Şimdi Ara

>> Yeni Samsung S5603 Dokunmatik-3G << (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.624
Cevap
5
Favori
739.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla sorunu çözdum hemde cok saçma sapan bir şekilde operada ekran yatay iken youtubeden video izleniyor fakat facebookta flash player yok dıo :S bırı bunuda çözerse süper olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soul__ -- 26 Ocak 2010; 3:09:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: ToXicTy

1 mesajlar/bellek durumundan baktığım zaman mesaj kapasitesi 500 gözüküyor ama gelen kutusunda 500 mesaj olmadan(yaklaşık 200 lerde) mesaj hafızası dolu diyor bu problemi nasıl çözebilirim?
    <SW ver>
    S5603JTIG2

2 Prestonda wifi yok ama Pc'me bluetooth takıp, telefonla PC ye bağlanıp, wireless modemimi kullanarak telefondan nete girmek mümkün mü??? mümkün ise pc için bluetooth alıcam

3 konunun 1. sayfasında verilin resimde(http://img196.imageshack.us/img196/6550/gsmarena019.jpg ) prestonun menü stili değişik, galiba sürümünden kaynaklanıyor, bizimde o sürümü kullanabilmemiz mümkün mü?
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

1) Büyük olasılıkla telefonunuzda yüklü olan FW'den kaynaklanıyor. Bir keresinde 400 sms'e kadar mesaj kutusunu temizlememiştim ve böyle bir durumla karşılaşmadım. Benim S5603'ün FW versiyonu S5603JVIH1

2) Daha önce bluetooth ile telefonu modem olarak kullandığını yazan olmuştu ancak siz tam tersini istiyorsunuz anladığım kadarıyla, bence bu dediğiniz olmaz ama denemediğim için kesin bir şey söyleyemeyeceğim.

3) Türkiye'deki S5603'lerin şimdiye kadar hiçbirinin ana ekranında 4 sekme yoktu, hepsi 3 sekmeli. Önceki sayfalarda bu konu tartışılmıştı ancak 4 sekmeli olan FW bulunamadı sanırım.

internetten fw indirip telefona kurmak garantiyi etkiler mi?

birde burada starın temasını değiştirmişler bunu prestonda uygulayan var mıhttp://forum.donanimhaber.com/m_37116588/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToXicTy -- 26 Ocak 2010; 1:29:22 >

• telefonumu ilk açtığım zaman acayip kasıyor ve yavaş bir süre sonra geçiyor telefonu hızlandırma adına yapılcak bişeyler var mı ?
  • ARkadaşlar jad dpsyasını jara çevirici bi covert programı lazım nette baya bi baktım fakat bulamadım eger böyle bi program varsa paylaşabilirmisiniz ek olarakta hala facebook ta video izleyemiyorum bunu çözecek bi vatandaş yokmu ya _?
  • arkadaşlar bu telefonu almaya karar verdim. ama bazı endişelerim var. forumda youtube, videogoogle, facebook...... gibi video sitelerinin videolarını izleyemiyoruz diyen bir çok kişi var. acaba bu sorun düzelmedimi veya izleyen kişiler varmı? çünkü bu olmazsa olmaz bence. diğer sorumda ebuddy msn sorunsuz kulanılabilirmi? bu iki özellik varsa gözüm kapalı alıyorum bu teli. ayrıca teknosada biraz inceledim resim kalitesi harika ama video çekimi hakkında bilgim yok tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibralper

arkadaşlar bu telefonu almaya karar verdim. ama bazı endişelerim var. forumda youtube, videogoogle, facebook...... gibi video sitelerinin videolarını izleyemiyoruz diyen bir çok kişi var. acaba bu sorun düzelmedimi veya izleyen kişiler varmı? çünkü bu olmazsa olmaz bence. diğer sorumda ebuddy msn sorunsuz kulanılabilirmi? bu iki özellik varsa gözüm kapalı alıyorum bu teli. ayrıca teknosada biraz inceledim resim kalitesi harika ama video çekimi hakkında bilgim yok tabi

facebookta video izlenebilmesine bi çözüm bulunamadı telefona ait hiç bir yenilik yok ebuddy kullandım sürekli bağlantı kesiliyor nimbuzz önermişti bir arkadaş geçmiş sayfalarda mevcut o programı kur ordan msn aç sorunsuz girersin bağlantıda kopmaz henüz tema,qwerty klavye,flash player sorunları çözülemedi ha bu arada bolt ile youtubeden video izleyebilirsin ama ses ve görüntü kalitesi seni tatmin eder mi orası ayrı bir konu saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMatador2 -- 28 Ocak 2010; 14:03:20 >

• arkadaşlar sorucağım soru çok alakasız ama başka bölümlerde konu açamıyorum sadece buraya yazabiliyorum neden anlayamadım :) neyse soruya gelince bende airties modem var ama ara sıra PPP ışığı yanıp sönüyor net gidiyor.. modemi açıp kapatınca düzeliyor diğer ışıkları devamlı yanıyor ama onlarda sorun yok.. modemi fazla açıp kapatmak zararlıymış bu sorunu nasıl halledicem varmı bilgisi olan arkadaşlar ?
  • şey size bir şey sorucam teli daha yeni aldım acaba mesaj sesini ayarlayabiliyormuyuz ve nasıl
  • güle güle kullan

mesaj sesi için menü-ayarlar-telefon profilleri daha sonra istediğin profilin yanındaki oka bas sağ üst köşese gelen çağrı yazar ordan mesajı seç istediğin sesi ayarla ve kaydet de
  • cok tşk
  • [/color

1- kamera modunda zoom yapabiliyormuyuz ve nasıl
    2-sahte aramanın hangi saatte olduğunu ayarlayamıyoruz değil mi
  • sahte aramayı zamanlama yok malesef

kamera hakkında birşey diyemicem ben telefonu alalı 3 ay oldu daha 2 kere resim çektim :) ama zoom varsada ses açıp kapama tuşu falandır büyük ihtimal
  • ok yinede çok tşk sagol
  • arkadaşlar foruma telefon için resimler eklemek istiyorum ama dosya çok büyük diyor.nasıl ekleyebilirim? yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melek401

arkadaşlar foruma telefon için resimler eklemek istiyorum ama dosya çok büyük diyor.nasıl ekleyebilirim? yardımcı olursanız sevinirim.

http://forum.donanimhaber.com/m_23226813/tm.htm
  • arkadaslar telefonu alalı bir gün oluyor ve günlük kullanım için önkamerasını acmak istiyorum(görüntülü konusma dısında) fakat nasıl acılacagını bulamadım yıldız kare sıfır yıldız kareden önkamerasını test ettigimde sorunsuz ama bir türlü kamerayı kullanırken önkameraya gecemiyorum yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pburcu

arkadaslar telefonu alalı bir gün oluyor ve günlük kullanım için önkamerasını acmak istiyorum(görüntülü konusma dısında) fakat nasıl acılacagını bulamadım yıldız kare sıfır yıldız kareden önkamerasını test ettigimde sorunsuz ama bir türlü kamerayı kullanırken önkameraya gecemiyorum yardımcı olabilecek var mı?

Ön kamera, görüntülü konuşma ve test menüsü haricinde kullanılamıyor.
  • arkadaşlar ben S5603 aldım fakat kulaklığı olmuyor sıfır kutunun içinden başka tarzda bir kulaklık çıktı acaba diyorum S5603 un kulaklığının aparatımı var? çünkü telefonun kulaklık çıkış yeri ile kulaklığın takılma yeri çok farklı bana yardımcı olurmusunuz

TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsakin

arkadaşlar ben S5603 aldım fakat kulaklığı olmuyor sıfır kutunun içinden başka tarzda bir kulaklık çıktı acaba diyorum S5603 un kulaklığının aparatımı var? çünkü telefonun kulaklık çıkış yeri ile kulaklığın takılma yeri çok farklı bana yardımcı olurmusunuz

TEŞEKKÜRLER

evet var kutuda gelmiş olması lazım telefonun üstteki çıkışını 3.5mm jack'a çeviren kablo ile kullanabilirsin kulaklığı kutuda gelmiştir mutlaka iyi bak
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.