerini söylemişlerdi. İşin ilginç tarafı listede araç görünmüyor ama satışı yaplıyor
  • DSG opsiyonu olmaması çok büyük kayıp 105bg'de, yine bir yerden yanlış yaptı Doğuş Fiyatlar çok artmamış ama diğer markaları düşününce, yeterince yüksek zaten...
  • bunlar artık sapıtımıs.su fiyatlara bakarmısın 44 bin lira vericeksin trendline araba alıcaksın.dizel araba almak isteyen yanında kaliteli de olsun diyorsanız en iyisi volvo almak.s40 ların fiyatları gercekten cok uygun 1.6D 109 beygir.

neyse ya gelmedi mi su egzoz baslıkları hani nerde resimleri bu arada yeni arac alanlar araclarınız hayırlı olsun gule gule kullanın.
    quote:

Orjinalden alıntı: By Devvil

~ Golf 6 Türkiye ~

• Gelmedi sanki özel üretiyorlar bekliyorum...
  • by devvil sanırım tuningpiyasada stoga girmis.hatta forumdan scirocco sahibi birisi almıs takmıs ilker abi ninkisinden.adamlar siteyede forumdaki resimleri koymuslar
  • Stok alarm listenize eklediğiniz STEEL VW GOLF 6 EGZOZ UCU ORJİNAL ÖLÇÜLERDE ürünü üretici firma tarafından artık üretilmediği için satıştan kaldırılmıştır.

Hepsiden gelen 2. Mail ilk mailde 1 hafta içinde Stoklarda olcak dediler..

Benim aldığım üründe sorun çıkmaz inşallah..

(Dışardayım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 25 Haziran 2009; 15:02:56 >
  • bu arada kimse araclarının resimlerini paylasmıyor.14 kullanıcı var ama sadece 2-3 tanesini gorduk acaba nazar deger die mi gostermiolarbizde mi koymasaydık
  • quote:

Orjinalden alıntı: icecube_fb

bu arada kimse araclarının resimlerini paylasmıyor.14 kullanıcı var ama sadece 2-3 tanesini gorduk acaba nazar deger die mi gostermiolarbizde mi koymasaydık

evet daha öncede söylediğim resim paylaşım adına güzel bir şey ortak payda da buluştuğumuza göre lütfen resim çekip ekleme zahmetinede katlanalım. inşallah haftaya bende eklicem bugün gittim doğuş' a arka cam filmi yapılyordu park sensörünü takmışlar. gördüm aracı hız sabitleyiciside taktırıyorum. inşallah haftaya cumartesi teslim alıcam birde kan akıtıp ihtiyacı olana dağıtalım ve ondan sonra gelsin dsg' li meleğim...
  • quote:

bu arada kimse araclarının resimlerini paylasmıyor.14 kullanıcı var ama sadece 2-3 tanesini gorduk acaba nazar deger die mi gostermiolarbizde mi koymasaydık

Aracı haftasonu yıkattım. Foto çekmeye fırsat kalmadan Ankara'nın tüm tozu-toprağı yağmur olup üstüne yağdı.
    VW altındaki "Golf 6 kullanan var mı?" başlığı altında 3-4 ay önce eklemiştim. Buraya da aracın son halini en kısa sürede ekliycem inşallah
    Allah daha büyüğünden korusun ama iki kapımda yanıma park eden hırtların kapı izleri mevcut. Bu haliyle nazar bocuğum var

• hocam size cam filmini boya korumayı hediye mi vermislerdi.bize hicbisey vermediler ya
    quote:

Orjinalden alıntı: kmrlm

quote:

evet daha öncede söylediğim resim paylaşım adına güzel bir şey ortak payda da buluştuğumuza göre lütfen resim çekip ekleme zahmetinede katlanalım. inşallah haftaya bende eklicem bugün gittim doğuş' a arka cam filmi yapılyordu park sensörünü takmışlar. gördüm aracı hız sabitleyiciside taktırıyorum. inşallah haftaya cumartesi teslim alıcam birde kan akıtıp ihtiyacı olana dağıtalım ve ondan sonra gelsin dsg' li meleğim...

• araclarınıza ne gibi aksesuarlar aldınız acaba.fiyatları ile birlikte yazarmsınız.cam filmi boya koruma... yaptıran varmı acaba.ben yaptırmak istiorum fiyat arastırması yapıyorum...
  • Hız kontrolü kaça taktırdın işcilikle beraber? 9bindeyim 15km'de 300-400Tl harcama yapmayı düşünüyorum bugün çok sinirlendim dademin dışarı çıktığımda aracım tekrar aynı yerde 4 kez stop etti akü işaretiyle beraber aküye bakıyorum dolu neden böyle oluyor çok sinirleniyorum giderken olmuyor oturduğum yerin site çıkışında kapının açılmasını beklerken frendeyken oluyor hep... Bi fikri olan varmı?

Bu arada 15bin bakımında para gidermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 25 Haziran 2009; 16:24:33 >
  • Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim araba hep aynı yerde hepte bende stop ediyor... Şimdi 3. vitese geçiyor yol bitiyor durmam gerekiyor hafif yokuş aşağı frene basıyorum 2 ye düşüyor 5km hıza düşüyor ama 1.vitese düşmüyor ve sanırım 2.viteste durup stop ediyor şanzumanda sorun olabilirmi acaba? Bakıyorum ışıklarda dururken 1.vitese çok geç düşüyor zorda kalmadıkca.. Bende sorun olmaz ama annem kullanırken Allah korusun böyle bişey olursa kaza olasılığı yüksek...

ve haberlerde duydum sizde gördünüzmü bilmiyorum Ankarada 4 şeritli yolda hız sınırı 50 olarak belirlendi yeni radar cihazları alınmış ve cezası 265tl. Siz ne diyorsunuz bu duruma?
    (Ne yapacaklarını şaşırdılar!)

(Edit :) Ekszlar kargoya verilmiş geldiğinde resim ekleyeceğim hemen..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 26 Haziran 2009; 0:28:28 >

• quote:

araclarınıza ne gibi aksesuarlar aldınız acaba.fiyatları ile birlikte yazarmsınız.cam filmi boya koruma... yaptıran varmı acaba.ben yaptırmak istiorum fiyat arastırması yapıyorum...

Doğuşoto,bayiilerinin cam filmi,boya koruma gibi müşteri çekmeye yarayan hediyeler vermesini yasaklamış. Ancak el altından yapanlar var. Tabii kullandıkları malzemelerin kalitesi ne durumda bilemiyorum.
    Ben, ziebart'ta diamond gloss, ön cam+ diğer camlara film, kaput koruyu (60cm'lik) film, döşeme ve vinil koruma, pas koruma ve ses yalıtımı yaptırmıştım. Hepsine toplam 1800 lira vermiştim. Ziebart gibi ismi-cismi belli bir yerde yaptırmamın avantajı ön cam filmini, hafif çizikten dolayı hiçbir sorun çıkarmadan değiştirmeleri oldu. Hatta 2.uygulamada film orta kısmından çatladığı için tekrar söküp 3.kez uygulamışlar. Şu an gayet memnunum.

• bende zaten ziebart veya sonax ta dusunuyorum
  • quote:

hocam size cam filmini boya korumayı hediye mi vermislerdi.bize hicbisey vermediler ya
    quote:

Orjinalden alıntı: kmrlm

quote:

.

yok hocam cam filmi 520 tl saoğusunlar sadece motor koruma iç koruma boya koruma ve park sensörü verdiler ama highline bulamadılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmrlm -- 26 Haziran 2009; 9:34:43 >

• quote:

Hız kontrolü kaça taktırdın işcilikle beraber? 9bindeyim 15km'de 300-400Tl harcama yapmayı düşünüyorum bugün çok sinirlendim dademin dışarı çıktığımda aracım tekrar aynı yerde 4 kez stop etti akü işaretiyle beraber aküye bakıyorum dolu neden böyle oluyor çok sinirleniyorum giderken olmuyor oturduğum yerin site çıkışında kapının açılmasını beklerken frendeyken oluyor hep... Bi fikri olan varmı?

hocam hız sabitleyicisi işçilikle beraber 300 e falan gelicek herhalde 280 falan dendi ama ben 300 diyorum.
    senin araç dsg mi?

• quote:

Hız kontrolü kaça taktırdın işcilikle beraber? 9bindeyim 15km'de 300-400Tl harcama yapmayı düşünüyorum bugün çok sinirlendim dademin dışarı çıktığımda aracım tekrar aynı yerde 4 kez stop etti akü işaretiyle beraber aküye bakıyorum dolu neden böyle oluyor çok sinirleniyorum giderken olmuyor oturduğum yerin site çıkışında kapının açılmasını beklerken frendeyken oluyor hep... Bi fikri olan varmı?

bence tek masraf yap oda jant olsun daha hoşuna gider aracın tabi bu benim düşüncem. sen daha iyisini bilirsin fazla jan jan lı bişey olasına gerek yok zaten

• Araç DSG evet jantlar için şuan para yok lastikleride değiştircem jantlar değişince o sonraki iş lastiklerden sonrada beygir yükseltme yaptırcam zaten.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.