Şimdi Ara

>> Yeni Samsung S5603 Dokunmatik-3G << (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.624
Cevap
5
Favori
739.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım Opera Mini'de hiçbir şekilde alttaki araç çubuğu kaldırılamıyor. Internette görülebilir ekranı oldukça küçültüyor bu da. Alternatif iyi bir tarayıcı var mıdır?

Düzenleme: Alttaki çubuk jad, jar ayarlarıyla oynayarak değişiyormuş, hallettim.

Aslında benim merak ettiğim, bu telefona uygun kalem var mıdır? Bunu sadece Opera için istiyorum çünkü Opera'da qwerty klavye var ve orada parmakla yazmak oldukça zor. Kalem ile çok rahatlayacağımı düşünüyorum.

Not: Telefonu birkaç aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Telefondan pek fazla birşey beklemem açıkçası, konuşur mesajlaşırım, internette dolanırım, o kadar. Uygulamadır, temadır pek işim olmaz. Telefonu bu şekilde kullananlar varsa hala Preston'u tavsiye ederim. Ayrıca kamerası bana fazlasıyla yeterli oluyor. Olur da bir sorun çıkarmazsa muhtemelen 2 sene civarı daha kullanırım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• babutsa bilader 4 gözle bekliyorum seni ama yoksun dostum ya gidebildinmi kasa yı sormaya
  • musakka operanın full screen i vardı baya gerideki sayfalarda kullanıyodum ben şahsen ama qwerty si dediğin gibi çok kullanışlı değil telefonda kullanabilceğin kalem bulmanda imkansız sanırım zaten kalemin dokunuşlarını algılayacağınıda sanmıyorum

sertaç ben kadıköye baya uzağım bir kere yolum düşmüştü anca öyle sorabildim ama aklımda ama internetten telefonunu bulup sorarsan zaman kaybetmemiş olursun
  • Opera'yı full screen yaptım zaten.

Kapasitif ekranlar için kalemler mevcut ama güvenemedim bir türlü.
  • MIDlet-Touch-Support: True
    UseNativeTextButtons: false
    ReverseSoftkeys: true
    UseNativeCommands: false
    LGE-MIDlet-TargetLCD-Height: 320
    LGE-MIDlet-TargetLCD-Width: 240

Bu kodu. rar'ı aç. META-INF Klasörü içinde MANIFEST.MF dosyası var onu notePad ile aç içine yapıştır. Tam ekran oluyor.

Arkadaslar daha önce paylaşmış. Onlara teşekkür ediyoruz.
  • telefona oyun bulamıyorum hangi siteden indirecegim?
  • Bu telefona hiç mi tema atılamıyor?
    Telefonun kendisine ait kaç tane teması var?
    Ve son olarak bu telefonu şuan almamı önerebilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekmek arası sakız -- 6 Ağustos 2010; 1:36:47 >
  • TıB telefona uygun tema yok içinde 2 tane tema var onlarda saçma sapan ben şimdi telefon alıcak olsam öldürseler almam bu telefonu zaten üstüne 100 tane model çıktı sırf bu yüzden samsung bile almamki samsungdan başka telefon kullanmadım bugüne kadar tavisyem HTC dir ama telefon kullanışlı nete girmek ve dokunmatiği tatmin edici
  • HTC'yi de piyasada bulmak zor.
    Samsung'a alternatif ne alabilirim ki başka?
    5800?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TıB

HTC'yi de piyasada bulmak zor.
    Samsung'a alternatif ne alabilirim ki başka?
    5800?

htc yi piyasada bulmak zor demişsin fakat çogu model şuan piyasada var htc touch 2 iyi bir seçim olabilir mesela.bende eski bir s5603 kullanıcısıym ve bende kesinlikle tavsiye etmiyorum cihazı.neyseki iyi bir fiyata 2. el olarak satıp kurtuldum cihazı ve e 63 aldım cok memnunum..
  • evet htc birçok yerde var en basidi turkcell shop larda bulabilirsin ama 5800 falan bunlar elinde kalır illada 5800 mı 5603 mü dersen samsung derim yada arkadaşın dediği gibi e63 tarzı telefonlar alırsın bütün beklentilerine cevap verir birde konseptleri farklı olur okadar ama şuda var telefon aldığımda değişiklikler olsun widgetleri değiştiriyim temasını değiştiriyim falan dersen samsung wave uygun olur
  • arkadaşlar vodafone mobil tv'yi s5603'te sorunsuz olarak çalıştırabilen var mı? günlerdir uğraşıyorum, ama olmadı bir türlü.çok caın sıkıldı.turkcell'de böyle bir problem olmuyordu.
  • "tercih edilen listeye desteklenen dosya tipi içeren blog ekleyin" facebook'a video upload yapmak istediğimde bu cevabı veriyor...bunun bir çözümüünü bilen var mı acaba....?
  • selamlar herkese. s5603'de messenger,fringe tarzı herhangi bir anlık mesajlaşma programı var mı veya yüklenebiliyor mu. ona göre 3g paketi alcam. acil yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege1903

selamlar herkese. s5603'de messenger,fringe tarzı herhangi bir anlık mesajlaşma programı var mı veya yüklenebiliyor mu. ona göre 3g paketi alcam. acil yardımlarınızı bekliyorum

eBuddy yükleyebiliyorsun. Gayet kullanışlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

quote:

selamlar herkese. s5603'de messenger,fringe tarzı herhangi bir anlık mesajlaşma programı var mı veya yüklenebiliyor mu. ona göre 3g paketi alcam. acil yardımlarınızı bekliyorum

çok teşekkür ederim cevap için. peki telefonun tarayıcısından ebuddy'nin sitesine girip telefona kurabilme imkanım var dimi? yoksa bilgisayara indirip telefona atmam mı lazım?

• Ben telefondan indirip kurmuştum, sorun olmadı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

quote:

çok teşekkür ederim cevap için. peki telefonun tarayıcısından ebuddy'nin sitesine girip telefona kurabilme imkanım var dimi? yoksa bilgisayara indirip telefona atmam mı lazım?

wap.getjar.com veya m.getjar.com adresine girdiginde s5603 icin e buddy i ve benzer daha bircok programi bulup kolayca indirebilirsin.

• arkadaşlar s5603 telefonum var. şarj aletini tatile gidince evde unuttum tam 10 gün şarj etmedim. eve gelip şarja taktım 1 gün bekledim ama tık yok. açmaya çalışıyorum açılmıyor? yardım edebilecek varmı?
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.