Şimdi Ara

>> Yeni Samsung S5603 Dokunmatik-3G << (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.624
Cevap
5
Favori
739.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dOmi

usta 800*600 a boyutlandırılmış, bunun orjinal boyutta olanı varmı ? 3.2mp sanırım 1600 yada 2 bin küsür piksel olması lazım. teşekkürler

• teşekkür ettim sağolasın. fena değil bence fotograf kalitesi (:
  • rica ederim ...
  • Arkadaşlar telefonumu satıyorum çizik bulamazsınız.
  • quote:

teşekkür ettim sağolasın. fena değil bence fotograf kalitesi (:
    http://teknormzn.wordpress.com/2011/11/07/samsung-s5603-inceleme/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanova07 -- 27 Ocak 2012; 12:29:27 >
  • Doğubanktan Samsung GT-S5603 aldım kaçak çıktı tekrar götürdüm yazılım attılar sanırım imei kopyaladılar sorguda ericson t10 çıkıyor çünkü 6 ay falan böyle kullandım bi 6 aydır falan kapalı duruyordu kısa sürelerle ev ahalisi çoluk çocuk tarafından kullanıldı ancak şimdi değişik sim kartlarda denememe rağmen telefon çekmiyor sim kartı taktığımda önce ful çekiyor görünüyor arama yapıyorum aramıyor başka telefondan ulaşılamıyor ve servis yok yazıyor telekomünikasyon kurumunca kilitlenmiş olabilir mi acaba telefonun tüm fonksiyonları normal olamsına rağmen neden çalışmaz yani aramaz ve aranmaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daschund

quote:

usta 800*600 a boyutlandırılmış, bunun orjinal boyutta olanı varmı ? 3.2mp sanırım 1600 yada 2 bin küsür piksel olması lazım. teşekkürler

Foto kalitesi iyiymiş hakketen
  • merhaba arkadaşlar, ben 1 yıldır bu telefonu kullanıyorum ilk başlarda internete girmede sorun yaşamıyordum ama son 2 aydır internete bağlanamıyorum. genç avantaj kapsamında facebook ve twitter ücretsiz kullanıyorum ve örneğin facebook a giriş yaptığımda login kısmı normal olarak açılıyor. kullanıcı adı ve şifremi giriyorum giriş yap dediğim zaman normaldehttp://m.facebook.com olan isimhttp://m.facebook.com/?_rdr oluyor ve telefonun internete bağlandığını gösteren simgenin üzerinde kilit işareti çıkıyor ve bundan sonra giriş yapmıyor sayfa olduğu gibi kalıyor. önceden çok nadir oluyordu ama şuan hiç giremiyorum. yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: dazed

merhaba ,

s5603 telefon kullanıyor kardeşim ancak telefon mesajlara girmiyor ve baya yavaşladı ,

Mesajları açmaya çalıştığımızda "liste başlatılıyor" diyor ancak sonra girmiyor ve menüde kalıyoruz .

Telefonu fabrika ayarlarına dönderdim hafıza kartını ve telefon hafızasını sıfırladım düzelmedi bu sorunu çözmenin bir yolu var mı ?

Yardımcı olursanız sevinirim .

bende de aynı sorun oldu 2 defa, ilkinde telefoncuya reset attırdım ama boşa para verdim, 2.sinde kendim reset attım kodları girerek ve düzeldi. sende dene istersen ama telefondaki herşeyi silebilir ona dikkat et. linkde reset kodları varhttp://frm.ekshi.net/showthread.php?t=189389

• quote:

Orijinalden alıntı: derodol

Doğubanktan Samsung GT-S5603 aldım kaçak çıktı tekrar götürdüm yazılım attılar sanırım imei kopyaladılar sorguda ericson t10 çıkıyor çünkü 6 ay falan böyle kullandım bi 6 aydır falan kapalı duruyordu kısa sürelerle ev ahalisi çoluk çocuk tarafından kullanıldı ancak şimdi değişik sim kartlarda denememe rağmen telefon çekmiyor sim kartı taktığımda önce ful çekiyor görünüyor arama yapıyorum aramıyor başka telefondan ulaşılamıyor ve servis yok yazıyor telekomünikasyon kurumunca kilitlenmiş olabilir mi acaba telefonun tüm fonksiyonları normal olamsına rağmen neden çalışmaz yani aramaz ve aranmaz?

Peki benim telefonum kod girerek ya da yazılım atarak düzelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mha66

merhaba arkadaşlar, ben 1 yıldır bu telefonu kullanıyorum ilk başlarda internete girmede sorun yaşamıyordum ama son 2 aydır internete bağlanamıyorum. genç avantaj kapsamında facebook ve twitter ücretsiz kullanıyorum ve örneğin facebook a giriş yaptığımda login kısmı normal olarak açılıyor. kullanıcı adı ve şifremi giriyorum giriş yap dediğim zaman normaldehttp://m.facebook.com olan isimhttp://m.facebook.com/?_rdr oluyor ve telefonun internete bağlandığını gösteren simgenin üzerinde kilit işareti çıkıyor ve bundan sonra giriş yapmıyor sayfa olduğu gibi kalıyor. önceden çok nadir oluyordu ama şuan hiç giremiyorum. yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar

yokmu arkadaş yardım edecek kimse, konuyla ilgilenenmi yok yoksa forumla ilgilenenlermi yok, sanırım forum seçerken hata yaptım!!

• quote:

quote:

merhaba arkadaşlar, ben 1 yıldır bu telefonu kullanıyorum ilk başlarda internete girmede sorun yaşamıyordum ama son 2 aydır internete bağlanamıyorum. genç avantaj kapsamında facebook ve twitter ücretsiz kullanıyorum ve örneğin facebook a giriş yaptığımda login kısmı normal olarak açılıyor. kullanıcı adı ve şifremi giriyorum giriş yap dediğim zaman normaldehttp://m.facebook.com olan isimhttp://m.facebook.com/?_rdr oluyor ve telefonun internete bağlandığını gösteren simgenin üzerinde kilit işareti çıkıyor ve bundan sonra giriş yapmıyor sayfa olduğu gibi kalıyor. önceden çok nadir oluyordu ama şuan hiç giremiyorum. yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar

yokmu arkadaş yardım edecek kimse, konuyla ilgilenenmi yok yoksa forumla ilgilenenlermi yok, sanırım forum seçerken hata yaptım!!

Opera mobil yükle, o telefonda bile internette yağ gibi gezersin. Aynı sorun normal tarayıcıda bende de var.

• Arkadaşlar Samsung S5603 16GB kartı destekliyor mu, bir de Teknosa'dan başka satan yer göremedim 200TL.'ye satıyorlar özelliklerine göre uygun ama ben Teknosa'ya güvenemiyorum. Seri sonu demişler acaba vitrin malı kakalarlar diye tedirginim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 10 Ağustos 2012; 13:14:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADASLAR MERHABA
    ARKADASIN S5603 İLE PCDEN İNTERNETE BAĞLANAADAMIK YARDIMCI OLABİLİRMİSİN PC DE PC SUİT YÜKLÜ AMA CEVAP VERMİYOR. bir de telefon hiç güncellenmedi. acaba ne yapmam gerekir. firmware meseleleri. eski bir telefon ve destek için yardımınıza ihtiyacım var.

SAYGILARIMLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drfettah -- 3 Eylül 2012; 8:49:27 >
  • arkadaslar sim şifresini nasıl kırarız bunun ? telefon sıfırlanmadan bir yolu var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: yapici

quote:

Orijinalden alıntı: ERMAN3250

Arkadaslar sonunda bağlandım ama pc studio çalısırken tarayıcı ögesıne erişim saglanılamıyor dıyo :S vede Aygıt bekleme durumunda değil iletişim surdurelemıyor dıyo :S:S şimdide bağlan dıyorum 1 dk flan beklıyorum

Aygıt baslatma sonrasında başlangıc aşamasında oldugu ıcın yanıt vermiyor.Başlatma tamamlandıktan sonra yeniden deneyin.Yeni aygıt aramasına geçin dıyor :S:S tamam dıyorum aynı hatayı alıyorum

Pc studio ile bağlanırken telefon ana ekranda olmalı(hani şu operatörün yazdığı ekran)

Dostum bu dediğin ekran ekran kilidini açtığında direk karşına gelen ekran mı oluyor ?
  • ben telefonuma mobil tv yaptım wap ayarlarını falan her şeyi yaptım ama girince sadece ses var görüntü yok bunu nasıl hallederim bilen varmı???
  • arkadaslar merhaba onceden opera mını kullanıyordum bu telefonda sımdı kurulmuyor. baglantı ve kurulum hatası dıyor ve gırmıyor. konu hakkında bılgısı olan varmı ?
  • geçirken bir cevap verim bağlantı ayarlarından Gprs wap yerine isp yap girersin ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drfettah

ARKADASLAR MERHABA
    ARKADASIN S5603 İLE PCDEN İNTERNETE BAĞLANAADAMIK YARDIMCI OLABİLİRMİSİN PC DE PC SUİT YÜKLÜ AMA CEVAP VERMİYOR. bir de telefon hiç güncellenmedi. acaba ne yapmam gerekir. firmware meseleleri. eski bir telefon ve destek için yardımınıza ihtiyacım var.

SAYGILARIMLA

Benzer bir durum benim de başıma geldi firmwaresi ni yeniledim girdim firmware atmadan önce favrika ayarlarına dönüp bir bağlamayı dene :)
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.