Şimdi Ara

Sevgiliyle Ne konuşulur..Arşiv yapalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
95.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konuyu çığrından çıkarmayalım

kızla mesajlaşıyordum tıkandım kaldım işim var mesaj atamıcam dedim geldim buraya...

şimdi kızla ne konuşulur burda bi arşiv yapalım aklımıza gelmeyince arşivden çıkarırız konuları ama konuyu saptırmayalım cinsel konularada hiç girmeyelim yararlı bi topic olsun

valla benim ancak nbr, bugün naptın, günün nasıl geçti, ne zaman buluşuyoruz, vs bunlar dışında bişey çıkmıyo kız açarsa konuyu ancak çıkar bişeyler......

valla en güzel zaman geçirme yolu bunu örnk olark veriorm dahada yumuşatblrsnz... kza brz şakayla karışık bişey söleyin msela kıza snn göbek birz çkmış deyin kz size küsck 2 gn geçer aşkm barışlm şaka yptm seni sinr etmeyi çk seviorm şişman olmdgını snde biliosn fln dmkle vlla bn öle yapıorm yksa gçmiyor ama kz ciddn şişmansa valla yr sizi

• herhangı bır ugrasın varsa hobın felen beraber yapmayı ıstedıgını felen soyle o hobın hakkında bılgı ver konus anlat :)
  • valla en güzel zaman geçirme yolu bunu örnk olark veriorm dahada yumuşatblrsnz... kza brz şakayla karışık bişey söleyin msela kıza snn göbek birz çkmış deyin kz size küsck 2 gn geçer aşkm barışlm şaka yptm seni sinr etmeyi çk seviorm şişman olmdgını snde biliosn fln dmkle vlla bn öle yapıorm yksa gçmiyor ama kz ciddn şişmansa valla yr sizi
    Kız arkadaşım böyle konuşsa onu döverim

• quote:

Orjinalden alıntı: GetRighT

valla en güzel zaman geçirme yolu bunu örnk olark veriorm dahada yumuşatblrsnz... kza brz şakayla karışık bişey söleyin msela kıza snn göbek birz çkmış deyin kz size küsck 2 gn geçer aşkm barışlm şaka yptm seni sinr etmeyi çk seviorm şişman olmdgını snde biliosn fln dmkle vlla bn öle yapıorm yksa gçmiyor ama kz ciddn şişmansa valla yr sizi

bn yptm kz şişmn olmadıgı srece sorn olmuyor mrk etmesn şişmansan bnm yapablcgm bşy yk

• yabancı dizilerden konusabilirsin.napiyosun dediğinde hiiç müzik dinliyorum derse ne dinlediğini sorarsın,sarkı tavsiye edersin ve ya istersin.vsvs.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GetRighT

Ünlü harfleri parayla mı satıyorlarda alamadın?

• Sevgilim Olmadığı İçin Bi Sorun Yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrDraius

Sevgilim Olmadığı İçin Bi Sorun Yok

• quote:

şmdlk srn yk ama ilrde svgln oldgnda npcksn

@_Stewie_

dvmlı msjlstgm icn byle yzmk zrnda klıorm brdada alısknlk yptı kusura bkma
  • Kızlara havadan sudan mesaj atarsan sana cevap verir ama çok sıkılır aslında.Kızlara kendisiyle ilgili sorular sor bunları cevaplamaktan büyük zevk alırlar.Her zaman işe yarar.
  • hakikaten ünlü harfler paralı felanmı neden yazmıyorsun kardeşim insan gibi yaz yavaş yavaş amerikaya gitme iyice yozlaştırdınız türkçeyi be kardeşim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kamikaze00

hakikaten ünlü harfler paralı felanmı neden yazmıyorsun kardeşim insan gibi yaz yavaş yavaş amerikaya gitme iyice yozlaştırdınız türkçeyi be kardeşim

Sen neden noktalama işaretlerine uymuyorsun veya yazına başlarken büyük harfle başlamıyorsun peki ?
  • Allah kız arkadaşına sabır versin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcr@e.alprn

quote:

Orjinalden alıntı: Kamikaze00

hakikaten ünlü harfler paralı felanmı neden yazmıyorsun kardeşim insan gibi yaz yavaş yavaş amerikaya gitme iyice yozlaştırdınız türkçeyi be kardeşim

Sen neden noktalama işaretlerine uymuyorsun veya yazına başlarken büyük harfle başlamıyorsun peki ?

+1907

Kamikaze bu harflr snn için....

kOnU İyİcE hEdEfİndEn sAptI...

• quote:

Aynen...
  • Çıkmaya yeni başladıysanız normaldir ancak uzun süredir çıkıyorsanız bir uyuşmazlık var demektir.
  • ya bu konuyla ilgili kurs falan yokmu bulanlar nasıl buluyo kardeşim biz mi anormaliz
  • kızla mesajlasırken kelımelerı duzgun ımla kurallarına uygun yazmaya calıs. bır yerde okumustum;kızların hosuna gıdermıs,daha saygın olurmus... bunun gıbı bır kac nedenı daha vardı
  • kurbanda ne kestiklerini sor
  • Bunları aştıktan sonra cinsellik hakkında saatlerce konuşabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.