Şimdi Ara

Vw Scirocco GELLLDİİİİ !!!!!! SONUNDA !!! resimler geliyorrr (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
0
Favori
59.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: 0130

arkadan itiş scirocco vardıda ben mi almadım... sizde bi alemsiniz ya...

cevap veriyorum:

amacın spor araba almaksa arkadan itiş demek istemiştim. scirocco almaksa tabi ki anlamı kalmıyor
    ona bakarsan doğan SLX 1.6 i.e. de arkadan kakışlı ama spor değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yigit+

quote:

cevap veriyorum:

amacın spor araba almaksa arkadan itiş demek istemiştim. scirocco almaksa tabi ki anlamı kalmıyor

yahu neden anlamı kalmasın scirocco kötü mü viraj dönüyor sanki al kullan bakalım viraja mantıksız hızlarla gir sorunsuz bir şekilde çıkacaksın emin ol

piyasadaki araçların %99'unu kalkışta ve ara hızlanmada alabilecek bir güç spor olmaz da ne olur

ha yanlamaz ayrı konu ama piste çıkacak kaç kişi var aranızda

• quote:

Orjinalden alıntı: ilker67

Aslında özele kaçıyor ama siz yazdıkça insan da ister istemez merak ediyor. Ne tazminatıymış bu, neredeyse 100.000 TL... AİHM bile bazı ne önemli davalarda ülkemizi suçlu buluyor ama bu kadar tazminata mahkum etmiyor

Marka tescili ile ilgili bir durum... Bende olan bir markayı adam kullanınca bende tazminat davası açtım sonuç olumlu geldi...
  • Bugün biraz daha araştırdım ve abt dışında oettinger paketininde olduğunu gördüm hemen söyledim sipariş verdiğim yere anlaşabilirlerse oettinger olarak çıkacak araba + 45 yerine +65 hp olacak... bir iki resim koyayım oattinger ile ilgili:

Vw Scirocco GELLLDİİİİ !!!!!! SONUNDA !!! resimler geliyorrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0130 -- 15 Haziran 2009; 14:25:23 >

• quote:

Orjinalden alıntı: over and under

quote:

quote:

cevap veriyorum:

yahu neden anlamı kalmasın scirocco kötü mü viraj dönüyor sanki al kullan bakalım viraja mantıksız hızlarla gir sorunsuz bir şekilde çıkacaksın emin ol

piyasadaki araçların %99'unu kalkışta ve ara hızlanmada alabilecek bir güç spor olmaz da ne olur

dedim ki "amacın spor araba almak ise arkadan itiş almak iyidir. amacın scirocco almak ise arkadan itişli olup olmamasının bir anlamı kalmıyor"
    kullandım, kalktım, hoplattım zıplattım, beğendim arabayı. konu o değil. arkadan itişli araç kullanmanın tadı hissiyatı farklıdır bu motor güçlerinde. sen de al kullan bence
    zaten almış arabayı arkadaşi gayet de mutlu. allah mesud etsin, güzel araba, zevk beğeni meselesi ne diyelim.

• quote:

Orjinalden alıntı: over and under

quote:

quote:

cevap veriyorum:

Hayatında hiç 200hp uzerı guclerde arkadan itişli bir otomobil kullandın mı?

gercı kullanmıs olsan sımdıye coktan octavıa yı satıp arkadan ıtıs bır arac almıstın...

• quote:

dedim ki "amacın spor araba almak ise arkadan itiş almak iyidir. amacın scirocco almak ise arkadan itişli olup olmamasının bir anlamı kalmıyor"
    kullandım, kalktım, hoplattım zıplattım, beğendim arabayı. konu o değil. arkadan itişli araç kullanmanın tadı hissiyatı farklıdır bu motor güçlerinde. sen de al kullan bence
    zaten almış arabayı arkadaşi gayet de mutlu. allah mesud etsin, güzel araba, zevk beğeni meselesi ne diyelim.

s2000, corvette dahil sürüyle kullandım merak etme

hatta haftasonu acarkenti yıktık önde beyaz 2008 C6 arkada ben

arkadan itişli değil diye spor sınıfı dışına itilecek hali yok onu belirttim

güle güle kullansın

• Hayırlı olsun , gerçekten güzel seçim.
  • ottingerin kiti kesinlikle abtden daha güzel
  • oetingger mantıklı olmuş konuyu başından beri takip ediyordum kazasız belasız inşallah
  • Hamanın o da neymiş öle
  •  Vw Scirocco GELLLDİİİİ !!!!!! SONUNDA !!! resimler geliyorrr

Bence ABT daha güzel ve alımlı. Motor modifiyesi oettinger iyi görünüyor. Ama görünüm olarak ABT daha etkili
  • ABT görünüm olarak bence çok basit duruyor. Çok çakma modifiye gibi, oettinger kalite kokuyor..

İyi sürüşler.
  • Hayırlı olsun..
  • Hocam öncelikle hayırlı uğurlu olsun... İyi günlerde binersin inşallah...

Benim sana bir sorum olacaktı.. ABT ya da Oettinger body kit yerine fabrika body kit'i niye düşünmüyorsun ki.. 19 inç orjinal jantlarla falan inanılmaz efsane duruyor fabrika body kit'i.Bana göre de görüntüde hepsinden daha iyi bu kit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GS_1905 -- 26 Haziran 2009; 17:14:27 >
  • selam lar hayırlı olsun aracınız iyi bir seçim yapmışsınız. Ben hem BMW hemde VW kullanıcısı olarak kutlarım.
  • güzel araç ama bayağı pahalı
  • Hayırlı olsun .. Güle güle kullan. Önemli olan hayaller.. Onlar olmadan geriye birşey kalmıyor hayatta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mabbay -- 30 Haziran 2009; 0:58:15 >
  • hayırlı olsun

oetlinger daha başarılı bir tercih olmuş bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: GS_1905

Hocam öncelikle hayırlı uğurlu olsun... İyi günlerde binersin inşallah...

Benim sana bir sorum olacaktı.. ABT ya da Oettinger body kit yerine fabrika body kit'i niye düşünmüyorsun ki.. 19 inç orjinal jantlarla falan inanılmaz efsane duruyor fabrika body kit'i.Bana göre de görüntüde hepsinden daha iyi bu kit..

fabrika paket derken anlayamadım foto vs bişey var mı ??

oettinger daha oturaklı görünüyor abt biraz daha abartı olmuş gibi...özellikle arkaya 2. bir spoiler koyması saçmalık olmuş...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.