DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Sevgiliyle Ne konuşulur..Arşiv yapalım
49
Cevap
2
Favori
86.341
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gereksiz Mesajlar >> Sevgiliyle Ne konuşulur..Arşiv yapalım
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      9220 Mesaj
      11 Haziran 2009 12:53:17
      Arkadaşlar konuyu çığrından çıkarmayalım

kızla mesajlaşıyordum tıkandım kaldım işim var mesaj atamıcam dedim geldim buraya...

şimdi kızla ne konuşulur burda bi arşiv yapalım aklımıza gelmeyince arşivden çıkarırız konuları ama konuyu saptırmayalım cinsel konularada hiç girmeyelim yararlı bi topic olsun

valla benim ancak nbr, bugün naptın, günün nasıl geçti, ne zaman buluşuyoruz, vs bunlar dışında bişey çıkmıyo kız açarsa konuyu ancak çıkar bişeyler......

valla en güzel zaman geçirme yolu bunu örnk olark veriorm dahada yumuşatblrsnz... kza brz şakayla karışık bişey söleyin msela kıza snn göbek birz çkmış deyin kz size küsck 2 gn geçer aşkm barışlm şaka yptm seni sinr etmeyi çk seviorm şişman olmdgını snde biliosn fln dmkle vlla bn öle yapıorm yksa gçmiyor ama kz ciddn şişmansa valla yr sizi

• Yüzbaşı
      389 Mesaj
      11 Haziran 2009 12:56:02
      herhangı bır ugrasın varsa hobın felen beraber yapmayı ıstedıgını felen soyle o hobın hakkında bılgı ver konus anlat :)

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      11 Haziran 2009 12:56:14

valla en güzel zaman geçirme yolu bunu örnk olark veriorm dahada yumuşatblrsnz... kza brz şakayla karışık bişey söleyin msela kıza snn göbek birz çkmış deyin kz size küsck 2 gn geçer aşkm barışlm şaka yptm seni sinr etmeyi çk seviorm şişman olmdgını snde biliosn fln dmkle vlla bn öle yapıorm yksa gçmiyor ama kz ciddn şişmansa valla yr sizi
      Kız arkadaşım böyle konuşsa onu döverim

JetRight
    • iOS Beta Kullanıcısı
      9220 Mesaj
      11 Haziran 2009 12:58:25

quote:

Orjinalden alıntı: GetRighT

bn yptm kz şişmn olmadıgı srece sorn olmuyor mrk etmesn şişmansan bnm yapablcgm bşy yk

• Yarbay
      4644 Mesaj
      11 Haziran 2009 12:59:46
      yabancı dizilerden konusabilirsin.napiyosun dediğinde hiiç müzik dinliyorum derse ne dinlediğini sorarsın,sarkı tavsiye edersin ve ya istersin.vsvs.

• Yarbay
      2662 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:00:15

quote:

Orjinalden alıntı: GetRighT

Ünlü harfleri parayla mı satıyorlarda alamadın?

NZXT S340 White / Asrock Fatal1ty Z170 K4 / I5 6600K / Arctic Liquid Freezer 240 / Corsair Vengeance 16GB DDR 3200MhZ / Sapphire Nitro RX 480 8GB / Toshiba OCZ Trion 150 480GB / EVGA 750 GQ, 80 GOLD / Tt eSPORTS POSEIDON Z / SS Rival 300 / Corsair MM300 Extended Mousepad
    • Binbaşı
      1164 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:00:51
      Sevgilim Olmadığı İçin Bi Sorun Yok

Alo muhittin,amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokun uzaylılar tarafından kaçırıldım!
      - evet, tarafından.
    • Yüzbaşı
      978 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:02:56

quote:

Orjinalden alıntı: MrDraius

"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz"
    • iOS Beta Kullanıcısı
      9220 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:03:49

quote:

şmdlk srn yk ama ilrde svgln oldgnda npcksn

@_Stewie_

dvmlı msjlstgm icn byle yzmk zrnda klıorm brdada alısknlk yptı kusura bkma

11 Haziran 2009 13:06:56
      Kızlara havadan sudan mesaj atarsan sana cevap verir ama çok sıkılır aslında.Kızlara kendisiyle ilgili sorular sor bunları cevaplamaktan büyük zevk alırlar.Her zaman işe yarar.

Çift kişilikliyim evet farkındayım
    • Yarbay
      3197 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:07:39
      hakikaten ünlü harfler paralı felanmı neden yazmıyorsun kardeşim insan gibi yaz yavaş yavaş amerikaya gitme iyice yozlaştırdınız türkçeyi be kardeşim

• Çavuş
      43 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:10:37

quote:

Orjinalden alıntı: Kamikaze00

hakikaten ünlü harfler paralı felanmı neden yazmıyorsun kardeşim insan gibi yaz yavaş yavaş amerikaya gitme iyice yozlaştırdınız türkçeyi be kardeşim

Sen neden noktalama işaretlerine uymuyorsun veya yazına başlarken büyük harfle başlamıyorsun peki ?

* Feel The Rhythm ♫ *
    • Yarbay
      2240 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:11:34
      Allah kız arkadaşına sabır versin.

• iOS Beta Kullanıcısı
      9220 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:12:59

quote:

Orjinalden alıntı: mcr@e.alprn

Alıntıları Göster

Sen neden noktalama işaretlerine uymuyorsun veya yazına başlarken büyük harfle başlamıyorsun peki ?

+1907

Kamikaze bu harflr snn için....

kOnU İyİcE hEdEfİndEn sAptI...

• Yarbay
      6920 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:15:34

quote:

Aynen...

11 Haziran 2009 13:20:10
      Çıkmaya yeni başladıysanız normaldir ancak uzun süredir çıkıyorsanız bir uyuşmazlık var demektir.

• Yarbay
      2240 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:20:37
      ya bu konuyla ilgili kurs falan yokmu bulanlar nasıl buluyo kardeşim biz mi anormaliz

• Yüzbaşı
      389 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:20:38
      kızla mesajlasırken kelımelerı duzgun ımla kurallarına uygun yazmaya calıs. bır yerde okumustum;kızların hosuna gıdermıs,daha saygın olurmus... bunun gıbı bır kac nedenı daha vardı

• Binbaşı
      1114 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:21:54
      kurbanda ne kestiklerini sor

• Binbaşı
      1061 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:24:55
      Bunları aştıktan sonra cinsellik hakkında saatlerce konuşabilirsiniz.

2006'lıyıg...(üyelik)
    • iOS Beta Kullanıcısı
      9220 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:34:14

quote:

Orjinalden alıntı: ak47harTfaust

kızla mesajlasırken kelımelerı duzgun ımla kurallarına uygun yazmaya calıs. bır yerde okumustum;kızların hosuna gıdermıs,daha saygın olurmus... bunun gıbı bır kac nedenı daha vardı

abi imla kurallarına göre yazmaya parmak dayanmaz telefonda hadi klavyede yazalımda orda çok uğraştırıyor

11 Haziran 2009 13:40:28
      Özenti gençlik. Benim böyle sevgilim olacak, hele ki doğru düzgün mesaj yazmayacak, tokat manyağı yaparım.

Ibanez MTM2 + Ibanez GSR200 + Yamaha C40+ Fender Stratocaster + Boss GT8 + Marshall 100 watt kabin + 30 wattlık Roland Bass Amfisi
    • Yüzbaşı
      992 Mesaj
      11 Haziran 2009 13:40:45
      valla bende takardım bunu daha acemilik dönemimde.. ay konuşmam lazım, şöyle yapmam lazım, eyvah kızı sıkıyomuyum yoksa, msja ne yazsam acaba falan filan.. sonra olgunlaştıkça birazda acemiliği atınca çok rahat oluyo.. kendini kasmıcaksın rahat ol akışa bırak kendini elbet konuşulcak şeyler çıkar yok çıkmıyosada zorlama dahada komik duruma düşer saçmalarsın.

Kız seni sıkmamak için uğraşsın işleri o duruma getir

• Yüzbaşı
      490 Mesaj
      11 Haziran 2009 14:21:03
      Mazarete bak mesajlaşıyomuş unutuyomuş sinir oluyorum bölelerine zaten mesajını okumam 10dkmı alıyor yeni dil çıkarmışınız yoldada böle konuşun zman gitmesin.

ben ne şuralıyım, ne buralı,
      adalıyım adalı,ada'm ormanlıktır.
      dostluk, yoldaşlık, mertlik ormanı,bütün ada'mı kaplar.
    • iOS Beta Kullanıcısı
      9220 Mesaj
      12 Haziran 2009 01:09:01

quote:

Orjinalden alıntı: AmmuT

Mazarete bak mesajlaşıyomuş unutuyomuş sinir oluyorum bölelerine zaten mesajını okumam 10dkmı alıyor yeni dil çıkarmışınız yoldada böle konuşun zman gitmesin.

• Yarbay
      12888 Mesaj
      12 Haziran 2009 02:05:11
      [Deleted by Admins]

• Yarbay
      2864 Mesaj
      12 Haziran 2009 02:17:38

quote:

Orjinalden alıntı: respiro

"Seni özledim" de.

lavinya diyosun yani....

yalanlar istiyorsan yalanlar söyliyeyim....

Find The Way
      Give The Love
      Get The Power

O'Sensei Morihei Ueshiba
    • Yarbay
      12888 Mesaj
      12 Haziran 2009 02:19:35
      [Deleted by Admins]

• Yarbay
      2864 Mesaj
      12 Haziran 2009 02:43:25
      özler sevdiğini insan tabii deeeee konu sevgili?

Find The Way
      Give The Love
      Get The Power

O'Sensei Morihei Ueshiba
    • Yarbay
      12888 Mesaj
      12 Haziran 2009 03:13:28
      [Deleted by Admins]

• Yarbay
      2864 Mesaj
      12 Haziran 2009 03:53:39
      bizim de bi zamanlar öyleydi... sonra kadın denen ırkın ne olduunu öğrendik..

Find The Way
      Give The Love
      Get The Power

O'Sensei Morihei Ueshiba
    • Yarbay
      2614 Mesaj
      12 Haziran 2009 04:20:24
      Zorlayınca olmuyor

Bazıları dinler..
      Bazıları üretir...
      Bazıları ise müziği yaratır!
      R.I.P Chuck Schuldinler (1967-2001)
    • Onbaşı
      28 Mesaj
      12 Haziran 2009 09:42:06

quote:

Orjinalden alıntı: KKM

bizim de bi zamanlar öyleydi... sonra kadın denen ırkın ne olduunu öğrendik..

neyimis varmış

eskiden korkardım yalnızlıktan korkmam artık SEN varsın..
    • iOS Beta Kullanıcısı
      9220 Mesaj
      12 Haziran 2009 14:45:59

quote:

Orjinalden alıntı: respiro

Alıntıları Göster

Niye insan sevdiğini özlemez mi?

+1907

• Yarbay
      2864 Mesaj
      12 Haziran 2009 18:34:42

quote:

Orjinalden alıntı: n.m.t.

Alıntıları Göster

neyimis varmış

kadın arkadaşın ise sorun yok
      kadın içine duygusallık olmaya meyilli herhangi birşey girdiği zaman şeytan...
      çünkü bunu erkekte bir zaaf olarak görecek kadın...
      sonuna kadar faydalanacak bu doğanın zorunlu tuttuğu hormonal düzensizliğin.
      hormonal sonuçta engel olamayacak erkek kendine... belki kadın anlıyacak...
      belki ima yoluyla yada direk söyliyecek hissettiği aşk sevgi sanılan hormonal düzensizliği beğendiği kadına...
      kadın yok diyecek ama asla git demiyecek madem ki bana karşı bişeyler hissediyorsun
      gel dibimde dur bana güzel sözler söyle hatta arada jestlerde bulun mutlu et beni
      üzgün olduğumda beni mutlu etmek için elinden gelenin en iyisini yap ama karşılık bekleme.
      her ne kadar istemsiz de olsa bunun karşılığında benim seni beğenmemi ümit etmeye devam et
      ümidin biterse daha çaba göstermezsin benim için o sebep sana arada güzel söz söylersem bil ki %100 bu arkadaşça olacak
      sarılma öpme el ele tutuşma veyahut kaba tabirle sana kendimi hayatta okşatmamı bekleme
      ama sen sürekli ruhumu okşa benim dolmak bilmez egomu doldurmaya çabala..
      buarada senin bu iyi tavrının, çaban ve özenin karşılığında benim bir şey yapmamı asla bekleme...
      niye yapayım ki ben kadınım... bir erkek için en mükemmel hediyeyim...

HASSSStalıklı bir ırk kadın ırkı...

Find The Way
      Give The Love
      Get The Power

O'Sensei Morihei Ueshiba
    • Yarbay
      2614 Mesaj
      12 Haziran 2009 18:39:52

quote:

Orjinalden alıntı: KKM

Alıntıları Göster

kadın arkadaşın ise sorun yok
      kadın içine duygusallık olmaya meyilli herhangi birşey girdiği zaman şeytan...
      çünkü bunu erkekte bir zaaf olarak görecek kadın...
      sonuna kadar faydalanacak bu doğanın zorunlu tuttuğu hormonal düzensizliğin.
      hormonal sonuçta engel olamayacak erkek kendine... belki kadın anlıyacak...
      belki ima yoluyla yada direk söyliyecek hissettiği aşk sevgi sanılan hormonal düzensizliği beğendiği kadına...
      kadın yok diyecek ama asla git demiyecek madem ki bana karşı bişeyler hissediyorsun
      gel dibimde dur bana güzel sözler söyle hatta arada jestlerde bulun mutlu et beni
      üzgün olduğumda beni mutlu etmek için elinden gelenin en iyisini yap ama karşılık bekleme.
      her ne kadar istemsiz de olsa bunun karşılığında benim seni beğenmemi ümit etmeye devam et
      ümidin biterse daha çaba göstermezsin benim için o sebep sana arada güzel söz söylersem bil ki %100 bu arkadaşça olacak
      sarılma öpme el ele tutuşma veyahut kaba tabirle sana kendimi hayatta okşatmamı bekleme
      ama sen sürekli ruhumu okşa benim dolmak bilmez egomu doldurmaya çabala..
      buarada senin bu iyi tavrının, çaban ve özenin karşılığında benim bir şey yapmamı asla bekleme...
      niye yapayım ki ben kadınım... bir erkek için en mükemmel hediyeyim...

HASSSStalıklı bir ırk kadın ırkı...

kadir abi gel tekken oynuyak "anna" yı alayım ben nede olsa karı, sende al "king" i alttan üstten çalış "anna" ya .. hiçbi tuşa basmıcam

Bazıları dinler..
      Bazıları üretir...
      Bazıları ise müziği yaratır!
      R.I.P Chuck Schuldinler (1967-2001)
    • Yarbay
      12888 Mesaj
      12 Haziran 2009 18:55:50
      [Deleted by Admins]

• Er
      0 Mesaj
      31 Mart 2010 20:44:58
      olmaz öyle olmazzz bnm askm 4 4 lük qöbek sakası yapılmazz

• Er
      0 Mesaj
      31 Mart 2010 20:49:55
      kadın ırkı haslalıklımı nooldu lan 1 kadn icn 10 ölüm qrevne yatarsn :D
      ayrca lafın nere qidcene dkkat et muci

• Er
      0 Mesaj
      02 Temmuz 2010 01:41:39
      valla biz çıkalı iki buçuk ay oldu biz herşei konuşuyoz cinsellik felan

H E R K E S S E V E R
      B İ Z
      Ö L Ü R Ü Z
    • Teğmen
      172 Mesaj
      05 Eylül 2010 02:25:44
      Bende konu bolluğu çekiyorum iki tane sevgilim var ikiside ayrı kişilkte birinin sediğini diğeri sevmiyor, Yani iki zıt karakter gibiler ama ben ikisiylede zaman geçirmeyi çok seviyorum Çok güzeller ve çok farklı yapıdalar. Bu dinamiklik hoşuma gidiyor Napim. Süprizler yapıyorum espriler şakalar gülmekten kırılıyolar. 3 taneydi birtanesi ile bozuştuk 2 ye düştü bu aralar tekrar 3 e çıkarmaya çalışıyorum.

Psp, 1.5, 2 gb ms pro duo, + ps 2 buyuk konsol, Acer aspire 1662 512 ram centrino sonoma 1.7 ghz, dvd dual layer combo, 15.4 parlak ekran, notebook.
    • Yarbay
      2634 Mesaj
      05 Eylül 2010 03:16:36
      amaç...!
      seninki sevmek değil
      sevgili değil
      arkadaş sanki
      gönül eğlendirme
      bizimde oldu öyle çok
      ama sevmek ayrı bişey
      sevdiğin zaman sevmekten bahsediyorsun bolca...!

Lumia 1020 - Lumia 930
    • Yarbay
      3319 Mesaj
      05 Eylül 2010 03:38:06

Gerçekten sevdiğiniz birinin, şu an evdeyim dediği bir anda başka adamla gönül eğlendirmesini mideniz kaldırabiliyorsa cidden, 2-3tane kızı aynı anda idare ediyorum diye ahkam kesmeye devam edebilirsiniz. Bu rezillikle bir de övünenler yok mu

• Er
      7 Mesaj
      08 Ocak 2011 11:48:27

quote:

Orijinalden alıntı: nasozby

Gerçekten sevdiğiniz birinin, şu an evdeyim dediği bir anda başka adamla gönül eğlendirmesini mideniz kaldırabiliyorsa cidden, 2-3tane kızı aynı anda idare ediyorum diye ahkam kesmeye devam edebilirsiniz. Bu rezillikle bir de övünenler yok mu

Çok doğru. Bir kızla bir şeyleri konuşmak için fazla zorlamaya gerek yok. Kızda sana karşı mahcup olup oda bir şeyler bulmalı. Belki sorun ondadır.

• Yüzbaşı
      857 Mesaj
      08 Ocak 2011 21:54:53

quote:

Orijinalden alıntı: sancak2008

Bende konu bolluğu çekiyorum iki tane sevgilim var ikiside ayrı kişilkte birinin sediğini diğeri sevmiyor, Yani iki zıt karakter gibiler ama ben ikisiylede zaman geçirmeyi çok seviyorum Çok güzeller ve çok farklı yapıdalar. Bu dinamiklik hoşuma gidiyor Napim. Süprizler yapıyorum espriler şakalar gülmekten kırılıyolar. 3 taneydi birtanesi ile bozuştuk 2 ye düştü bu aralar tekrar 3 e çıkarmaya çalışıyorum.

Ahaha hocam kulağa hoş geliyor. Denemek lazım

Alttaki mesajlarda bu mesajı eleştiren arkadaşlara :

Ya siz kendinizi aldatılmış hissetseydiniz ? Gözlerinizi kapamış onun hayalini kurarken, di$i sineğe bakmazken o sizi kandırsaydı ?

Durun tahmin edeyim. Dünyayı sallamazdınız. Burda gelip ben duruşumu bozmazdım diyen adam olmasın bana. hayal kırıklığının kralını yaşardınız. "Önümüze gelene bin tekme" diye bir oyun oynardık küçükken. Şimdilerde yine başladım bu oyuna. Önüme çıkana 1000 değil 2000 vuruyorum, ki bana yaklaşırken 3000 kere düşünsün. 1 yetmedi, 2.nin peşindeyim, o olsun 3 de olacak. 2 sene önceki halimi hatırlıyorum, bir de şimdi. cidden niye bu kadar ciddi diye sordum kendime (why so serious ?) Bana yazan kıza 1 saatten aşağı cevap veriyorsam namerdim. Size de bunu öneriyorum.

• Er
      0 Mesaj
      23 Mart 2012 08:10:38
      Abi yüz yüze gelince napacam ne konusacam herkes mesaj tadında bn yüz yüze görüorum aynı okuldayız ne konuşmalıyım yha bi yardım ya :)

• Er
      2 Mesaj
      07 Nisan 2012 04:27:26
      quote:

Orijinalden alıntı: GKHN_93

kurbanda ne kestiklerini sor

• Er
      0 Mesaj
      15 Ağustos 2014 11:12:29
      Ne yaparsanız yapın kızlara konu bul demeyin sakın demeyin benim sevgilim dedi internette konu arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iOS Beta Kullanıcısı
      9220 Mesaj
      15 Ağustos 2014 22:07:15
      quote:

Orijinalden alıntı: befbef

Ne yaparsanız yapın kızlara konu bul demeyin sakın demeyin benim sevgilim dedi internette konu arıyorum

Hahahahahahahhaha , oradan buraya geldin demek ki

• Er
      13 Mesaj
      24 Şubat 2016 11:30:27

Asla vazgeçme...
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gereksiz Mesajlar >> Sevgiliyle Ne konuşulur..Arşiv yapalım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.